Obývák v kuchyni nebo kuchyň v obývacím pokoji ;)

Máme rádi přeměny interiérů s našimi sedačkami. Designéři se nebojí různých variant a spojují barvy, které vytvářejí zajímavé příběhy domácností. Hlavní roli si v interiéru, kde se spojuje kuchyň s obývákem, zahrála naše sedačka SEVILLA. V sedačce Sevilla se můžete pohodlně opřít o polštáře, které jsou dominantou a vynikají komfortností, kvůli své výšce. Designéři vytvořili ze snů realitu, která pomůže celé rodině. Viz video pořadu “Jak se staví sen – 4 díl”.

123

Ústřední dominantou nového interiéru hlavně kvůli malinové barvě potahu ENDURANCE (číslo barvy 773) se stala naše sedačka Sevilla. Její typickým detailem jsou pohodlné polštáře.

Z naší nabídky sedaček si můžete vybrat různé tvary sedaček a vyrobit rozměr sedačky, který Vám nejvíce vyhovuje do prostoru. Použitá Sevilla v interiéru je 2 sed levý + Otoman pravý Chair (234 cm x 160 cm). Celá sedačka působí jemně a její velikost zcela zapadá do interiéru, kdy se spojuje obývák s kuchyní. Sedačku Sevilla si můžete zakoupit i ve větších rozměrech a my doporučujeme i sestavu do tvaru “U”, která vytváří ještě větší pohodlí. Více variant sedačky si můžete prohlédnout v naší galerii.

45

Sedačka Sevilla je příjemný designový kousek ze všech stran, a proto je vhodné umístit sedačku i do prostoru.

Celý interiér je neutrální a tím pádem bylo vhodné “rozveselit” celek barvami. Centrálním bodem se stala naše sedačka, která v tomto interiéru bude sloužit různým věkovým kategoriím a bude vytvářet pohodlí pro babičku s dědečkem a dvě mladé dívky. Sedačka Sevilla přirozeně zútulní malý i větší prostor. Do nábytkové řady Sevilla patří i taburetka ve stejném stylu. Sedačku Sevilla zharmonizujete s interiérem i díky velkému sortimentu potahovin: máte na výběr z vícero barevných odstínů potahových materiálů. Model Sevilla může stát na jednom ze tří druhů chromových nožiček nebo na některé ze čtyř obměn dřevěných nohou, na výběr je i exkluzivní “T” tvar z kovu.

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti