Jak nafouknout místnost?

Rozkládací sedačka PALERMO se stala součástí nového interiéru velké rodiny. Nápad designérů jak spojit všechny funkce bytu a přetvořit sny na realitu můžete vidět v dalším dílu pořadu “Jak se staví sen”. Podívejte se jak se designéři a architekti poprali s prostorem bytu ve starém domě. Kompletní přestavba za pár dní působí neuvěřitelně a sami nevěříme, co je možné 😉

 


Interiér je jednoduchý, velmi praktický a útulný. Zajímavostí jsou detailní prvky, v podobě černých trubek a také svítidel. Styl tohoto interiéru můžeme kdykoliv barevně proměnit pomocí doplňků. Výhodou je možnost oživit interiér barevnými polštáři nebo i doplněním živých bytových rostlin v pěkných květináčích. Celý interiér působí harmonicky a je vidět jak designéři mysleli na potřeby jednotlivých členů rodiny. Materiál, který si vybrali designéři je materiál, který je pouze v nabídce značky PHASE. Exkluzivní materiál EMOTION máme v různých barevných odstínech a jeho výhodou je snadná čistitelnost a hlavně antialergická úprava.

 

2_PALERMO - jak se staví sen

Naše rozkládací sedačka PALERMO je zhotovena v materiálu EMOTION barva 785 a v rozměru šířky sedačky 240cm , čili 3,5 sed v naší nabídce. Šířka matrace na lůžku je cca 163cm a je vhodná pro příležitostné spaní. Sedačka je přece hlavně na sezení ; )

 

Sedačka PALERMO je sedací souprava od firmy PHASE , která Vám svou pohodlností, účelností a efektivností vždy poskytne prostor na sezení, ležení, příležitostné spaní či úschovu věcí. Kvalitní vypracování, stabilita, exkluzivní materiály a široká barevná škála – to vše poskytne PALERMO i v novém interiéru bytu vybrané rodiny.

1_palermo sedačka, jak se stavi sen, 3 diel

V tomto případě je použita klasická varianta sedačky PALERMO, ale tento typ sedačky si můžete vyskládat i s otomanem a úložným prostorem. Viz naše návrhy v galerii.

 

Těší nás různorodost a skvělé využití pro jakoukoli domácnost a kteréhokoliv zákazníka. V dalších dílech můžete vidět jiné návrhy našich sedaček, které očima designérů vytvářejí své příběhy v jiných interiérech.

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti