Když to nejde po dobrém…

Některé situace vyžadují přemýšlení a jednání mimo zaužívaných tendencí. Věřte či ne, i my ze společnosti Phase se občas setkáme s případy, které potřebují jedinečné řešení. Své o tom ví i náš trpělivý zákazník Jindřich, který si sedačku stěhoval do bytu skutečně unikátním způsobem.

Mise byla jasná – dostat sedačku do bytu. Otázkou však bylo – JAK. Byt se nacházel na druhém patře v bytovce bez výtahu a tento fakt představoval značný problém. Pán Jindřich se však jen tak snadno nevzdával, proto se rozhodl dostat sedačku do bytu přes balkon. Do boje nasadil doslova těžké zbraně v podobě hydraulického zvedáku a začala se “operace Sedačka”.

Opatrně a pomalu – přesně tak sedačku dostával do jejího nového domova.
Misi se po několika desítkách minut dotáhla úspěšného do konce. Spokojený byl i pan Jidřich, který nám následně poslal fotografie jeho nového přírůstku do bytu.

Jeho nová variabilní sedací souprava BOSTON mu kromě pohodlného sezení bude dobře sloužit i jako příležitostné lůžko. Věříme, že Jindřich bude s výběrem spokojený a že sedačka bude chloubou jeho příbytku.

A my jsme se opět přesvědčili o starém známém faktu, že když se chce, všechno jde 🙂

 

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti