logo sofa-phase sedackyphase

EMOTION - OMYVATELNÝ MATERIÁLPodívat se na detail materiálu

omyvatelný materiál

odolný materiál

Materiál potahů se odlišuje především ve struktuře. Barevná paleta zobrazená na stránce je částečná, celou paletu barevných variant si můžete prohlédnout na prodejně.

Zobrazit nejbližší prodejnu

EMOTION - OMYVATELNÝ MATERIÁL

Objevte vysoce kvalitní novinku v naší nabídce. Látka EMOTION tkaná ze speciálních vláken s úpravou Easy-care, která je odolná vůči oděru a umožňuje jednoduchou a rychlou údržbu sedací soupravy. Za kvalitou látky EMOTION si stojíme! Na látku poskytujeme záruku až 5 let!

Pravidelnou péčí o potah můžete prodloužit život čalounění a zachovat původní barvy a pěkný vzhled sedačky na dlouhé roky.

Nejjednodušší formou čištění sedačky je vysávání. Alespoň jednou za týden odstraňte usazený prach a špínu, i případné suché skvrny. Většinu tekutých skvrn odstraníte čistou vodou, případně mýdlovým roztokem.

Rozlitou kávu, červené víno nebo kečup nejdříve odsajte papírovým ubrouskem, nebo jemnou hadýrkou. Následně na skvrnu aplikujte čistou nebo mýdlovou vodu a znečištění houbičkou vyčistěte dočista. Skvrnu doporučujeme čistit raději dvakrát jemně než jednou silně, mohli byste poškodit potah. Stopy po propisce či fixe též odstraníte použitím mýdla a čisté vody.

Vzniklé skvrny je nutné ošetřit ihned, v opačném případě zaschnou a budou tak těžce odstranitelné. Ještě před samotným čištěním však účinky čistícího prostředku vyzkoušejte na testovacím vzorku potahu, abyste předešli poškození povrchové úpravy. Na čištění nepoužívejte prostředky na bázi organických rozpouštědel a lihu.

Pravidelná péče o sedací soupravu prodlouží její životnost a v kombinaci s až pětiletou zárukou na potah bude vaše sedačka vypadat stále jako nová.

Technické parametry látky

Typ látky:Tkaná potahová látka
Složení:100% Polyester
Hmotnost:625 gr/bm
Šířka:140 cm
Odolnost v oderu:85 000 otáček, kategorie A
Test barevné stálosti:za sucha 4, za mokra 4
Roztržení:Osnova...115,1 N, Útok...68,4 N
Pevnost v tahu:Osnova...843 N, Útok 840 N
Barevná světlostálost:6 +
Žmolkovatelnost:4/5
Použití:Čalounění
Čištění:
NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme