logo sofa-phase sedackyphase

Designér sedaček PHASE

Mgr. art Peter Ondrejka

Jedinečný design, který najdete jen v prodejnách PHASE sedačky

Designér sedaček PHASE

„Udáváme trendy a tvoříme sny o dokonalém bydlení“

Design nábytku, ale i celkový design je pro mě nejhezčí cesta, jakou jsem si mohl v životě zvolit. Neberu to jen jako práci, která mě živí, ale i jako zálibu v navrhování nových a krásných věcí, které dokáží potěšit nejen mě, ale hlavně lidi, kteří si je zakoupí. Snažím se v mých návrzích dosáhnout funkčnosti a estetiky.

Společnost Phase má velký potenciál, je to inovativní firma, která se nezabývá kvantitou, ale hlavně kvalitou. Má svou cestu, odhodlání, filozofii a plány do budoucna, které tuto firmu dalece převyšují nad ostatní. Je mi potěšením pracovat v této firmě jako designér, a tvořit skvěle designérské sedačky, které budou sloužit lidem celé roky. Jako designér důvěřuji této firmě a jsem rád, že používají kvalitní materiál a mají nadprůměrný přístup k zákazníkovi a snaží se mu vyhovět co nejvíce.

Ve svých návrzích se snažím dosáhnout kvalitu a inovaci, která je synonymem firmy Phase. Kromě vizuální stránky produktů se snažím dbát na komfort uživatele, protože navrhování sedaček není jen o tvaru, ale i pocitu, když na ní sedíte nebo ležíte. Musí sloužit pro pohodlí zákazníka.

Prohlédňete si ukázkové video, jak vzniká sedačka od návrhu, až po realizaci

NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme