Majitel

 

Martin Duras

majitel společnosti PHASE

„Nízká cena, vysoká kvalita. Toto je heslo 99% firem. Naše však NE! Chceme nabídnout zákazníkovi designový, inovativní a kvalitní produkt, z kterého bude mít radost. Také jistotu , že se na nás může kdykoliv obrátit! A toto nedokážeme splnit , pokud budeme levnější.“

Vážený zákazníku,

já sám jsem spotřebitel, který nakupuje různé zboží a služby, a proto si umím velmi dobře uvědomit, jak je důležité si vybrat tu správnou firmu. Firmu, která splní co slibuje a neotočí se zády při prvním problému. V naší firmě se proto snažíme, abychom nebyli stejný jako ostatní.

Jsme jedna z mála firem na Slovensku, která je zaměřená hlavně na servis a spokojenost zákazníka. Přibližně 150 zaměstnanců firmy, kteří se podílejí na prodeji, ale i na výrobě, jsou vedeni k tomu, aby se snažili o maximální spokojenost svého zákazníka. Naší prioritou je, aby každý zákazník vyšel z naší prodejny s pocitem jistoty, že ví přesně, co kupuje a jakou hodnotu mu značka PHASE přináší.

Mám rád své zaměstnance a jsem šťastný, že pracují právě v této firmě. Vaše spokojenost je pro zaměstnance a pro mě velkým závazkem. A to je hlavním důvodem, proč jsem zveřejnil svůj emailový kontakt veřejně na stránku.

Budu rád, když mi napíšete email, pokud nebudete s našimi službami v naší firmě spokojeni a nebo když se Vám někdo ze zaměstnanců firmy nedostatečně věnoval. A já se postarám o to, aby se problém vyřešil.

Stejně tak přivítám, když mi napíšete email, když budete spokojeni s našimi službami. Velmi rád udělím zaměstnanci pochvalu.

Můj e-mail je:

majitel [at] sedackyphase [dot] cz

Pokud jste firma, která nabízí reklamu nebo cokoliv jiného, napište svůj mail na marketingové oddělení:

marketing [at] sofasphase [dot] com
[/column] [/row]