Trendy v dekoracích pro rok 2016

Domov je oáza klidu, kterou si vytváříme sami. Životní styl je vhodné překlenout i do našeho zařízení a vkusu. Trendy se neustále mění a my hledáme, co nás zaujme a vytvoří domácí harmonii celku.

Na výstavách v Nitře – Nábytek a bydlení, v Praze – For Furniture, jsme se Vám snažili přiblížit u každé sedačky, křesla, lenošky, židle a konferenčního stolku jejich malý příběh spolu s dekorací. Obývací pokoj je prostor, kde trávíme volné chvíle například plné klidu a odpočinku, společenských aktivit nebo při práci.

Elegantnost v dekorování

Dekorování s nádechem elegantního trendu, můžete vidět v kombinaci se sedačkou MILANO. Sedačka Milano je vyrobena v bílé kožence. Bílá barva vyzdvihuje konstrukci sedačky a posouvá její celkový design do chladně působícího stylu. Celek kompozice je spojen s konferenčním stolkem Ohio, také v bílé kožence. Dekorace je doladěna tak, aby spojila hranaté konstrukce a přidala jemnost a naturálnost setu. Oválné zrcadlo zjemňuje hrany a napodobenina rostliny Aloe Vera spolu s jejím odrazem v zrcadle, přidává dokonalost a souhru tvarů.

1

Sedačka MILANO v bílém provedení s konferenčním stolkem OHIO je v této kombinaci vhodná pro mladý moderní pár.

Romantické dekorování

Tlumené barvy ve spojení s designem sedačky MONTREAL, která je charakteristická svými polštáři, vytváří jemný romantický styl. Svíčky v růžové barvě na skleněných svícnech přidávají eleganci. Není to “barbie” styl, protože jsme nepoužili svěží odstíny ružoví. Romantický styl v tomto provedení působí příjemně a láskyplně.

2

Na obrázku můžete vidět sedačku MONTREAL, kterou naše designérka dekorovala do stylu vhodného pro mladou dámu, která má velmi ráda romantiku.

Barva v dekoraci

Na obrázku můžete vidět naši sedačku PARIS, která už jen svým názvem přidává na inspiraci pro její dekorování okolí. Měkkost sedačky Paris jsme podtrhly kulatým zrcadlem, které nám rozvíjí dekoraci. Skleněná nádoba vytváří uzavřený prostor pro detail květu, který přidává hodnotu sedačce. Barevné kamínky jako doplněk dekorace jsou zkombinovány s barvou polštáře.

3

Kulaté vázy jsou elegantní. Naše designérka s takovým typem vázy dekorovala sedačku PARIS v elegantním stylu a použila k tomu i pestré barvy, kdy využila i možnost použití barevných kamínků, které oživí dekoraci celkově.

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti