logo sofa-phase sedackyphase

CAMELEON - EXKLUZIVNÍ OMYVATELNÝ MATERIÁL JEN V PRODEJNÁCH PHASE Podívat se na detail materiálu

omyvatelný materiál

odolný materiál

Materiál potahů se odlišuje především ve struktuře. Barevná paleta zobrazená na stránce je částečná, celou paletu barevných variant si můžete prohlédnout na prodejně.

Zobrazit nejbližší prodejnu

CAMELEON - EXKLUZIVNÍ OMYVATELNÝ MATERIÁL JEN V PRODEJNÁCH PHASE

V čem je tato látka výjimečná?

CAMELEON je exkluzivní potahová látka, která má velmi atraktivní vzhled. Svou výjimečností je vhodná pro každého zákazníka, který má rád unikátní design. Je charakteristická barevným protkáváním, díky kterému působí, jakoby materiál měnil barvy. Tato vlastnost je nerušivá, vhodná do každého interiéru. Je to stálobarevná, měkká, na dotyk příjemná tkanina, která se zároveň vyznačuje vysokou odolností v oděru. Má povrchovou úpravu, která zaručuje jednoduché ošetřování a odstraňování skvrn.

Látka Cameleon je v nabídce v neutrálních odstínech hnědé a šedé, ale i ve výrazných barevných odstínech, které rozzáří každý interiér.

Jak se čistí tato látka?

Na odstranění skvrny od fixky – nakapejte čistou vodu na skvrnu, po chvilce voda vytáhne barvu, kterou odsajete suchým ubrouskem.

Na odstranění skvrny od pera – nalijte čistou vodu a naneste obyčejné bílé mýdlo (ne barvené), trošku vyčistěte prstem a následně dočistěte čistým ubrouskem. Pokud se skvrna celkem neodstraní, postup zopakujte.

Na odstranění skvrn od kávy, kečupu a červeného vína – tekutina nevsákne, zůstává na povrchu, proto jako první odsajte tekutinu ubrouskem, poté aplikujte postup jako u pera (trošku vody, mýdlo, prstem čistit a dočistit suchým ubrouskem). Doporučujeme postup opakovat 2-3x jemněji než 1x silně čistit.

Potahová látka je vystavená vlivům prostředí stejně jako podlahové krytiny a ostatní nábytek, proto pokud chcete, aby si čalounění dlouho udrželo pěkný vzhled, vyžaduje si pravidelné vysávání s nástavcem na čalounění. Doporučujeme 1x ročně čalounění vyčistit mokrým vysáváním bez chemických přísad, které raději svěřte do rukou odborníků.

Technické parametry látky

Druh tkaniny:Ženilková látka
Složení:62,3% AC, 29,1% PES, 4,7% VI, 3.9%LN
Váha:429 g/m2 +/- 5g
Odolnost vůči oděru:>40 000 cycles (category A)
Rozpínání vláken při šití:osnova 3,2 mm, útek 2,9 mm
Žmolkování:4/5
Stálobarevnost:sucho: 4, mokro: 3/4
Pevnost při přetržení:osnova 80, útek 51
Pevnost v tahu:osnova 1606 , útek 452
Odolnost barvy proti světlu:5/6
Ošetřování:
NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme