Designér sedaček PHASE


Jedinečný design, který najdete jen v prodejnách PHASE sedačky

Mgr. art Peter Ondrejka

Designér sedaček PHASE

„Udáváme trendy a tvoříme sny o dokonalém bydlení“

Design nábytku, ale i celkový design je pro mě nejhezčí cesta, jakou jsem si mohl v životě zvolit. Neberu to jen jako práci, která mě živí, ale i jako zálibu v navrhování nových a krásných věcí, které dokáží potěšit nejen mě, ale hlavně lidi, kteří si je zakoupí. Snažím se v mých návrzích dosáhnout funkčnost a estetiku.

Společnost Phase má velký potenciál, je to inovativní firma, která se nezabývá kvantitou, ale hlavně kvalitou. Má svou cestu, odhodlání, filozofii a plány do budoucna, které tuto firmu dalece převyšují nad ostatní. Je mi potěšením pracovat v této firmě jako designér, a tvořit skvěle designérské sedačky, které budou sloužit lidem celé roky. Jako designér důvěřuji této firmě a jsem rád, že používají kvalitní materiál a mají nadprůměrný přístup k zákazníkovi a snaží se mu vyhovět co nejvíce.

Ve svých návrzích se snažím dosáhnout kvalitu a inovaci, která je synonymem firmy Phase. Kromě vizuální stránky produktů se snažím dbát na komfort uživatele, protože navrhování sedaček není jen o tvaru, ale i pocitu, když na ní sedíte nebo ležíte. Musí sloužit pro pohodlí zákazníka.

Prohlédňete si ukázkové video, jak vzniká sedačka od návrhu, až po realizaci