Proč je u nás nákup tou správnou volbou?

“Já sám jsem spotřebitel, který nakupuje různé zboží a služby, a proto si umím velmi dobře uvědomit, jak je důležité si vybrat tu správnou firmu. Firmu, která splní co slibuje a neotočí se zády při prvním problému. V naší firmě se proto snažíme, abychom nebyli stejný jako ostatní.”
Martin Duras – majitel spoločnosti Phase

NA ZÁKAZNÍCÍCH NÁM SKUTEČNĚ ZÁLEŽÍ

Potřebujete poradit?

Se svými zákazníky chceme být neustále v kontaktu, proto máme k dispozici naše kolegyně na online chate, které Vám ochotně poradí denně od 7:00-22:00hod. Jsme tady pro zvědavé uživatele, pomáháme lidem při výběru sedačky, pomůžeme i ohledně reklamace.  Jsme tu pro Vás, pro jakékoliv otázky, informace či rady.

Jsme k Vám blíže

To že jsme stále online, hovoří za nás i sociální sítě, kde s Vámi komunikujeme  ty nejnovější rady, inspirace a oznámení.  Prostřednictvím sociálních sítí se s Vámi dělíme o všechny důležité informace, zkušenosti, akce a připravované novinky. S námi Vám nikdy nic neujde.

Udáváme nové trendy

Časem se mění jednotlivé trendy bydlení a dekorování i to je jeden z důvodů proč se účastníme zahraničních a českých výstav. Proto, Vám neustále přinášíme ale i aplikujeme ty nejnovější trendy v bydlení a dekorování.

Spolupracujeme se špičkovými designéry díky čemuž přinášíme nové trendy a nápady v oblasti interiérového designu. Sedačky Phase jsou tak často součástí při inovování interiérového designu. Práci s našimi sedačkami můžete vidět v relacích Jak se staví sen, Nové bydlení design, Rady Ptáka Loskutáka nebo Teleráno.

Známe osobnosti a Phase

Naše sedačky si našli svůj domov u stovek spokojených zákazníků ale i celebrit. Důkazem jsou fotografie a pozitivní reference, které k nám neustále přicházejí.

Detail k výrobě objednávky

Pro naše zákazníky jsme vytvořili konto zákazníka, kde kromě jiného můžeme vidět i proces výroby sedačky. Ve svém kontě máte uložené všechny potřebné dokumenty k objednávce, manuály a videa pro správnou péči o svoji sedačku. Přesně v jednotlivých bodech můžete vidět, v jakém procesu je výroba vaší sedačky. Od podepsání objednávky, dodání potahového materiálu, vystřihnutí, ušití, zpracování dřeva na kostru, dodání molitanu, očalounění, montáž nohou a kování, výstupní kontroly, zabalení, naskladnění až po samotné dodání k Vám domů.

3D Konfigurátor

Abychom Vám ulehčili výběr a celou představivost sedačky připravili jsme pro Vás 3D konfigurátor, pomocí kterého si velmi jednoduše můžete na dizajnovat svoji sedačku až do posledních detailů. Svoji vybranou sestavu máte možnost poslat na svůj email. Vámi vybranou nakonfigurovanou sedačku v potahovém materiálu můžete také poslat k nám a my vám vytvoříme cenovou nabídku na míru.

  SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI HOVOŘÍ

Na Vaší spokojenosti nám velmi záleží! Neustále pracujeme na tom, abychom Vám poskytly ty nejodbornější informace. Naše asistentky jsou pravidelně přeškolovány tak, aby Vám poskytly nejnovější informace nejen ohledně sedaček, výroby, ale i v oblasti dizajnu. Spokojení zákazníci s množstvím krásných vyjádření a fotek jsou tou nejlepší referencí.

Mezi odborníky a zejména tisíci spokojených spotřebitelů jsou čím dál tím víc v kurzu originální sedací soupravy z naší dílny.                    

JSME SLOVENSKÁ VÝROBA S VLASTNÍM DIZAJNEM

Na slovenském trhu jsme již 10.rokov během, kterých jsme se zdokonalili nejen v technologií, obchodě ale i kvalitě. Jedinečný dizajn, který najdete jen v prodejnách Phase sedačky. Sedačky nenakupujeme, MY SEDAČKY DIZAJNUJEME. Disponujeme vlastním výrobním studiem a výrobou. Náš dizajnér Mgr.art.Peter Ondrejka se snaží ve svých návrzích dosáhnout kvalitu a inovaci, která je synonymem firmy PHASE . Nasloucháme Vaším potřebám, trendy a směr kterým se ubíráme je i na základě  požadavků našich zákazníků. Kromě vizuální stránky produktů dbáme na komfort uživatele. Navrhování sedaček není jen o tvaru, ale i pocitu, kterým se Vám snažíme vyvolat komfort ze samotného sezení a nebo ležení.  Sedačka Phase musí sloužit pro vaše pohodlí.

 ZA KVALITOU SI STOJÍME

Sedačky značky Phase jsme navrhli, vyvinuli a vyrobili na Slovensku. Těší nás, že čalouněný nábytek si našel a nachází svoje místo ve Vašich domovech. O vzhled a kvalitu sedaček se stará team zapálených návrhářů, zkušených řemeslníků, odborníků s dlouholetou praxí v odvětví vývoje a výroby nábytku. Při zrodu čalouněných nábytkových kousků stojí lidé, kterým záleží, aby jste se v pohovkách od společnosti Phase cítili dlouho komfortně.

Záruční a pozáruční servis

Každého z nás dokáže pořádně naštvat, když si koupí jakýkoliv výrobek a dostane ho poškozený nebo se na něm něco poškodí později. Ani po uplynutí sjednané záruční lhůty nejsou nám naši zákazníci lhostejní. Na požádání jim poskytneme jakoukoliv opravu v rámci servisu naší společnosti. Také podáme pomocnou ruku při nepředvídaných událostech, které mohou zákazníka překvapit při užívání našich výrobků. Nemusíte chodit na žádnou prodejnu, vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova vyplněním Servisního listu. Servis můžete rovněž využít i v případě pokud toužíte po změně. Pokud byste chtěli po letech změnit druh látky nebo kůže nic není nemožné. Můžete ji nahradit jiným barevným designem látky či kůže.

Záruka vrácení peněz

Poskytujeme služby na nejvyšší úrovni. Naším cílem není prodej výrobků za každou cenu, ale spokojený zákazník. Proto jsme se rozhodli zavést, další důkaz kvality a to ZÁRUKU VRÁCENÍ PENĚZ do tří dnů od dodání sedačky!

Prodloužená záruka 5 let na sedací soupravu

To, že si za kvalitou opravdu stojíme, značí i to, že poskytujeme možnost prodloužené záruky až na 5 let na celý výrobek. Uvnitř sedačky se ukrývají jen kvalitní materiály. Každá naše sedačka se skládá z masivní bukové kostry, kvalitních molitanových sedáků, opěráků, kování či odolného potahového materiálu.

Záruka 5 let na potahový materiál

Látky, které nabízíme, splňují nejvyšší britský standart a extrémní trvanlivost. Na exklusivní látku poskytujeme záruku až 5 let. Látka poskytuje snadné čištění, vysokou odolnost, měkkost na dotyk, extrémní trvanlivost a zdravotní nezávadnost.

VŠE POD JEDNOU STŘECHOU

Chceme, aby naši zákazníci dostali všechno na jednou místě! Od profesionálního poradenství až po možnost doladění svého bydlení k dokonalosti, čímž zároveň šetríme Váš čas. Neustále pracujeme na tom, abychom zlepšovali služby pro Vás. Protože spokojený zákazník je to, na čem nám skutečně záleží.

KOLEKCE DEKORAČNÍCH  DOPLŇKU 

Aby se stala sedačka šperkem Vaší domácnosti, rozšířili jsme pro Vás sortiment o kolekci dekoračních doplňků. Pro lepší představivost a nápady, jak si zkrášlit svoje bydlení máme pro Vás on-line dekorační videa, dík kterým se stanete snadno malým  dizajnérem. V nabídce máme konferenční stolky, dekorační polštáře, stylové deky, dekorace na stůl a samozřejmě jsme nezapomněli ani na Vaše domácí mazlíčky. I pro ně máme kolekci psích pelíšků, které budou dokonale ladit s Vaší sedačkou.

Exklusivní koberce s úpravou  Stains Off

Nejnovější novinkou, která Vám úplně změní pohled na sedačku, jsou exklusivní koberce se speciální povrchovou úpravou Stains Off. Z koberců pomocí papírové utěrky jednoduše odstraníme skvrny od kávy, vína, čaje a jiné…. Díky našim kobercům tak Vaše sedačka dostane úplně jiný rozměr.

Ing. Petronela Jesenáková
Ing. Petronela Jesenáková Marketing manager

Marketing je nikdy nekončící se kolotoč nabalující se stále nových aktivit, nápadů, řízení procesů a to je právě to co mě na něm nejvíce baví a posouvá vpřed. Práce v Phase je pro mě velkou výzvou, kde můžu dát ze sebe maximum.

Relax si užívá ve fitku a se svou rodinou

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti