Podzimní novinky PHASE – pohodlné sedačky a elegantní lenoška

Na našem blogu jsme vám už představili nové kuchyňské židle a unikátní designová křesla Phase. Ale nezanevřeli jsme ani na náš klasický sortiment, kterým jsou sedačky. Tento podzim vám nabízíme dvě nové sedací soupravy a jako bonus přinášíme všem milovníkům odpočinku jednu úžasnou lenošku.

Variabilní ONTARIO

Sedací souprava je jako dělaná pro celou rodinu. Svoje místo si na ni najde opravdu každý. Vděčí za to variabilitě a polohovatelným loketním i hlavovým opěrkám, které se postarají o komfort každého člena domácnosti. Někdo si může pohodlně číst, jiný se zas povalovat na otomanu, který se dá k sedačce dokoupit. Rohové sedací soupravy Ontario jsou k dispozici ve všech potahových provedeních a pořídit si k nim můžete i elegantní taburetku.

10

Chcete ležet nebo sedět? Se sedačkou Ontario můžete oboje. zdroj:sedackyphase.cz

 

Vzdušný MONTREAL

Zcela jednoduchá sedací souprava potěší všechny, kteří mají doma málo místa. Díky svojí lehké konstrukci nepůsobí v prostoru zbytečně dominantně. Zádové opěrky tvoří velké polštáře, které jsou odnímatelné. Přisunutím otomanu nebo taburetky vytvoříte z Montrealu i příležitostné místo k ležení. Díky svému minimalistickému vzhledu může dobře sloužit nejen v obýváku, ale například i ve veřejných prostorech či kancelářích. Dostupná je nejen v látce, ale i kožence či kůži. Zvolit si můžete i barvu nohou a celé konstrukce.

montreal01

Jednoduchý Montreal se hodí i do větší kanceláře. zdroj: sedackyphase.cz

 

Samotářská NEVADA

Chtěli byste mít v obýváku něco opravdu originálního? Něco, kde se můžete nerušeně oddávat vašim myšlenkám? Pořiďte si lenošku. Po Miami přicházíme už z druhým modelem tohoto zajímavého sedacího nábytku. Nevada přiláká zrak jednoduchými a elegantními liniemi, ale především svoji samotnou podstatou. Lenošku má doma totiž málokdo. Dokonalý komfort zajistí ergonomicky tvar a vyvýšená opěrka hlavy. Nevada, ať už v látce, kožence či kůži, se snadno stane láskou na celý život.

lenoska03

Lenoška Nevada si získá srdce každého milovníka odpočinku. zdroj: sedackyphase.cz

 

Váš PHASE tým

 

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti