logo sofa-phase sedackyphase

FIORELLINAPodívat se na detail materiálu

omyvatelný materiál

odolný materiál

Materiál potahů se odlišuje především ve struktuře. Barevná paleta zobrazená na stránce je částečná, celou paletu barevných variant si můžete prohlédnout na prodejně.

Zobrazit nejbližší prodejnu

FIORELLINA

Objevte vysoce kvalitní novinku v naší nabídce. Látka FIORELLINA tkaná ze speciálních vláken s úpravou Easy-care, která je odolná vůči oděru a umožňuje jednoduchou a rychlou údržbu sedací soupravy. Za kvalitou látky FIORELLINA si stojíme! Na látku poskytujeme záruku až 5 let!

Pravidelnou péčí o potah můžete prodloužit život čalounění a zachovat původní barvy a pěkný vzhled sedačky na dlouhé roky.

Nejjednodušší formou čištění sedačky je vysávání. Alespoň jednou za týden odstraňte usazený prach a špínu, i případné suché skvrny. Většinu tekutých skvrn odstraníte čistou vodou, případně mýdlovým roztokem.

Rozlitou kávu, červené víno nebo kečup nejdříve odsajte papírovým ubrouskem, nebo jemnou hadýrkou. Následně na skvrnu aplikujte čistou nebo mýdlovou vodu a znečištění houbičkou vyčistěte dočista. Skvrnu doporučujeme čistit raději dvakrát jemně než jednou silně, mohli byste poškodit potah. Stopy po propisce či fixe též odstraníte použitím mýdla a čisté vody.

Vzniklé skvrny je nutné ošetřit ihned, v opačném případě zaschnou a budou tak těžce odstranitelné. Ještě před samotným čištěním však účinky čistícího prostředku vyzkoušejte na testovacím vzorku potahu, abyste předešli poškození povrchové úpravy. Na čištění nepoužívejte prostředky na bázi organických rozpouštědel a lihu.

Pravidelná péče o sedací soupravu prodlouží její životnost a v kombinaci s až pětiletou zárukou na potah bude vaše sedačka vypadat stále jako nová.

Technické parametry látky

Typ látky:Tkaná poťahová látka
Zloženie:100% Polyester
Hmotnosť:571.30 gr/bm
Šírka:140 cm
Odolnosť v odere:40 000 otáčiek, kategória A
Test farebnej stálosti:za sucha 3-4, za mokra 3
Roztrhnutie:Osnova...20 N, Útok...350 N
Pevnosť v ťahu:Osnova...848 N, Útok 825 N
Farebná svetlostálosť:5
Žmolkovateľnosť:3/4
Použitie:Čalúnenie
Čistenie:
NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme