logo sofa-phase sedackyphase

Čistící prostředky

Obnoví krásu Vaší sedací soupravy kožené i látkové, zároveň zajistí dlouhodobou ochranu pro Vaši spokojenost.

Pro zachování estetické stránky vaší sedačky je důležitá pravidelná péče. V naší nabídce naleznete čistící prostředky na látkové i kožené sedačky, které zajistí přetrvávající krásu vaší sedací soupravy a prodlouží její životnost. Prostředky na ošetření potahu ochrání povrchovou úpravu sedačky a čisticí prostředky spolehlivě odstraní všechny běžné skvrny a nečistoty. Vyberte si ten pravý pro vaši sedací soupravu:

RUKO – multifunkční sprej na sedačku Boston – zabraňuje vrzání třecích se kovových částí

Povoluje a znovu „rozhýbává“ všechny rezavé zoxidované šrouby, čepy, matice, nástroje, kloubové závěsy, mechaniky, kolečka atd. Chrání a uzavírá všechny hladké povrchy a povrchy odolné vůči rozpouštědlům z kovu, plastu, PVC, gumy atd. Odpuzuje a odstraňuje vlhkost a kondenzovanou vodu, působí proti bludným a chybovým proudem na kabelech, elektrických přípojkách a zařízeních, skříní přístrojů, kabelech zapalování, vikev rozdělovače. Maže a pečuje o nejjemnější mechaniky, nástroje, stroje, zámky, kluzná vedení a vodící kolejnice, kolečka, čepy, kloubové závěsy, šroubové spoje atd.

Impregnační sprej NANO4LIFE na látku

Produkt vytvoří nepropustnou ochranu tkanin proti skvrnám a nečistotám, odpuzuje vodu a olej, ať už Vám v obýváku trůní neomyvatelná nebo omyvatelná sedací souprava. Nano vrstva je neviditelná a nemá vliv na vzhled a životnost ošetřeného materiálu, povrch se snadno čistí vodou, je anibakteriální, pro lidské zdraví neškodný, šetrný k životnímu prostředí, chrání před vyblednutím v důsledku UV záření, odolný vůči všem typům skvrn, prodlužuje životnost tkaniny, šetří čas a peníze, snižuje používání čisticích prostředků až o 90% .

Sada na ošetření kůže

Speciálně navržená čistící sada určená na pravidelné ošetření koženého nábytku, vyrobeného z přírodní barevné a bílé kůže. Pravidelné používání výrazně prodlužuje životnost a krásu Vašeho
koženého čalounění. Prostředek není možné použít na kůži nubuk, semiš, velur.

Čistící prostředek na kůži

Jemný čistící prostředek na vodní bázi, určený pro pravidelné čištění všech typů přírodní hladké kůže. Prostředek zajišťuje díky aplikátoru suché pěny vysoce účinné a šetrné čištění všech
běžných skvrn a nečistot.

NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme