Nábytek budoucnosti? Variabilní a propojený s novými technologiemi

Moderní doba přináší čím dál větší vliv moderních technologií na náš život. Najdeme je všude kolem nás a to dokonce i v nábytku. V současnosti se ale vyzdvihuje i variabilita interiérového zařízení. Naše novinky mezi sedačkami z jara 2016 nezůstávají pozadu.

Od počátku nového tisíciletí přinesl technologický vývoj řadu novinek, které nám úplně změnily život. V roce 2001 nahradil CD přehrávač iPad, v roce 2007 se objevil iPhone a následně i jiné smartphony a teprve v roce 2010 se začaly prodávat nejrůznější tablety. Nezanedbatelné není ani to, že se zlepšily a zlevnily notebooky. Díky tomu všemu si tak lidé mohou vzít práci a zábavu všude s sebou.

Sedací souprava s USB portem

Díky technickým novinkám jsme neustále v pohybu a jediné, co potřebujeme, je být non-stop online a mít dostatečně nabitou baterii. Tento trend už zaznamenává i nábytkářský průmysl, a tak dnes můžete sehnat stolky a jiné kusy nábytku se zabudovanými reproduktory, obrazovkami či nabíječkami.

gif (2)

Po otevření opěrky na ruce na sedačce Modena se objeví nejen praktický stolek, ale i užitečný USB port. Zdroj: sedackyphase.cz

 

I nás tento trend velmi oslovil, a proto jsme na jaře 2016 na veletrhu For Furniture v Praze představili zcela novou sedačkou Modena, která má v opěrce na ruku skrytý USB port. Díky němu mohou mít lidé sedící na sedačce smartphone neustále v napájení a přitom surfovat na internetu. Na co byste takový USB port využili vy?

Variabilita nábytku je pro budoucnost důležitá

Ale Modena nezůstává jenom u propojení s technikou, zaměřujeme se i na variabilitu nábytku, kterou moderní doba také vyžaduje. Může za to nedostatek místa v domácnostech a v neposlední řadě i to, že se lidé rádi volně pohybují, nejen venku ale i doma, bez jakýchkoliv omezení.
Proto jsme do Modeny zakomponovali i vysunovací stolek, který může sloužit nejen jako podložka pod pití a jídlo, ale i jako praktický držák pod notebook. Home office tak bude ještě příjemnější.

04

Sedací souprava Imola je vskutku variabilní a každý si může upravit zádovou opěrku podle svých vlastních potřeb. Zdroj: sedackyphase.cz

 

Variabilní je i naše druhá novinka sedací souprava Imola. Nejen, že na vás zapůsobí jednoduchým čistým designem, ale potěší i svojí variabilitou. Sklápěcí opěrky pod hlavu jsou u našich sedaček téměř samozřejmostí, ale vertikální posouvání celé zádové opěrky je naší novinkou. Každý, kdo na sedačce sedí, si tak může opěradlo posunout podle svojí velikosti a podle toho, co zrovna dělá.

 

Váš Phase Tým

Mgr. Katarína Beňadiková
Mgr. Katarína Beňadiková Ředitel divize marketingu, obchodu a logistiky, marketing manager

„Těší mě, kdy společně s mým týmem posouváme hranice a formujeme tvář společnosti Phase. Od kdy ve firmě vytvářím a nastavuji marketingové strategie, je pro mě radost vstávat do práce :)“

Miluje jízdu na koni

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti