Výměna staré za novou změnila obývák k nepoznání

V životě nemá nic věčné trvání a tento fakt platí při sedačkách dvojnásob. I “životní pouť” staré sedací soupravy našeho zákazníka Jaroslava se blížila ke konci, a tak ji bylo třeba vyměnit.

01

Už na pohled totiž vypadala opotřebovaně – potahy na ní působili více než ošuměle a poskytovala zoufale málo místa k sezení; o barevném sladění se stěnami ani nemluvě.

Rozhodně tedy neplnila roli dominanty obýváku.

Jaroslav se proto rozhodol to změnit. Vsadil na prostorný rohový model COSMO, který je v současnosti nahrazen novějším modelem MONACO. K sedačce přibyla i taburetka, a tak dříve nevyužitý roh pokoje nyní poskytuje více místa k sezení. Sedačka navíc barevně ladí se stěnami a tato hra barev dodává pokoji nádech luxusu. Polštáře ještě umocňují pocit komfortu a zútulňují prostor.

02

Jsme rádi, že vám naše designové sedačky pomáhají zkrášlovat Váš domov 🙂

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti