Moje historicky nejlepší zákaznická zkušenost

Obracím se na Vás se svou zákaznickou zkušeností s Vaší společností a protože je skutečně znamenitá a velmi pozitivní přidávám do kopie i ty, kterým bych kromě Vás osobně chtěla touto cestou poděkovat za skvělou práci.

V první řadě je to marketingové oddělení Vaší společnosti. Klobouk dolů před způsobem, jak dokážete mile a vtipně upoutat na přednosti Vašich sedaček. Jednoznačně na základě Vašeho skvěle zacíleného billboardu jsem se začala o Vaši nabídku zajímat.

Další pozitivní zkušenost na mě čekala na Vaší prodejně na Praze 5 při setkání s paní Jiřinou Plavcovou a i když jsem se do prodejny dostala těšně před koncem provozní doby, paní Plavcová se mi věnovala a ani jediným gestem mi nedala tento fakt najevo, což mě upřímně ve srovnání s jinými zkušenostmi mile potěšilo. Během jejího vysvětlení jsem si udělala jasnou představu, jakou sedačku mohu mít s ohledem na stavební omezení, ale také jakou přesně chci s ohledem na moje očekávání. Skvělé tipy a komunikace mají za následek, že mi doma od pátku stojí přesně takový gauč. Asi poprvé v životě se mi stalo, že jsem si v pátek přála deštivý víkend, abych si nové sedačky užila hned o víkendu co nejvíc. J V příloze je fotka, kterou klidně využijte na Vaši FB stránku.

Mile mě také překvapilo volání z Vaší infolinky a prověření mé zákaznické zkušenosti. Zde jsem slíbila, že se o ni podělím s Vámi.

Závěrem tedy patří poděkování i Vám, ne tak často se mi stane, že nemám žádný námět na zlepšení a mohu jen konstatovat „Jen tak dál, držím vám palce“!

Kateřina Krásová

093201tmvletbbkdgpdo

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Proč je u nás nákup tou správnou volbou?

Na vaší spokojenosti nám velmi záleží! Neustále pracujeme na tom, abychom Vám poskytli ty najodbornejšie informace a služby. Ujistěte se, že sedačka Phase je pro Vás tou správnou volbou ...

Proč je u nás nákup tou správnou volbou?

Jaké odstíny budou letos tvořit trendy domácností?

Barva roku 2017, kterou každoročně vyhlašuje Pantone – mezinárodně uznávaný institut barev –, je už jistý čas známa...

Jaké odstíny budou letos tvořit trendy domácností?
Natália Pechová
Natália Pechová