Pořiďte si do vašeho obýváku dizajnové křeslo!

Odpočinout si u i pěkného filmu, přečíst si poutavou knihu, nebo jen tak zavřít oči a poslouchat podmanivou hudbu. S tím vším je spojeno posezení v pohodlném křesle. Ale v poslední době jakoby se z českých obýváků vytrácela. My jsme však nezapomněli, že křesla jsou důstojnou součástí našich domácností.

„Světovým trendem je, že zákazníci si k sedací soupravě většinou už neobjednávají křesla ze stejné kolekce jako je sedačka. Jsou neskladná a zabírají hodně místa. Namísto toho si kupují minimalistické dizajnové kousky, mnohdy v úplně jiné barvě než v jaké je sedačka. Konečný kontrast posune celkový vzhled jejich obývací části na vyšší úroveň,‟ vysvětluje Martin Duras, majitel a marketingový ředitel PHASE, proč jsme se rozhodli rozšířit náš sortiment v oblasti křesel.

BARI spojuje retro styl a moderními liniemi

Hned první křeslo vám možná bude v něčem povědomé. Bari je částečně inspirované slavným designem Vajíčka, které v roce 1958 vytvořil designér Arne Jacobsen pro recepci a lobby Royal hotelu v Kodani. Bari je však v horní části otevřené a díky tomu k vám pronikne více světla. Vysoké opěradlo, hluboký posed a elegantní otočný stojan dělají z křesla skutečně exkluzivní kousek. Poslouží jako křeslo do kanceláře, na recepci, ale i do domácí pracovny nebo knihovny.

kreslo BARI 02

Křeslo Bari se hodí i do kanceláře nebo pracovny. zdroj: sedackyphase.cz

 

Mínimalistické PORTO s nápaditými křivkami

Křeslo, které zaujme každou návštěvu na první pohled. Je jedno jestli je určeno pro obchodní partnery v kanceláři nebo ho máte doma v obýváku. Lidé si na něj budou pamatovat. Kombinace jednoduchého pohodlného posedu doplněného extravagantními loketními opěrkami dělá z Porta výjimečný kousek. Zvolte si kožený nebo látkový potahový materiál v různých barvách.

porto 04

Porto vám udělá skvělou službu i jako křeslo pro obchodní jednání. zdroj:sedackyphase.cz

 

PARMA přichází z budoucnosti

Hranaté geometrické linie jsme zvolili i u křesla Parma. Až futuristický design naznačuje, že tento kus nábytku je určen pro odvážné duše. Nezvyklé špičaté loketní i boční hlavové opěrky počítají s tím, že si v tomto křesle člověk může pohodlně zdřímnout. V látkovém provedení se Parma stane ozdobou obýváku či pracovny. Luxusnější kožený model dodá šmrnc každé kanceláři.

Parma 02

Parma dodá vašim prostorům punc luxusu. zdroj: sedackyphase.cz

 

Dokonalý odpočinek v ASTI

Jednoduché, pravidelné linie zaujmou všechny milovníky minimalismu. Asti nejenže přiláká vzhledem, ale i funkcí. Křeslo si můžete položit do takové polohy, která vám zrovna vyhovuje. S Asti získáte i plnohodnotnou opěrku na nohy. Nemusíte si ani pořizovat taburetku. Křeslo je dostupné v látce, kožence i kůži.

Asti2

V Asti si pohodlně zdřímnete. zdroj: sedackyphase.cz

 

Váš PHASE tým

Revoluční koberce se speciální úpravou

Moderní koberce: Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknou vodu, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce?

Revoluční koberce se speciální úpravou

Praktické rady při výběru sedačky

Máte v plánu koupit si sedačku? Praktické rady při výběru sedačky. Co byste měli vědět předtím, než přijdete do prodejny? Mějte jasnou představu, co skutečně chcete...

Praktické rady při výběru sedačky

Malé prostory – velké možnosti

Vytěžte z malého bytu maximum Možná jste na internetu zachytili experiment, který vytvořil dizajnér žijíci na ploše 40 metrů čtverečných. Ukázal, že nemožné se stane možným,…

Malé prostory – velké možnosti