MAZARA – EXKLUZIVNÍ OMYVATELNÝ MATERIÁL JEN V PRODEJNÁCH PHASE

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 07
  • 08
  • 12
  • 13

Technické parametry látky

Druh tkaniny: Ženilková látka
Složení: 100% PES
Váha: 300 g/m2 +/- 5g
Odolnost vůči oděru: >35 000 cycles (category A)
Rozpínání vláken při šití: osnova 4 mm, útek 4 mm
Žmolkování: 5
Stálobarevnost: sucho: 5, mokro: 5
Pevnost při přetržení: 40N
Pevnost v tahu: 600N
Odolnost barvy proti světlu: 5
Ošetřování:

Ošetřování a údržba potahových látek z řady DuraCare

Látky DuraCare jsou opatřeny jedinečnou technologií, která pomůže udržet váš interiér čistý a pěkný. Látky DuraCaremají styl, eleganci a pěkný vzhled.Látky Dura Care, nová tvář potahových materiálů neškodících životnímu prostředí, nabízí jedinečnou příležitost k lepšímu vybavení vaší domácnosti.

Seznamte se s látkami DuraCare:

Skvrny od čaje, kávy, kečupů, kuličkového pera nebo oleje, které vám dosud znepříjemňovaly život, patří minulosti. Na látce DuraCarepostačí skvrnu provlhčit a odsát utěrkou. Díky, DuraCare!

Čištění bez námahy s DuraCare:

DuraCare umožňuje to nejjednodušší čištění skvrny – pouhou vodou a utěrkou. Je konec obtížně odstranitelným skvrnám a složitému a namáhavému čištění.

Tekutiny

(džusy a ovocné nápoje, perlivé i alkoholické nápoje, mléko, čaj, káva, jedlé oleje atd.) Tekutinu odsajte utěrkou. Potřísněné místo rozprašovačem navlhčete čistou vodou a tekutinu znovu odsajte. Před dalším použitím nechte čalounění důkladně uschnout

Mazlavé hmoty

(kečup, jogurt, majonéza, pudink, omáčky apod.) Nejprve odstraňte hmotu z látky pomocí lžíce. Snažte se odstranit co nejvíce zbylé hmoty. Pak zbylou skvrnu provlhčete čistou vodou postřikovačem a vzniklou tekutinu odsajte utěrkou. Znovu provlhčete vodou a odsajte tekutinu.  Podle potřeby postup znovu opakujte.

Skvrny od barviv

(propisovačka, značkovač, inkoust, zvýrazňovač atd.) Zašpiněné místo rozprašovačem provlhčete čistou vodou a tekutinu odsajte. Znovu rozprašovačem provlhčete a tekutinu odsajte. Před dalším použitím nechte čalounění důkladně uschnout.

Suché materiály

(prach, cigaretový popel, pudr atd.) K odstranění takových nečistot nepoužívejte vodu. Prašné nečistoty vysajte vysavačem, případné zbytky opatrně vytřete suchou textilní utěrkou nebo vykartáčujte jemným vlasovým kartáčem