Domácí kancelář se sedačkou MODENA

Právě kvůli požadavkům současného životního stylu jsme pro Vás navrhli sedačku MODENA. Unikátní design spojil komfort s funkčností. Typickým detailem sedačky je zabudovaný pracovní stolek, který je skrytý v područce. Stlačením pístu se stolek vysune z područky. Stolek je možné otáčet o 360 stupňů. V područce sedačky je zabudována i zásuvka s USB napájením.

1Na  obrázku výše je sedačka MODENA, v materiálu ENDURANCE 141, sestava 3sed levý se stolkem černým + otoman pravý (rozměr 264cm x 230cm). Celý interiér je navržen v elegantním stylu.

Obývací prostor není jednoduché zařídit. Trávíme v něm dostatek času, který chceme mít hlavně oddechový. Zároveň je to prostor, kde se bavíme nebo dnes již také často pracujeme. Obývací prostor často spojujeme s domácím prostorem pro práci. Vytváříme si tzv. ” Home office “.

2Na  obrázku výše je sedačka MODENA, v materiálu Cameleon 07, sestava 3sed levý se stolkem černým + otoman pravý (rozměr 264cm x 230cm). Design interiéru je spojením moderní sedačky se starožitným nábytkem.

Se sedačkou MODENA si umíte vytvořit kreativní prostor spojený s pohodlím. Neutrální design a pozitivní ovlivňující barvy jsou základem při vytvoření prostředí, ve kterém se budeme regenerovat. Design sedačky je v zásadě jednoduchý a hlavně funkční. Zádové opěrky jsou vysoké a polohovatelné. Když jsou opěrky nízké, tak svou nízkou polohou dokáží změnit design sedačky.

3Na  obrázku výše je sedačka MODENA, v materiálu EMOTION 860, sestava 3sed levý se stolkem černým + otoman pravý (rozměr 264cm x 230cm). Interiér je obrazem hravosti a domácí pohody.

Výběrem různých sestav a zajímavých potahových materiálů je sedací souprava MODENA zajímavá svou variabilitou. Všechny obrázky jsou reálné interiéry, v nichž je použita jedna sestava – sestava 3sed levý se stolkem černým + otoman pravý (rozměr 264cm x 230cm).

 

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti