Prázdné místo zaplní Monaco

 

Pokud pravidelně sledujete naši webovou stránku nebo náš facebookový profil, určitě jste si na začátku podzimu 2015 všimli soutěže Sedací souprava – vyměňte starou za novou!

Lidé, kteří se chtěli zapojit do soutěže, nám museli poslat fotografie svého současného sezení v obývacím pokoji. Cílem bylo získat pro svůj obrázek co nejvíce lajků na Facebooku. Z pěti nejvíce lajkovaných fotografií jsme nakonec vylosovali jednoho výherce, který od nás dostal poukaz v hodnotě 30 000 Kč na koupi produktů Phase.

 

Do nového domu nové sezení
Štěstěna si vybrala paní Markétu Baksovou. Její fotka zaujala návštěvníky Facebooku tím, že na ní nebyla vůbec žádná sedací souprava. Teprve v červnu minulého roku se totiž přestěhovala i s manželem do nového domu a obývací pokoj zatím zel prázdnotou.

2

Paní Baksová ještě na podzim minulého roku žádnou sedačku neměla. Asi proto na Facebooku rychle získala řadu příznivců. Zdroj: archiv Sedačky Phase.

 

Když se dozvěděla o soutěži, nelenila, vyfotila prázdný obývák a začala sbírat lajky. „Zpočátku to bylo hodně těžké, jediný nadšenec v mém okolí jsem byla já. Ale nakonec mě překvapilo, kolik lidí, zvláště cizích, je ochotno s vámi sdílet nadšení pro výhru a podpořit vás,“ pochvaluje si Markéta.

I její manžel, který byl zpočátku skeptický, se nakonec také nechal do soutěže vtáhnout. „Ale musela jsem mu slíbit, že pokud to nevyjde, už se nebudu podobných akcí účastnit. Díky výhře teď můžu klidně soutěžit dál,“ směje se výherkyně.

 

V jednoduchosti je krása

Paní Baksová dnes vidí výhru tak trochu jako osud, protože už koncem srpna 2015 si otevřela webovou stránku Phase a prohlížela si naše sedačky. Společně s manželem si vybrali i konkrétní typ a zkalkulovali výslednou cenu, ale kvůli nedostatku financí museli nákup odložit. „Asi týden na to na mě na Facebooku vyskočila soutěž. Tak jsem si řekla, že ji prostě musím vyhrát,“ svěřuje se Markéta.

Obývák Baksových už zdobí naše sedačka Monaco. zdroj: www.sedackyphase.cz

 

Manželé Baksovi se hned po výhře rozhodli, že si pořídí sedačku Monaco. Nejen ta, ale i jiné naše výrobky je zaujali především proto, že souhlasí s tvrzením, že v jednoduchosti je krása. „Máme rádi jednoduché linie a tvary, které jsme našli právě v nabídce společnosti Phase,“ dodává paní Baksová.

Jsme rádi, že jsme manželům Baksovým výhrou pomohli a že už nebudou muset sedět na zemi. Těší nás i jejich poděkování: „Ještě jednou moc děkujeme za úžasnou výhru. Zvláště bych chtěla poděkovat paní Porubské a paní Trsové ze společnosti Phase za jejich služby. Jsou to velmi milé a ochotné ženy a bylo skvělé s nimi sdílet radost z výhry,“ dodává šťastná výherkyně.

 

Váš PHASE tým

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti