logo sofa-phase sedackyphase

Online chat – Služby zákazníkům

Miriam Bekčíková
Miriam Bekčíková

Potřebujete poradit?

  • Chtěli byste vědět cenu?
  • Pomoci s výběrem sedačky?
  • Rozměr sedačky?
  • Pomoci s čímkoliv?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se Vám budeme věnovat, pokud máte dotaz, potřebujete radu nebo chcete vyjádřit svůj názor, napište nebo zavolejte.

Staráme se o vaše zákaznické štěstí a kromě široké nabídky kvalitních sedacích souprav Vám přinášíme i unikátní zákaznickou službu. Jako jediní na Slovensku a v Čechách poskytujeme neplacený servis pro všechny naše současné i budoucí zákazníky.

MÍT ŠTĚSTÍ S PHASE SEDAČKAMI ZNAMENÁ MÍT:

  • Dostupnou pomoc vždy po ruce
  • Bezplatné odborné poradenství
  • Ověřené a aktuální informace

Těšte se z krásné nové sedačky a všechno ostatní nechte na starost nám!

Online chat

Pondělí:        7:00 – 22:00

Úterý:             7:00 – 22:00

Středa:           7:00 – 22:00

Čtvrtek:          7:00 – 22:00

Pátek:             7:00 – 22:00

Zelená linka

volejte zadarmo 800 411 410

Email

sluzbyzakaznikum@sedackyphase.cz

Nejčastější otázky

Chtěla bych si vyskládat sedačku sama a vypočítat si cenu, poradíte mi, jak na to ?

Sedačky se vyrábějí na individuální objednávku v sestavě a potahu podle vlastního výběru. Každý model se dá vyskládat na různé rozměry z komponentů, které k němu patří. Schémata komponentů jsou znázorněna u jednotlivých modelů v Menu v sekci Rozměry. Sedačky se dají vyrobit v látkách 4 cenových a kvalitativních skupin, jemné nebo hrubé kůži. U každého modelu v Menu je Ceník. V Ceníku se nacházejí ceny jednotlivých komponentů rozdělené do sloupců právě podle vybraného potahového materiálu. Nad sloupci jsou názvy těchto potahů. To znamená, že při výpočtu konečné ceny sedačky, je potřebné sečíst ceny jednotlivých komponentů ve vybraném druhu potahového materiálu. Od ceny, kterou součtem dostaneme, odečteme aktuální slevu a tím se dostaneme k finální ceně sedací soupravy. Budeme rádi, když nás budete kontaktovat na Online chatu, my Vám s cenou pomůžeme.

Jak mám ošetřit koženou sedačku, kterou nám právě dovezli ?

Vaše sedačka ještě voní novotou, ale potřebuje okamžité ošetření. Kůže není z výroby naimpregnovaná, proto Vám k sedačce přibalujeme zdarma impregnační prostředek. Po dovoze sedačky a rozbalení je nutno ji naimpregnovat tímto prostředkem, který díky obsahu UV-Filtru, antioxidantu a camauba vosku uchová kůži příjemnou na dotek a vytváří transparentní vrstvu, která chrání povrch kůže proti vytíraní a vyblednutí a umožňuje lepší čištění. Další impregnaci doporučujeme zopakovat po cca 6 měsících. V naší nabídce máme speciální čistící pěny a sady na ošetřovaní kožených sedaček, které obsahují impregnační prostředek a čistící pěnu, která účinně odstraní všechny nečistoty a skvrny na kůži.

Mám zájem o sedačku vyrobenou v kůži, jaké mám možnosti výběru, kolik druhů kůží máte v nabídce?

V naší nabídce je kůže jemná s tloušťkou 0,9 – 1,1 mm a kůže hrubá s tloušťkou 1,3 – 1,5 mm. Ne všechny modely je možné vyrobit v hrubé kůži. Ty, které mají jakékoliv polohovací mechanismy, je možné vyrobit jen v kůži jemné. Důvod, proč výrobu některých druhů sedaček v hrubé kůži nedoporučujeme, je možné krčení kůže při polohování. Jemná kůže je dostatečně kvalitní a silná, není důvod se obávat využít ji na výrobu sedací soupravy.

Jak mám postupovat při nahlášení reklamace?

Na naší webové stránce v sekci Reklamace se nachází formulář, který je při nahlašování reklamace potřebné vypsat a odeslat na uvedenou mailovou adresu. V případě potřeby Vám s vypsáním velmi ochotně pomohou i v prodejně, kde jste si sedačku objednali. Po odeslání formuláře se Vám co nejdřív ozve kolegyně z reklamačního oddělení, která se s Vámi dohodne na návštěve servisního technika a na dalším postupu při řešení vaší reklamace.

Mám zájem o přečalounění sedačky, je tato služba možná a jaká by byla jeho cena?

Ano, tuto službu poskytujeme, vztahuje se výhradně na námi vyráběné modely. Pokud máte zájem o přečalounění, jeho cenu můžete zjistiť prostřednictvím mailové adresy servis@sedackyphase.cz. Do zprávy napište přesné složení modelu, který máte doma a také informaci, do kterého materiálu byste si přáli sedačku přečalounit. Naší snahou bude vyhovět Vašemu požadavku v co možná nejkratším termíně.

Mám zájem o rohovou sedačku, jakou si mám vybrat ?

Nabídku rohových sedaček najdete na stránce kliknutím na hlavním panelu na SEDAČKY – ROHOVÉ SEDAČKY. Rohové provedení je možné vyskládat ze všech námi nabízených modelů. Kliknutím na obrázek s názvem modelu se otevře GALERIE sestav v různých variantách vyskládání a různých potahových materiálech. Kliknutím na obrázek sedačky v Galerii se Vám zobrazí rozměr sedačky a složení sedačky, tedy z kterých komponentů je vyskládaná na uvedený rozměr. Záleží tedy jen na Vás, který z modelů Vás zaujal a z kterého se rozhodnete vytvořit sestavu na Vámi požadovaný rozměr. Každý z modelů je variabilní a je možné vyskládat ho do tvaru L v různém složení a rozměrech.

Kde se vyrábějí sedačky PHASE ?

Sedačky Phase se vyrábějí na západním Slovensku. Jelikož společnost Phase je výrobcem a zároveň prodejcem sedacích souprav pod vlastní značkou, je naší prioritou vyrábět sedačky v kvalitním provedení, ať už jde o vnitřní vybavení sedačky anebo její očalounění vybraným potahovým materiálem. Právě z důvodu, že se jedná o naše vlastní výrobky, můžeme si dovolit nabídnout zákazníkům nadstandardní pozáruční servis a zároveň se u nás v prodejnách setkáte s kvalifikovaným odborným a nadmíru vstřícným a ochotným personálem.

Kde můžu vidět Vaše sedačky naživo ?

Sedačky Phase prodáváme výhradně prostřednictvím vlastní sítě vzorkových prodejen. Na Slovensku vlastníme 8 prodejen. Sedačky si můžete nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet a objednat v těchto městech: Bratislava, Trenčín, Nitra, Trnava, Žilina, Banská Bystrica, Poprad a Košice. Podrobnější informace o každé prodejně – sídlo prodejny, mapku, GPS souřadnice, otevírací hodiny, telefonický a e-mailový kontakt, si můžete zjistit na naší webové stránce v sekci KONTAKT – Prodejny. Kliknutím na název města se Vám tyto údaje zobrazí. V České republice jsme postupně zřídili až 12 vzorkových prodejen, najdete nás v Praze, Říčanech, Černém Mostě, Plzni, Českých Budějovicích, Pardubicích, Hradci Králové, Liberci, Brně, Zlíně, Olomouci a Ostravě.

Je možné změnit při akčních sedačkách připravených přímo k odběru jejich složení anebo potahový materiál?

Sedací soupravy, které jsou zobrazené na naší stránce v sekci Sedačky v akci, jsou dostupné jen v složení a potahu, v kterém jsou i na fotografiích. Pokuď má zákazník zájem o stejný model v jiném provedení, není problém vyrobit ho na objednávku. Na takovou objednávku se bude vázat jiná sleva jako v případě sedačky akční. V případě zájmu o zakoupení akční sedačky je potřebné kontaktovat prodejnu, která je nejblíže k místu dodání, prostřednictvím ní se zabezpečí převoz přímo k zákazníkovi a platba za sedačku.

Při objednávce se platí záloha a pokud ano, v jaké výši?

Standardně se při objednávce skládá záloha ve výšce 5000,00 Kč – buď v hotovosti, převodem na účet nebo platební kartou. Po vyrobení sedačky se vyrovná doplatek, ten je možné uhradit buď převodem na účet, v hotovosti přímo na prodejně anebo při převzetí sedačky v hotovosti řidiči.

Je možné koupit si sedačku na splátky?

Ano, je možné koupit si sedačku i na splátky, prostřednictvím splátkové společnosti Essox a Home Credit. K nákupu je potřebné přinést si občanský průkaz + ještě jeden doklad totožnosti (řidičský průkaz anebo průkaz zdravotní pojisťovny). O přesných podmínkách Vás poinformují v ktorékoliv z našich prodejen, kde jsou asistentky prodeje vyškolené pracovníky splátkových společností k tomuto druhu prodeje a mají systémy zavedené v počítačích.

Kdy bude moje sedačka hotová a přivezená ke mně domů?

Přesný termín dodání Vám telefonicky oznámí naše asistentky z prodejny, kde jste si sedačku objednávali. Termín dodání si sami koordinují s oddělením logistiky a s výrobou. Mají vždy nejaktuálnější informace o tom, zda je Vaše sedačka už připravena k expedici. Naše asistentky Vás ve výjimečných případech budou informovat i o případném zpoždění dodávky, samozřejmě i s patřičným vysvětlením a informováním o dalším postupu. V případě zájmu o informaci o termínu dodání sedačky můžete naše asistentky kontaktovat mailem nebo telefonicky.

Jaká je dodací lhůta Vaší sedací soupravy?

Dodací lhůta je zpravidla 6 – 9 týdnů. Průběh výroby Vaší sedačky si můžete sledovat v našem unikátním Systému kontroly objednávek, kde se Vám po zadání přihlašovacího jména a hesla zobrazí procentuální stav výroby Vaší sedačky. Naší snahou je vyrobit sedačku a uspokojit zákazníka v co možná nejkratším termínu, ale je třeba si uvědomit, že společnost Phase vyrábí sedačky jen na objednávku ve složení a potahu podle vlastního výběru zákazníka, což znamená, že každá sedačka je vlastně originálem.

Jakou látku vybrat, když mám malé děti a nebo domácí zvířátka?

Pokud hledáte potahovou látku, která je nejodolnější vůči různým skvrnám a zároveň je dostatečne pevná, můžete si u nás vybrat z potahových textílií Exclusive. Do této kategorie zařazujeme látky s technickými úpravami, které zabezpečují jejich jednoduchou údržbu – pomocí roztoku vytvořeného z tekutého mýdla na praní a vody z nich odstraníte skvrny od oleje, kečupu, hořčice, vína, pera, rtěnky a pod.

Je možné si u Vás objednat sedačku na míru ?

Variabilnost sedaček umožňuje jejich vyskládání na různé rozměry z komponentů, které jsou ke každému modelu vyráběné tak, aby se co nejvíce přibližovaly požadovanému rozměru. Schémata komponentů jsou znázorněna při každém modelu v sekci Rozměry a z těchto se dá vytvořit sestava. Rozměry komponentů jsou přesně dané technickými výkresy a není možné je měnit, tedy není možné některý z komponentů zkrátit, či naopak prodloužit a nebo mu přidat funkci, kterou nemá (úložný prostor nebo rozkládací mechanizmus).

Máte v nabídce rozkládací sedačky s úložným prostorem?

V naší nabídce jsou na příležitostné spaní určené modely Boston a Palermo, tyto mají kovovou konstrukci a kvalitní matrac. Mohou být vyrobené jako samostatně stojící rozkládací komponent a též do tvaru L. V případě rohového provedení je při těchto modelech možnost výběru výroby sedačky s úložným prostorem a nebo bez něj. Klasickou rozkládačkou z naší nabídky je i sedačka Monaco a Bologna, které sou určené také na spaní příležitostné, tito sedačky nedisponují úložným prostorem. Všechny ostatní modely řeší příležitostné spaní pomocí přisunutí taburetu k sedačce, tím vznikne adekvátní spací plocha vhodná na občasné přespání.

Jaké jsou ceny sedaček?

Cena sedací soupravy vždy závisí na tom, jaké komponenty si na jeji výrobu zákazník zvolí. Ke každému modelu patří vždy více těchto komponentů, jejich rozměry a nákresy najdete na naší stránce při konkrétní sedací soupravě v Menu v sekci Rozměry. V Ceníku jsou ceny komponentů rozděleny do sloupců podle toho, jaký materiál si zákazník na výrobu sedačky vybere. Nad sloupci se nacházejí názvy jednotlivých potahových materiálů. Pro určení konečné ceny sedačky je potřebné spočítat ceny vybraných komponentů a následně odečíst aktuální slevu. Budeme rádi, když nás zkontaktujete prostřednictvím on-line chatu, my Vám s výpočtem ceny pomůžeme.

NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme