Sedačky Phase na veletrhu For Furniture 2015

Největší veletrh nábytku a bytového designu v České republice For Furniture v roce 2015 otevřel své brány již popáté – a my jsme samozřejmě byli při tom. Kromě oblíbených kousků z našeho produktového portfolia jsme měli možnost odprezentovat i naše jarní novinky, aktuální trendy a unikátní vlastnosti našich sedaček.

IMG_2529Návštěvníci a zájemci o koupi sedaček měli možnost se o komfortu, které sedačky Phase nabízejí, přesvědčit na vlastní kůži. Kromě pohodlného sezení si také mohli vyzkoušet nastavitelné hlavové či loketní opěrky i možnost roztažení. K dispozici byl také velký vzorník barev a materiálů, velkou atrakcí nejen pro děti se stalo křeslo s voděodolným potahem.

Naši zástupci během celého víkendu odpověděli návštěvníkům na všechny otázky a prezentovali největší benefity našich výrobků. Moderní design v kombinaci s vysokou variabilitou a unikátním komfortem udělá ze sedací soupravy Phase srdce každého obýváku.

Věříme, že jsme nejednoho účastníka veletrhu inspirovali nejnovějšími trendy a dopomohly ke koupi nové ozdoby obýváku.

IMG_1451IMG_1453IMG_1456

IMG_1460IMG_1471

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti