První sedačka s ledničkou

Vadí Vám neustále vytahování nápojů z lednice při návštěvě? Vadí Vám jen tak pohozený ovládač od TV? Chcete si nabit telefon rovnou ze sedačky, aniž byste vstali? Přivítáte místo na sedačce, kde si položíte talíř s jídlem nebo počítač? Chybí Vám širší sedáky pro pohodlnější lenošení? Všechny tyto problémy vyřeší jedna sedačka. Sedačka Savona od PHASE.

 

 

Designér firmy PHASE sedačky se zamyslel nad problémy, které trápily zákazníky, a vytvořil model sedačky, která poskytne maximální komfort a splní všechny požadavky. Výbavu vaší sedačky si můžete nyní zvolit sami:

Multifunkční sedačka Savona může mít:

  1. Odkládací prostor se stolkem

Odkládací prostor se nachází přímo v područce pod stolkem, který jednoduchým způsobem vysunete. Můžete ho využit například na uložení ovládačů od TV, novin nebo jiných drobností. Stolek je otočný a poslouží jako místo na šálek kávy nebo večeří při oblíbeném filmu. Stolek lze využit jako podložku pod notebook, díky kterému budete mít maximální komfort při práci z domu.

  1. USB zásuvku a zásuvku 220V

Pod stolkem je velmi rafinovaně umístěna USB zásuvka, aby jste dokázali svůj telefon nabit přímo ze své sedačky.  Taktéž zásuvka 220V, která slouží pro dobíjení vašeho notebooku nebo jiného zařízení.

  1. Ledničku

Lednička může být umístěna v područce pod stolkem.  Dá se velmi rychle a jednoduše otvírat. Můžete v ní mít i 2 láhve. Nemusíte proto při návštěvě neustále odbíhat do kuchyně a vkládat do lednice Vaše nápoje.

  1. Elektricky výsuvné sedáky a nastavitelné opěrky

Elektricky nebo manuálně výsuvné sedáky a nastavitelné opěrky jsou úžasná věc. Když máte návštěvu, sedáky si stlačením jednoho tlačítka zasunete a hosté mohou pohodlně sedět. Taktéž si mohou nastavit sklon záhlavní opěrky. Pro domácí pohodu, večer u televize sedáky jednoduše vysunete a dostanete tak komfortní místo na ležení pro dvě osoby.

Firma PHASE s modelem SAVONA, ale i jinými, přináší všechno, co potřebujete pro úplný komfort. Je navržená tak, aby poskytla pohodlí a zaujala na první pohled svými čistými liniemi. Díky nekonečnému množství variant tvarů, barev a těch nejkvalitnějších potahových materiálů, si každý dokáže najít svou ideální kombinaci.

 

Kde můžete sedačku vidět a vyzkoušet?

Sedací soupravu SAVONA, ale i jiné modely můžete vidět a zakoupit jen v prodejnách PHASE ve všech krajských městech: Ostrava, Praha, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Most, Brno, Zlín, Olomouc.