DOCK - OMYVATELNÝ MATERIÁLPodívat se na detail materiálu

omyvatelný materiál

odolný materiál

Materiál potahů se odlišuje především ve struktuře. Barevná paleta zobrazená na stránce je částečná, celou paletu barevných variant si můžete prohlédnout na prodejně.

Zobrazit nejbližší prodejnu

DOCK - OMYVATELNÝ MATERIÁL

DOPORUČENÉ ČIŠTĚNÍ LÁTKY DOCK

– Je vysoce kvalitní látka s nanovelovou úpravou, příjemná na dotek a atraktivní vzhledem. Úprava vláken nanovelem už při tkaní, nejen na povrchu jako u jiných typů látek, zvyšuje odolnost látky v oděru a umožňuje opravdu snadné ošetřování látky a nejjednodušší odstraňování skvrn.

K odstranění skvrny od fixy – nalijte čistou vodu, po chvilce voda vytáhne barvu a jen odsajte suchým ubrouskem.
K odstranění skvrny od pera – nalijte čistou vodu a naneste obyčejné bílé mýdlo (ne barevné), trošku seškrabete prstem a následně dočistíte čistým ubrouskem. Pokud se skvrna zcela neodstraní, postup zopakujte. Na odstranění skvrn od kávy, kečupu a červeného vína – tekutina nevsákne, zůstává na povrchu, proto jako první odsajte tekutinu ubrouskem, poté aplikujte postup jako u pera (troška vody, mýdlo, prstem promnout a dočistíme suchým ubrouskem). Doporučujeme postup opakovat 2-3x jemněji než 1x silně drhnout.

Potahová látka je vystavena vlivům prostředí stejně jako podlahové krytiny a ostatní nábytek, proto pokud chcete, aby si čalounění dlouho udrželo pěkný vzhled, vyžaduje pravidelné vysávání s nástavcem na čalounění. Doporučujeme 1x ročně čalounění vyčistit mokrým vysáváním bez chemických přísad, které raději svěřte do rukou odborníků.

Technické parametry látky

Druh tkaniny:Plochá tkaná látka
Složení:100% PES
Váha:400 g/m2 +/- 20g
Odolnost vůči oděru:50 000
Rozpínání vláken při šití:osnova 5,4mm, útek 3,4 mm
Žmolkování:4/5
Stálobarevnost:sucho: 4, mokro: 3/4
Pevnost při přetržení:osnova 251 N, útek 264 N
Pevnost v tahu:osnova 1724 N, útek 1627 N
Odolnost barvy proti světlu:4/5
Ošetřování:
NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme