Revoluční koberce se speciální úpravou

Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Společnost sedačky Phase představují ke svým sedačkám novou kolekci revolučních koberců Carpet Decor s fantasticky provedenou úpravou EASY CLEAN. Tato úprava spočívá v pokročilé ochraně, která umožňuje snadné odstranění nečistot bez poškození samotného vlákna koberce.

Špínu odstraníte jen ve 3 krocích

Technologie Easy Clean, která byla použita při výrobě těchto koberců zajišťuje, že špína nevsákne hluboko do jeho vlákna, ale udržuje se jen na povrchu. A to umožní nečistoty odstranit pomocí tří jednoduchých kroků a to bez poškození struktury vlákna. 1. Odstraníte hrubou špínu z koberce. 2. nalijete na skvrnu čistou vodu a 3. suchým hadříkem jemným čištěním flek zcela odstraníte. Easy clean je inovativní úprava vlákna, která umožňuje nečistoty odstranit bez poškození jedinečné struktury materiálu. Koberce navíc můžete jednoduše prát v pračce při nízké teplotě 30° C. Technologie Easy Clean, Vám tak šetří čas a Váš život se stává jednodušším.

Voda se udrží jen na povrchu

Koberce od Phase mají dokonce speciální úpravu povrchu, která nedovolí žádné tekutině prosáknout až do hloubky koberce. Když na povrch vylijete tekutinu, celá se udrží na povrchu koberce a Vy ji dokážete s lehkostí odstranit suchým hadrem nebo papírovými ubrousky. Vodoodpudivá úprava chrání Váš koberec před namočením rozlitých skvrn. Už se nemusíte obávat rozlití různých nápojů, například červeného vína nebo kávy.

     

Nezachycují prach a jsou vhodné pro alergiky

Tradiční koberce shromažďují v sobě prach a různé alergenní částice, což vede ke vzniku škodlivých roztočů v domácnosti. Koberce Carpet Decor prostřednictvím vhodné technologie a způsobu příze, nehromadí v sobě škodlivé roztoče a tím eliminují riziko alergie. Koberce od Phase jsou certifikovány bez koncentrace škodlivých látek a proto jsou šetrné k lidskému zdraví. Díky revoluční technologií jsou tak vhodné i pro lidi s alergiemi.

Protiskluzový podklad

Nepříjemné uklouznutí a pády Vám s koberci od Phase nehrozí. Mají totiž protiskluzovou vrstvu, která výrazně snižuje riziko nepříjemné nehody. Zabrání tak posunu po podlaze bez zbytečného podlepování a zatěžování. Můžete ho použít na všechny typy podlahových krytin , včetně podlah s podlahovým vytápěním .  Pohybující se koberec může být nebezpečný zejména pro děti a starší osoby. S koberci od Phase se o bezpečnost své rodiny bát nemusíte.

Úžasný designový doplněk

Každý z nás má svůj osobní vkus. S designem koberců Carpet Decor od Phase si každý přijde na své. Všechny decory jsou totiž vyrobeny podle aktuálních trendů. Ať už upřednostňujete moderní, rustikální, industriální, provensálský nebo skandinávský styl, v nabídce těchto jedinečných kousků najdete přesně to, co se Vám líbí. S tímto kouskem ve vaší domácnosti doslova vystoupíte z davu. Skvělé designové koberce s dávkou praktičnosti jsou nyní dostupné pro každého z Vás.

V čem jsou tedy výjimečné koberce Carpet Decor od Phase?

– Technologie Easy Clean- pro lepší čištění s úpravou zabránění proniknutí tekutin

– Bezprašné -nezachytávají v sobě škodlivé roztoče

– Ekologické – certifikované a bez koncentrace škodlivých látek

– Protiskluzové – vrstva zabraňující uklouznutí a posouvání

– Živé barvy – vysoká odolnost vůči světlu, zachovává barvu mnoho let

– Vysoká kvalita je zárukou pohodlí a radosti z používání

– Jemné na dotyk – mimořádně měkký a příjemný na dotek nejen pro Vaše nohy

– Praní v práčce- možnost prát v pračce při 30 ° C.

Kde můžete koberce vidět a koupit?

 Koberce Carpet Decor od Phase můžete vidět a zakoupit pouze v prodejnách Phase ve všech krajských městech: Plzeň, Praha- Čestlice, Praha –Říčany, Praha 5- Smíchov, Praha- Černý Most, Most, České Budějovice, Liberec, Hradec králové, Pardubice, Brno, Olomouc, Zlín a Ostrava.

Koberce si také můžete zakoupit na e-shopu

Využijte speciální akci

 

Při příležitosti 10-tého výročí založení firmy Phase máte v průběhu celého měsíce červenec možnost koupit koberec se speciální slevou až 36%. Původní cena koberce je 8 400 Kč s DPH a nyní po odečtení slevy 36% je cena pouze 5 376 Kč s DPH.

Ing. Petronela Jesenáková
Ing. Petronela Jesenáková Marketing manager

Marketing je nikdy nekončící se kolotoč nabalující se stále nových aktivit, nápadů, řízení procesů a to je právě to co mě na něm nejvíce baví a posouvá vpřed. Práce v Phase je pro mě velkou výzvou, kde můžu dát ze sebe maximum.

Relax si užívá ve fitku a se svou rodinou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti

Proč je u nás nákup tou správnou volbou?

Na vaší spokojenosti nám velmi záleží! Neustále pracujeme na tom, abychom Vám poskytli ty najodbornejšie informace a služby. Ujistěte se, že sedačka Phase je pro Vás tou správnou volbou ...

Proč je u nás nákup tou správnou volbou?