Barevné retro s funkční sedačkou IMOLA

Dvacet pět let starý rodinný dům prošel velkou proměnou, kdy se rekonstrukcí podařilo konečně dokončit dlouho nedokončené prostory. Proměnit sny v realitu opět dokazují designéři pořadu ” Jak se staví sen ” v průběhu pěti dnů!

Klasický dům, blízko rybníka, kde bydlí velká rodina, se stal místem hlavní proměny. Obývák spojený s kuchyní, který byl tmavý, nedokončený, prošel pořádnou změnou a ze smutné místnosti se stala veselá obytná zóna pro celou rodinu. Celý prostor oživila naše dominantní sedačka IMOLA, která je novinkou roku 2016 .

1

 

Sedačka IMOLA je v sestavě 3L + OP (277 cm x 228cm). Sedačka je vyrobena v materiálu ARIA – barva 08 mustard. Více variant sedačky si můžete prohlédnout v naší galerii ; )

Dům na vesnici má velkou obývací místnost spojenou s kuchyní. Designéři se rozhodli pro design místnosti, která má oživit interiér. Nábytek s nádechem starých časů je dnes IN. Stačí pár kusů doladit industriálními prvky, pestrými barvami a případně doladit jako v tomto případě inspirativní tapetou. Design interiéru dokáže svým celkem inspirovat ke kreativnímu bydlení, při kterém se prostor dokáže využít různými způsoby jako například funkčnost naší sedací soupravy IMOLA.

2

 

Pestrost barev je velká a celkově bychom celý design interiéru mohli pojmenovat jako barevné retro. Retro styl je plný energie a dobré nálady. Pružnost prostoru se odráží i ve funkčnosti sedačky, která byla vybrána právě pro tento prostor. Sedačka IMOLA má polohovatelné opěrky, které jsou vysoké a velmi pohodlné. Je vyhotovena v zajímavém materiálu, který je typický svým malým dezénem. Více barev si prohlédněte v naší nabídce materiálu ARIA .

543

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti