Jak zařídit malý byt podle designérů ?

Designéři se pustili opět do změny bytu, kde si vybrali z naší nabídky sedačku BOSTON. Původní malý byt dispozičně změnily tak, že spojili obývák s kuchyní. Dokázali tak vytvořit vhodný interiér pro maminku se synem a babičku. Viz proměnu bytu, který se stal prostorný a jeho design je příjemně jednoduchý a hlavně účelný ; )

Malý prostor je třeba využít, co nejefektivněji. Obývací místnost propojená s jídelní a kuchyňskou částí má v takovém případě lepší využití spolu než samostatně . Více vám napoví samotná skvělá série záběrů níže.

Hlavní roli v obýváku hraje naše sedačka Boston. Její rozměr je 195 cm na šířku ( 3 sed ). Sedačka je vyrobena jako rozkládací. Matrace má šířku 143 cm. Více typů sedačky – viz v naší galerii.

Boston je jednoduchá sedací souprava, která má minimalistický design. Designéři v tomto případě vybrali z naší nabídky materiál DOCK, barva číslo 2. Materiál se vyznačuje snadnou čistitelností a v nabídce najdete neutrální, zemité ale i pestré barvy.

Celkový design interiéru je navržen funkčně a v příjemných naturálních barvách, které harmonizují domácnost. Důraz se kladl na kuchyň, jelikož obyvatelky bytu rády vaří a pečou 😉

Obývací část místnosti je propojená podlahou spolu s kuchyní i chodbou. Interiérový nábytek je ve světlém provedení a doplňky jsou laděny do celkového stylu. Barevné spojení odstínů béžové barvy, doplněné bílou a k tomu malé detaily se zelenou, vytvářejí příjemnou místnost. Výhodou celé místnosti je hodně světla a malé detaily, které vytvářejí pohodlí domova.

Ústředním detailem bytu je trojité světlo, z dřevěné konstrukce. Vytváří celkové ” přírodní ” působení bytu. Zajímavé osvětlení nám pomůže dotvořit interiér a dodat mu příběh, který chceme mít. 😉

 

I v jiných dílech relace ,,Jak se staví sen” můžete vidět inspirace interiérů, kde designéři vybrali sedačky právě z naší nabídky.

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti