Na veletrhu For Furniture v Praze byly sedačky PHASE za hvězdy

Setkání se zákazníky je vždy obohacující nejen kvůli tomu, že jim můžeme ukázat krásu našich sedaček, ale i pro možnost načerpat inspiraci a poslouchat jejich reálné problémy. Na veletrhu v Praze jsme těchto setkání zažili hodně!

6.ročník mezinárodního veletrhu For Furniture na pražském Výstavišti v Letňanech nebyl pro PHASE žádnou novinkou. Účastníme se ho pravidelně. Je to příležitost, jak potkat nové zákazníky a ukázat jim, že umíme bezpečně obstát kvalitou a designem i při velkém množství konkurence na jednom místě.

Letos jsme na veletrhu představili dvě zcela nové a ještě čerstvé sedačky a jeden typ textilního potahového materiálu. Největší hvězdou byla vedle našich stálic zejména luxusní novinka sedačka MODENA. Zaujala nejen svým moderním designem, ale také prvkem, který se objevil v našich sedačkách poprvé.

01

Jednou z novinek na pražském veletrhu byla sedačka Modena se zabudovaným stolkem. Zdroj: Archiv Phase

 

Modena má totiž do jedné z područek zabudovaný příruční stolek, který může sloužit jako podložka pod notebook, ale také si na něj můžete položit šálek kávy nebo cokoliv, co při sezení na sedačce potřebujete mít u sebe. Po vysunutí stolku se navíc objeví i nenápadný USB port, který může sloužit k nabíjení mobilních zařízení.

02

Nenápadný a šikovný USB port, který nabije každé mobilní zařízení. Zdroj: Archiv Phase

 

Druhou z našich novinek, kterou mohli zákazníci vidět vůbec poprvé, byla sedačka IMOLA. Je zajímavá zejména tím, že se její zádové opěrky dají posouvat směrem dopředu a dozadu. Díky tomu je možné rozšířit nebo zúžit prostor na sezení pro dosažení co největšího pohodlí.

03

Novinku IMOLA jste v Praze mohli vidět poprvé. Zdroj: Archiv Phase

04

Nenápadný systém posouvání zadních opěrek sedačky IMOLA naše návštěvníky zaujal. Zdoj: Archiv Phase

 

Nejmladším přírůstkem do vícečetného rodiny našich potahových materiálů je látka ARIA. Samozřejmostí je široká škála barevných odstínů této textílie a také mimořádně oblíbená nanoúprava, díky čemuž je péče o tento potah jednoduchá. Nanoúprava se kromě toho také postará o bezpečnost a dlouhou životnost každé sedačky nepropustí vodu ani špínu!

05

Na veletrhu se zákazníci mohli prohrábnout kompletní nabídku našich potahových materiálů. Zdroj: Archiv Phase

 

Velmi nás těší, že zájem o naše sedačky byl během veletrhu velký, o čemž svědčí i fakt, že se k nám zákazníci vraceli i od konkurence. Každoročně se snažíme o to, abychom všem návštěvníkům na výstavě poskytly přidanou hodnotu, proto jsme na každou objednanou sedací soupravu během veletrhu dali zákazníkovi slevu 20 %. Mysleli jsme však i na ty nerozhodné, kteří si mohli odnést kupón na 15% slevu, platný na nákup v kterékoliv z našich prodejen po celém Slovensku.

06

Slevové kupóny využilo množství zákazníků. Zdroj: Archiv Phase

 

Letos jsme se znovu seznámili se zákazníky z různých koutů Slovenska. Naše vystavené sedačky přilákaly nejen obyvatele Prahy, ale také zákazníky ze všech krajů Ćeské republiky. Už teď se těšíme na další setkání!

07

Náš stánek patřil na výstavě k těm největším. Zdroj: Archiv Phase

08

 

09

 

10

V Praze si mohli návštěvníci vybrat i pohodlný pelíšek pro svého miláčka. Zdroj: Archiv Phase

 

Váš PHASE tým

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti