Krása omyvatelných materiálů okouzlila i české domácnosti

Drtivou většinu látkových sedaček, které prodáme, potahujeme omyvatelnými materiály. Naši zákazníci je milují, zaslouží si proto plnou pozornost i na našem blogu.

Omyvatelné potahy na sedačky nejsou dnes už ničím výjimečným. Při našich sedacích soupravách je považujeme za samozřejmost a standard. V naší nabídce je jen jedna látka, která nemá speciální omyvatelnou úpravu, a právě o tu je nejmenší zájem. Naši zákazníci jsou nároční, stejně jako jsme nároční i my při výběru dodavatelů potahových materiálů pro naše sedačky. Jak nedávno v rozhovoru zmínil náš ředitel Martin Duras, 80 % všech potahů, které u nás najdete, neseženete nikde jinde, protože jsou vyráběny exkluzivně pro nás.

Sledujte kapky

Látkové potahy dělíme do 4 kategorií od běžné kvality textilie až po exkluzivní látky, na které poskytujeme prodlouženou 5-letou záruku. Omyvatelné materiály označujeme kapkou, díky čemuž se můžete jednoduše orientovat v naší nabídce. Všechny modely našich sedaček pro vás dokážeme „obléci“ do jakéhokoliv povrchu, proto máte při kombinování tvarů a materiálů zcela volnou ruku.

Naše látkové sedačky jsme přehledně seřadili do čtyř kvalitativních kategorií. Zdroj: sedackyphase.cz

 

V běžné kategorii je naše jediná speciální neošetřená látka FLORIDA, která je však stále kvalitní a vhodná do kterékoliv domácnosti nebo veřejného prostoru (kanceláře, čekárny…). Zařadili jsme sem i Viennu, napodobeninu kůže, která je potažena vrstvou polyuretanu, díky čemuž je její čištění velmi jednoduché a rychlé. Tento materiál je ideální pro ty, kterým se líbí luxusní vzhled kožených sedacích souprav, ale o sedačku z pravé kůže nemají zájem.

Ve střední kvalitě naleznete tři druhy potahů – STONE, DOCK a NAPOLEON, které jsou upraveny nanovelem – přípravkem zabraňujícím pronikání nečistot do hloubky tkaniny. Odstraňování skvrn je díky němu maximálně jednoduché. Látky jsou navíc příjemné na dotek, kvalitní a především odolnější. NAPOLEON je materiál specifický v tom, že je otestován na odolnost proti průniku moči, což ocení zejména majitelé domácích mazlíčků.

Potahové materiály na sedací soupravy v kategoriích vysoká kvalita a exclusive patří mezi naše nejoblíbenější. Od našich dodavatelů je získáváme exkluzivně, nenabídne vám je tedy žádný jiný výrobce. Vysokou kvalitou se vyznačuje například CARTAGO, potah, který je utkán ze speciálních polyesterových vláken s úpravou Easy-care. Jak už napovídá její název, péči, čištění a udržování dokonalého vzhledu sedací soupravy zvládne bez problémů skutečně každý.

Neomezujte se barvami. V našem portfoliu myslíme na milovníky tlumených i jasných barev. Zdroj: sedackyphase.cz

 

MAZARA zase patří do rodiny DuraCare látek, které nejsou škodlivé vůči životnímu prostředí a skvrny se na ní dlouho neohřejí. CAMELEON je specifická látka (také omyvatelná), jediná v naší nabídce, která dokáže vkusně a nenápadně hrát více barvami kvůli rafinovanému protkávaní. Kromě těchto textilií se do této kategorie řadí i nanovelová ASTORIA a nejnovější přírůstek ARIA, který jsme představili na posledních výstavách v Nitře a v Praze.

ENDURANCE a EMOTION jsou naše nejkvalitnější látky s úpravou Easy-care, na které se vztahuje prodloužená 5-letá záruka. Jelikož nonovel se může častým používáním setřít, je třeba ho alespoň jednou ročně obnovovat sprejem, který najdete mezi našimi čisticími prostředky. Easy-care má tu výhodu, že si své jedinečné vlastnosti zachovává natrvalo.

 

Jak vypadá čištění omyvatelných materiálů?

Sedačky potažené omyvatelnými materiály často doporučujeme zejména rodinám s malými dětmi. Je to kvůli tomu, že speciálně upravené potahy nejenže zabraňují vsakování skvrn do hloubky vláken, ale také proto, že řešení „kečupové či fixkové“ nehody je snadné a rychlé. Důležité je při každé skvrně zasáhnout okamžitě.

03Na většinu skvrn vám postačí i čistá voda. Zdroj: sedackyphase.cz

 

Ve většině případů stačí čistá voda, která dokáže nečistotu vytáhnout z povrchu přímo před vašima očima. Pak už stačí jen vysát vodu čistou papírovou nebo bavlněnou utěrkou. Při náročnějších skvrnách od inkoustu nebo pera vám kromě vody pomůže i bezbarvé mýdlo, kterým jemně skvrnu promnete a znovu vysajete.

Protože platí, že jednou vidět je lepší než stokrát slyšet, prostudujte si naše video, ve kterém vám ukážeme, jak jednoduché je čištění omyvatelných materiálů v praxi.

 

 

Váš PHASE tým

Miriam Bekčíková
Miriam Bekčíková Služby zákazníkom

„Na naší práci se mi líbí dobrý pocit, který mám vždy, když zákazníkovi poradíme a jeho odezvou je pozitivní reakce. To mě vždycky přesvědčí o tom, že co děláme, má smysl.“

Věčný flegmatik

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti