Křest ohněm na letišti: obstály naše sedačky?

Čekání na letišti je jedním z nejhorších typů čekání, které nás můžou potkat. Ti z Vás, kteří se už na letišti něco načekali, nám určitě dají za pravdu. Čas se vleče, lety mají zpoždění a jediným útočištěm se stávají nekomfortní sedačky, na kterých je nemožné se pohodlně posadit. Sedačky Phase se o vaše pohodlí starají v každé situaci, a proto jsme se rozhodli vám trochu zpříjemnit i nepohodlné čekání na letišti.

IMG_5817

Na bratislavském Letišti M. R. Štefánika jsme pro vás vystavili čtyři modely z našeho portfolia. Do prostoru vyhrazeného pro cestující do zemí Schengenské dohody jsme umístili naše dvě novinky – elegantní a trendové modely Valencia a Paris – a zároveň dva starší oblíbené modely Cosmo a Comet. Překvapení jsme připravili i čekajícím v příletové hale – o jejich pohodlí se rovněž postaraly osvědčené klasiky Cosmo a Comet. Na každou z těchto sedaček se mohl cestující posadit a odpočinout si a tím si čekání zpříjemnit.

Naše sedačky byly na letišti celých 6 měsíců, během kterých letištěm prošlo téměř půl milionu cestujících! Všechny vystavené kusy tak dostaly pořádně zabrat. Cestující na nich seděli, leželi, lenošili, některým dokonce posloužily i jako přebalovací pult. Větší děti se na sedačkách vydováděly skákáním a navíc po nich na potahu zbylo mnoho stop po jídle. Na sedačkách přibývaly skvrny od kečupu, čokolády, koly, ale i bláta a deště.

Stav sedaček jsme však monitorovali a v případě potřeby jsme přišli potahy vyčistit. Na odstranění všech skvrn jsme potřebovali jen rozprašovač vlažné vody a suché hadry, co je velikou výhodou omyvatelných sedacích souprav. Po našem „zásahu“ byly sedačky opět jako nové a připravené na další cestující.

Poskytovat pohodlí tolika cestujícím po dobu šesti měsíců není jednoduché, avšak naše komfortní sedací soupravy to zvládly s přehledem. I na základě tohoto úspěšného testu vám můžeme zaručit odolnost potahů našich sedaček a jejich nenáročnou údržbu. A pokud vám ani to nestačí, navštivte naši prodejnu a přesvědčte se sami.

IMG_5818IMG_5358IMG_5356

 

 

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti