Focení nové kampaně: sedačky skutečně na každou příležitost

full-20150609-110658
I ty nejkrásnější fotografie se časem okoukají. Proto přicházíme s novou foto kampaní! Už počátkem srpna budete moci vidět první nové billboardy oblíbených modelů našeho sedacího nábytku. Podívejte se, jak fotografování nové kampaně probíhalo.

Při focení jsme si zopakovali úspěšnou spolupráci se studiem CREA: THINK STUDIOS a fotografem Lukášem Ronec, kteří opět dostali prostor se kreativně vyžít. A musíme říci, že při vymýšlení témat jednotlivých fotek se skutečně vyřádili. Na samotném focení vládla zábava, asi nejvíce se však bavil náš nejmenší, neposedný model. No i všichni ostatní si focení nadmíru užívali i proto výsledek stojí za to.

full-20150609-135249 full-20150609-134833

Sedačky Phase sluší každému a nezklamou při žádné příležitosti. Poskytnou pohodlné lůžko všem unaveným, jsou vhodné na každodenní relax a ani ti nejmenší se nebudou chtít vzdát sezení na nich. Kvalitní sedací soupravy Phase jsou zkrátka stvořené na rodinný život.

Přesně toto heslo jsme se snažili zobrazit i v našich nejnovějších vizuálech. Věříme, že vám vykouzlí minimálně takový úsměv na tváři, jaký jsme měli my při jejich focení.

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti

Jaké odstíny budou letos tvořit trendy domácností?

Barva roku 2017, kterou každoročně vyhlašuje Pantone – mezinárodně uznávaný institut barev –, je už jistý čas známa...

Jaké odstíny budou letos tvořit trendy domácností?
Natália Pechová
Natália Pechová