Barevné trendy na rok 2016. Světlé sedačky budou hrát prim.

Následující sezonu bude interiérový design ve znamení bílých odstínů a jemných kontrastů.

S blížícím se příchodem nového roku si lidé často dávají závazky, že zhubnou, zbaví se zlozvyků, najdou si novou práci nebo prostě změní celý svůj život. Co takhle nastartovat změnu tím, že zesvětlíte a rozjasníte váš domov? Barvou roku 2016 bude totiž bílá! Prohledali jsme náš archiv a jsme rádi, že i naši zákazníci se už teď řídí barevnými trendy blízké budoucnosti. A jaké to budou?

Vrstvení odstínů bílé barvy

Pokud chcete být trendy, nemusíte nad interiérem a barevnými kontrasty moc přemýšlet. Stačí, když budete kombinovat bílou s dalšími jemnými světlými odstíny. Bílá krásně rozptýlí sluneční paprsky v pokoji a vy budete mít pocit, že i v obývacím prostoru s malými okny je dostatek světla. Dosáhnete nenápadných kontrastů a něžné krásy tak, jako vidíte na fotografii od našich zákazníků. K romantickému interiéru si pořídili světlou sedačku do U.

monaco15

Naši zákazníci se nebáli kombinovat více světlých odstínů. Sluneční paprsky se na nich krásně rozptýlí. zdroj: archiv Sedačky Phase

 

Jasně ohraničené linie

Ne každý se spokojí s něžným světlým interiérem. Milovníci většího vzrušení mohou jasně vymezit hranice bílé barvy tmavými liniemi. Skvělým kontrastem k bílé jsou například i kovové prvky. Náš zákazník vymezil prostor bílé sedací soupravy Monaco černými doplňky a kontrastními obrazy na zdi.

monaco31

I nenápadné černé doplňky dokáží zvýraznit světlé barvy. zdroj: archiv Sedačky Phase

Světlé stěny s rustikálními prvky

Bílou barvou nic nezkazíte ani na zdech, zvlášť pokud máte v místnosti například dřevěné trámy nebo rustikální nábytkové solitéry. Střídání nejrůznějších textur oživí určitě i váš domov tak, jako v obýváku našich zákazníků, kteří zvolili bílou stěnu a rohovou sedačku stejné barvy. Světlé odstíny zjemňují dřevěné trámy a kulatý rustikální stolek.

poh2

Bílé stěny a sedačku skvěle doplňují dřevěné prvky v obýváku našeho zákazníka. zdroj: archiv Sedačky Phase.

 

Barvy životabudiče

Chybí vám ráno energie? Zkuste si světlý obývák doplnit výraznější barvou. Ale zase ne moc intenzivní, aby stále převládala bílá barva, která všechny odstíny v pokoji sjednotí. Náš zákazník se nebál světle vytapetovanou stěnu a bílou rohovou sedací soupravu zkombinovat s jemnými tyrkysovými doplňky. Takováto svěží kombinace ho určitě motivuje k aktivitě hned na začátku dne.

DSCN6918

Výrazná barva v rozumném množství bílou pěkně doplní a přitom nepřekryje. zdroj: archiv Sedačky Phase

Váš PHASE tým

 

zdroj: http://www.benjaminmoore.com/en-us/for-your-home/benjamin-moore-color-trends-2016

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti