Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum

Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným, pokud se správně promyslí koncept bydlení v malém prostoru. Využil maximální funkčnost každého kousku prostoru. I když na palandách za závěsy, dokáže tam žít v harmonii.

Nezáleží, jestli jde o malý městský,  a nebo studentský byt, umělecký ateliér či chatu v lese, malé nápady maximalizující prostor dokáží divy !

Jak udělat z obýváku ložnici?

Pokud i vy trpíte nedostatkem místa v bytě, a to jste jenom dva a ze všeho nejvíc Vás trápí kam uložit návštěvu, nezoufejte. Nepotřebujete kupovat ani patrové postele, ani si prostor oddělovat závěsy. Předělejte obývák na ložnici. Kupte si rozkládací sedačku, která bude přes den sloužit na sezení, v noci ji rozložíte, decentní místo oddělíte paravánem a návštěvy se můžou hrnout.

Konkrétně vám k tomu poslouží rozkládací sedačka Neapol. Během dne sedačka nabídne stylový dizajn, komfortní rohové či ve tvaru U provedení s dostatečně hlubokou sedací plochou. Místnost bude přes den ukázkově uspořádaná a večer ji během pár sekund proměníte na dokonalou ložnici.

Potřebujete jen změnu? Zkuste novou dispozici prostoru

Postele už nemusíte neustále přesouvat. Zaměňte je za pohovku, získáte tak širší spektrum možností zařízení, či už bydlíte v malém bytě společně s přáteli. Vychutnejte si romantický večer při dobrém filmu, anebo jen relaxujte, každý po svém.

Kouzlo malých prostor

Pokud jste majitele menšího bytu, anebo domečku, máte v rukách velké možnosti a nízké náklady. Pokud hovoříme o malém prostoru, máme na mysli skutečně malé byty, s rozlohou od 25 do 40 metrů čtverečných. Ale vy se toho nebojte. Zařiďte si ho moderně a zároveň komfortně, tak aby se v něm každý dobře cítil. Správně zařízený malý prostor bude útulný. Připravte se na spojení umění života, funkčnosti, estetiky. Pokud bydlíte v malém prostoru, to ještě neznamená, že musíte použít jen malý nábytek. Když si koupíte větší jídelní stůl, který je těžištěm domácnosti, zabere vám víc místa, ale poskytne vám větší dispozici prostoru na studium, práci, přípravu jídla, udělejte to. Místo ušetříte na sedačce.

Stavte na značce Phase

Phase má pro vás slovenskou rozkládací sedačku vysoké kvality, která může sloužit i na pravidelné spaní. Stačí vám dva tahy a v průběhu několika sekund dostanete ze sedačky pohodnou postel s kvalitní matrací. Čistá harmonie dizajnu a komfortu v jednom. Rozkládací pohovka se přes den (noc) promění velkorysou postel. Kvalitní matrace s dlouhou životností se postará o váš zdravý spánek. Rozkládací mechanismus je jedničkou na evropském trhu postelových mechanizmů. Uložení na lamelových roštech zaručuje komfort spánku.

Bydlete i v malém jako král

Ing. Petronela Jesenáková
Ing. Petronela Jesenáková Marketing manager

Marketing je nikdy nekončící se kolotoč nabalující se stále nových aktivit, nápadů, řízení procesů a to je právě to co mě na něm nejvíce baví a posouvá vpřed. Práce v Phase je pro mě velkou výzvou, kde můžu dát ze sebe maximum.

Relax si užívá ve fitku a se svou rodinou

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Proč je u nás nákup tou správnou volbou?

Na vaší spokojenosti nám velmi záleží! Neustále pracujeme na tom, abychom Vám poskytli ty najodbornejšie informace a služby. Ujistěte se, že sedačka Phase je pro Vás tou správnou volbou ...

Proč je u nás nákup tou správnou volbou?