Čistící prostředky

Obnoví krásu Vaší sedací soupravy kožené i látkové, zároveň zajistí dlouhodobou ochranu pro Vaši spokojenost.

Pro zachování estetické stránky vaší sedačky je důležitá pravidelná péče. V naší nabídce naleznete čistící prostředky na látkové i kožené sedačky, které zajistí přetrvávající krásu vaší sedací soupravy a prodlouží její životnost. Prostředky na ošetření potahu ochrání povrchovou úpravu sedačky a čisticí prostředky spolehlivě odstraní všechny běžné skvrny a nečistoty. Vyberte si ten pravý pro vaši sedací soupravu:

 

cistic1RUKO – multifunkční sprej na sedačku Boston – zabraňuje vrzání třecích se kovových částí

Povoluje a znovu „rozhýbává“ všechny rezavé zoxidované šrouby, čepy, matice, nástroje, kloubové závěsy, mechaniky, kolečka atd. Chrání a uzavírá všechny hladké povrchy a povrchy odolné vůči rozpouštědlům z kovu, plastu, PVC, gumy atd. Odpuzuje a odstraňuje vlhkost a kondenzovanou vodu, působí proti bludným a chybovým proudem na kabelech, elektrických přípojkách a zařízeních, skříní přístrojů, kabelech zapalování, vikev rozdělovače. Maže a pečuje o nejjemnější mechaniky, nástroje, stroje, zámky, kluzná vedení a vodící kolejnice, kolečka, čepy, kloubové závěsy, šroubové spoje atd.


cistic2Impregnační sprej NANO4LIFE na látku

Produkt vytvoří nepropustnou ochranu tkanin proti skvrnám a nečistotám, odpuzuje vodu a olej, ať už Vám v obýváku trůní neomyvatelná nebo omyvatelná sedací souprava. Nano vrstva je neviditelná a nemá vliv na vzhled a životnost ošetřeného materiálu, povrch se snadno čistí vodou, je anibakteriální, pro lidské zdraví neškodný, šetrný k životnímu prostředí, chrání před vyblednutím v důsledku UV záření, odolný vůči všem typům skvrn, prodlužuje životnost tkaniny, šetří čas a peníze, snižuje používání čisticích prostředků až o 90% .


sada-osetrenie-kozeSada na ošetření kůže

Speciálně navržená čistící sada určená na pravidelné ošetření koženého nábytku, vyrobeného z přírodní barevné a bílé kůže. Pravidelné používání výrazně prodlužuje životnost a krásu Vašeho
koženého čalounění. Prostředek není možné použít na kůži nubuk, semiš, velur.


cistiaci-prostriedok-kozaČistící prostředek na kůži

Jemný čistící prostředek na vodní bázi, určený pro pravidelné čištění všech typů přírodní hladké kůže. Prostředek zajišťuje díky aplikátoru suché pěny vysoce účinné a šetrné čištění všech
běžných skvrn a nečistot.