Dekorujeme s PHASE díl: 2 Dekorování konferenčního stolku + sedačka MODENA

Ve druhém dílu dekorování Vám představíme sedačku MODENA novinku roku 2016. Modely sedačky Modena jsou elegantní svými čistými tvary a mají možnost mít své specifické detaily. Celkový dojem sedačky na mě působí luxusně, proto jsme se rozhodli zvolit model v bílé barvě. Abychom Vám přinesli jiný pohled interiéru zvolili jsme tmavou stěnu v odstínu královské modré barvy a doladili jsme růžový konferenční stolek. Celková barevnost je použita ve smyslu trendů na rok 2016. Sedačka MODENA využívá moderní technologie. Spojuje digitální prostředí, v podobě USB napájení s kontrastem domácího klidu a harmonie ve tvaru sedačky.

Více o novinkách se dozvíte zde: http://sedackyphase.cz/magazin/nabytok-buducnosti-variabilny-a-prepojeny-s-novymi-technologiami/

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (1)

Model sedačky MODENA, který jsme použili ve videu je vyroben v bílé kůži jemné – kvalita s názvem leder PRINCE, barva 171. Sedačka je vyrobena v sestavě 3sed levý s područkou, s černým stolkem a USB napájením. K tomu je připojen otoman velký pravý, jako část sedačky pro dokonalé lenošení. Rozměr sedačky je z levé strany a to 264 cm x 230 cm pravá strana. Růžový konferenční stolek OHIO v rozměru 90x90cm je vyroben z lehce čistitelného materiálu ASTORIA, barva 7 a se sklem bílé barvy. K sedačce jsou doladěny polštáře z téhož materiálu a barvy kvality Astoria.

První dekorace je ve stylu domácího pohodlí. Zvolila jsem zrcadlový podnos, který nám předimenzoval dekoraci a zvýraznil technologický vzhled sedačky. Růžová barva nám zjemňuje celý interiér, proto je třeba detaily vyvážit celek. Světlo je dnes zajímavý doplněk, který nám zpříjemňuje večerní chvíle. Když máme tmavou stěnu v pozadí, je dobré bodovými světly večer osvětlit prostor. Na stůl jsem proto položila bílou lampu, která se nám zase přes den v dekorací ztrácí a nechává vyniknout dominantní jiné prvky. K tomu jsem použila trendový nápis “HOME”, který nám dodává domácí nádech a nezapomněla jsem na květ v nízké váze. Květiny zjemňují hranaté linie sedačky a v tomto případě doladí barevný koncept.

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (2)

Tento interiér je vhodný pro moderního majitele, který tráví čas prací doma a proto potřebuje harmonické a příjemné prostředí interiéru.

Interiérový trend roku 2016 s názvem NOURISCH (více se dozvíte o interiérových trendech zde: http://sedackyphase.cz/magazin/trendy-z-vystav-2016/ nám přináší spojení domácnosti s přírodou. Dekorovat si tak stoly můžeme uříznutou dlouhou zelenou větvičkou. Zelená barva uklidňuje a přináší domů harmonii. Abych zachovala technologický vzhled sedačky, dekoruji vázu na zrcadlovém podnose. Spolu se skleněným svícnem a růžovou svíčkou jsem zachovala romantický celek interiéru.

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (3)

Interiér v této sestavě je vhodný pro mladý pár, který rád spojuje přírodu s vášní.

 

Nejvhodnější dekorací na každém stole je mísa na ovoce, malá váza s květem. Tento set si zachovává správný poměr ke každé sedačce. Mám ráda podnos, protože všechny věci, tak mohou být na jednom místě. Je to praktické a jednoduché zároveň.

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (4)

Neutrální typ interiéru, který nám barevně celý ladí. Je moderní, kvůli prvkům, které jsme použili. Vhodnou dekorací jsou umělé květiny, které dnes najdeme v různých barevných kombinacích a rozměrech.

 

Připomíná Vám tento interiér pokoj šípkové Růženky? Trochu i nám, protože jsme se snažili vytvořit jiný pohled na naše sedací soupravy. S různými barvami a různými dekoracemi si umíme vytvořit interiér o jaký máme zájem. Tento styl je spojením moderních kulatých misek, do kterých můžeme dekorovat ozdobné kamínky a ozdobné umělé květiny. Spolu s růžovou svíčkou na skleněném svícnu jsme vytvořili “pohádkový” interiér.

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (5)

Jeden typ sedačky v jednom materiálu si umíme dekorováním proměnit tak, abychom si vytvořili svůj vlastní příběh interiéru, ve kterém budeme bydlet.

 

Moderní vzhled a spojení barev dosáhneme i použitím zajímavých zelených dekorací. Zvolila jsem umělou vysokou trávu a umělé listy “aloe vera”. Ráda využívám umělé dekorace, protože se jednoduše udržují a jsou stálobarevné. Dekorovala jsem je do zajímavého typu květináče, který má právě styl zahradních dekorací.

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (6)

Modrá stěna je ve spojení s bílou sedačkou elegantní, ale zároveň chladná. Růžová barva zjemňuje celek. Pokud tedy chci vytvořit kontrast, je vhodné rozbít celek jinou barvou. Nebojte se experimentovat.

 

Poslední dekorace je pro mě nejideálnější v tomto barevném a tvarovém spojení. Elegantní tvar sedačky MODENA je u tmavomodré zdi vygradovaný a působí jednotně. Růžový stůl ladí s doplněnými růžovými polštáři na sedačce. Stůl s bílým sklem jsem dekorovala bílým podnosem s kovovými rukojeťmi, které ladí k detailům na sedačce jako jsou kovové nohy. Na podnos jsem umístila skleněné svícny se svíčkami, které barevně ladí se stolem a polštáři. Abych zachovala styl sedačky v elegantním trendu, doplnila jsem květ na podnos. Celek je elegantní, strohý a zároveň vytváří další z příběhů o sedačce MODENA v této sestavě a materiálu.

MODENA _ phase-se01-modena-20160419-130512 (7)

Na obrázku vidíte realizaci dekorování, které se pro nás stalo nejkrásnější a nejvhodnější pro sedačku v bílé kůži jemné spolu s růžovým stolkem a tmavou stěnou v královské modré barvě.

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti