logo sofa-phase sedackyphase

Výroba sedaček PHASE

Pohovky z dílen specialistů firmy PHASE, S.R.O.

Pohovky značky PHASE jsme navrhli, vyvinuli a vyrobili na Slovensku. Těší nás, že čalouněný nábytek PHASE si našel a nachází své místo ve vašich domovech. O vzhled a kvalitu sedaček se stará tým zanícených návrhářů, zkušených řemeslníků, odborníků s dlouholetou praxí v odvětví vývoje a výroby nábytku. U zrodu čalouněných nábytkových kousků stojí lidé, kterým záleží, abyste se v pohovkách od společnosti PHASE cítili dlouho komfortně. Mezi odborníky a zejména tisíci spokojených spotřebitelů jsou pod značkou PHASE stále více v kurzu originální sedací soupravy z našich dílen. Výrobě se věnujeme s důsledností tradičního manufakturní zpracování as použitím vyspělých německých technologií. Udělejte si pohodlí a nahlédněte do našich výrobních prostor: připravili jsme pro vás videozáznam a foto dokument.

K dobré pověsti pohovek PHASE přispívá jejich kvalita, tvarová stálost, současné a přitom nadčasové linie, naše ochota komunikovat se zákazníky, vaše podněty a zkušenosti. Znát váš život v sedačkách, vaše představy o pohodlném a zdravém sezení, ležení, opírání je pro nás důležité a inspirující. Povíme o tom našem designérem, technologem, mistrem čalouníkem, truhlářem, šička.

Čalouněný nábytek PHASE znají lidé na Slovensku, v Čechách i na Moravě. Popularitu si postupně získává v celé Evropě. Aby se budoucím majitelům pohovek a sedacích souprav co nejsnáze vybíralo z nabídky různě tvarovaných modelů az velké škály textilních či kožených potahů společnost PHASE zřídila jen na Slovensku a Čechách 19 vzorkových prodejen.

Za naše úspěchy vděčíme i Vašemu zájmu.

NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme