Sedačky Phase opět zakotvili na největší nábytkářské výstavě

Hříchem by bylo, kdybyste se jako slovenský výrobce nábytku neodprezentovali na nejzajímavějším veletrhu FOR FURNITURE PVA EXPO Praha v Letňanech.

slovenské sedačky Phase, výstava nábytku Nitra, sedačky phase

Ročně ho navštíví tisíce návštěvníků a to číslo se rok od roku zvyšuje, v roce 2017 jich bylo téměř 35.000. A bylo se na co dívat. Návštěvníci chodí s radostí, neboť areál PVA Expo se svoji plochou 32.000m2 během této výstavy žije, a kromě prostoru pro 600 vystavovatelů nabízí bohatý doprovodní program, soutěže, eventy a oceňuje konkrétní produkty od angažovaných vystavovatelů.

Tento oblíbený mezinárodní veletrh je místem střetnutí obchodníků, architektů, novinářů a odborníků z oboru. Pro veřejnost nabízí inspirace a informuje o nových produktech, trendech. Atraktivní pro návštěvníky jsou i slosovatelné vstupenky. Každý jeden účastník je potencionálním výhercem a hodnotné ceny vyhrává nejeden z nich.

Výstava je dějištěm nejen pro začínající firmy, ale i ty, které jsou na trhu etablované, jakými jsou i sedačky Phase. Firma, fungující už více jak osm let, zaměřená především na servis a spokojenost zákazníka. Vracející se zákazníci jsou toho nejlepším příkladem. Opětovně přicházející klienti, dokonce klienti od konkurence se na takových výstavách objevují často. Jsou důkazem spokojenosti, ale i zvědavosti a je potřebné je odměnit. Pokud se rozhodli pro koupi na výstavě mohli si odnést pohodlnou sedačku  bytový doplněk či pelíšek pro svého 4-nohého miláčka s lákavou 20% slevou ,kterou velkoryse obdrželi i nový zákazníci.

Jarní veletrhy,tohoto vystavovatele s největší vystavovatelskou plochou, přilákali nejen slovenské zákazníky .Tak se produkty z dílny PHASE dostanou i na německé, rakouské a další trhy.

Na tomto ročníku firma představila novinku – sedačku Avila, vyrobenou v nadčasovém designu, která zaujala náročného zákazníka hledajícího extravagantní design. Široké sedáky nabízejí pohodlné delší lenošení. Variabilitu sedací soupravy ,ocení klienti pracující z domova, z pohovky, nebo nejen ,že se budou těšit z příjemného domácko- pracovního kusu nábytku, ale budou si moci i záhlavník přizpůsobit podle potřeby. A toto všechno bez jakékoliv námahy ,neboť polohování vysouvání sedáku je elektrické. Luxusní bonbonem sedačky Avila je zabudovaná integrovaná chladnička, která vám nabídne nenormální komfort ,který pocítíte zejména v horkých dnech, když budete moci sáhnout po svém oblíbeném chlazeném nápoji bez toho ,aby jste se přestali koncentrovat právě na vykonávající činnost odbíháním do standartní chladničky.

 sedacky phase, sedacka s chladničkou

Luxusním bonbonem sedačky Avila je zabudovaná integrovaná chladnička, která vám nabídne nenormální komfort, což pocítíte zejména v horkých dnech, kdy budete moci sáhnout po svém oblíbeném chlazeném nápoji aniž abyste přestali koncentrovat na právě vykonávanou činnost odbíhání do “standardní” chladničky.

Samozřejmě na své si přišli i zákazníci, kteří hledali rozkládací sedačky s možností přespání. Představili se také rozkládací sedačky klasického roztahovat na příležitostné spaní a sedačky s matrací, které poskytují větší komfort lůžka                                        rozkladací sedačka, sedačka na spaní, sedačka  univerzálni sedačka, sedačka, rozkládací sedačka

Všechny sedačky se dají vyskládat z více komponent do různých rozměrů. Rovněž je možné vyrobit sedačku v látce i kůže, v různých barevných provedeních.

V nabídce byl široký výběr látek a kůže. Zákazníkům doporučovali zaměřit se v první řadě na kvalitu látek. Látky v kategorii exclusive patří mezi najkvalitejšie látky v nabídce Phase. Látky pocházejí z Belgie a samotný výrobce nám na ně poskytuje 5 letou záruku, kterou firma Phase poskytuje všem zákazníkům. Látky mají nešpinavou úpravu, jednoduše se čistí, jsou antialergické a zdravotně nezávadné. Látky z nižších kategorií se rozlišují kvalitou vláken a povrchovou úpravou.

návrh sedačky, jak si zvolit sedačku, sedací soupravy

Pro ty co si potrpí na kvalitu a luxus měli možnost prohlédnout si nabídku hověziny v různých barvách. Kůže jako potahový materiál je ta nejlepší volba. Je to přírodní materiál, který Vám vydrží roky. V nabídce najdete kolem 50 odstínů barev kůže. Pro ty, co neměli to štěstí vyzkoušet si sedačky Phase a potahové materiály živě, nabídku najdete zde:

http://sedackyphase.cz/category/vsechny-sedacky-2

sedačky phase, látkové sedačky phase, výber látky pre sedačku

Srdečně všechny zveme do prodejen Phase kde můžete otestovat kvalitu látek, kůže či komfort sedaček. Přijďte se posadit, vypít dobrou kávičku, zda zrelaxovat se na masážním křesle a vyzkoušet tak všechny možnosti, které sedačky Phase nabízejí.

Váš Tým Phase

 

Ing. Petronela Jesenáková
Ing. Petronela Jesenáková Marketing manager

Marketing je nikdy nekončící se kolotoč nabalující se stále nových aktivit, nápadů, řízení procesů a to je právě to co mě na něm nejvíce baví a posouvá vpřed. Práce v Phase je pro mě velkou výzvou, kde můžu dát ze sebe maximum.

Relax si užívá ve fitku a se svou rodinou