logo sofa-phase sedackyphase

Interiérové doplňky

Dekorační polštáře

Vyberte si z naší nabídky romantických dekoračních polštářů v různých stylech. Polštáře jsou skvělým spojením moderních odlesků a vintage designu. Potahy jsou z pevných a kvalitních materiálů s různým zdobením či imitací krajky. Polštáře jsou oboustranné – můžete tak měnit vzhled vaší sedačky podle chuti a nálady.

Chci vědět víc

Konferenční stolky

V nabídce na výběr kvalitní masivní stolky pro moderní bydlení. Konferenční stolek je důležitou součástí vašeho obývacího pokoje nebo pracovny. Vyberte si z naší nabídky kvalitních masivních stolků v různých barvách.

Chci vědět víc

Deky

Deky v naší nabídce jsou extrémně měkké, nadýchané, se zajímavými strukturami, mazlivé na dotek a také bezpečné pro děti. Krásně vyniknou v každém moderním obýváku nebo ložnici. Můžete je použít jako tradiční deku nebo jako originální přehoz. Jsou také alternativou drahé, těžké a hrubé přikrývky.

Chci vědět víc

Dekorace

Vyberte si z naší nabídky stylových a luxusních doplňků, které oživí váš interiér a vydrží stejně krásné dlouhé roky. Interiérové doplňky zásadně změní celý váš interiér. Právě bytové doplňky vykouzlí z vašeho domova úžasnou atmosféru.

Chci vědět víc
NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme