MANHATTANPodívat se na detail materiálu

omyvatelný materiál

odolný materiál

Materiál potahů se odlišuje především ve struktuře. Barevná paleta zobrazená na stránce je částečná, celou paletu barevných variant si můžete prohlédnout na prodejně.

Zobrazit nejbližší prodejnu

MANHATTAN

Tmavá hovězí kůže MANHATTAN dodá vašemu obývacímu pokoji serióznost a styl. Exkluzivní semianilinová kůže Manhattan, kůže je vysoké kvality. Při všech barvách úplnému probarvení, povrch kůže je pokrytý jemnou ochrannou vrstvou, která kůži chrání proti poškrábání a zabarvení. Kůže patří mezi silné kůže, a však je jemnější na zpracování a tím je možné očalounit všechny naše sedací soupravy.Její pololesklý vzhled se skvěle bude vyjímat nejen v bytě či domě, ale též ve společenských a reprezentativních prostorách bank, poštovních a jiných firem. Hnědé a zelené kůže působí elegantně a zároveň nadčasově.

Díky použití anilínového barviva při jejím zpracování se na sedačce budete v létě méně potit a lepit. Pot však do potahu nevsákne, stačí ho jednoduše utřít třeba jen kapesníkem. Po celý rok bude kožená sedačka lehce udržovaná. Tekutiny vylité na potah stačí také utřít, drobky a zbytky jídla setřete rovněž pohodlně. V případě vzniku fleků a skvrn v žádném případě nepoužívejte prostředky s obsahem bělidla, ale jedině přípravky speciálně určené na čištění kožených sedaček Phase. Jestliže sedačku jednou za 12 měsíců naimpregnujete speciálním přípravkem, vrátíte její krásu, odolnost a prodloužíte její životnost.

Všechny předložené výsledky zkoušek jsou získány oficiálními metodami na nedotčené kůži. Případné další testy prováděné po použití kůže musí být odsouhlaseny výrobcem a kupujícím.

Technické parametry kůže

Typ kůže:hovězina
Tloušťka:mm 1,3-1,5
Průměrná velikost:>= 4,5 m2
Činění:chromové soli
Barvivo:anilinové barvivo
Povrchová úprava:pigmentovaná s dvoutónovým efektem
Vzhled:pololesklý

Technická charakteristika

ANALÝZAZKUŠEBNÍ METODAMĚRNÁ JEDNOTKADOPORUČENÁ HODNOTA
Stálobarevnost při stírání za suchaUNI EN ISO 11640Šedá stupnice>= 4 až 500 cyklů
Stálobarevnost při stírání za mokraUNI EN ISO 11640Šedá stupnice>= 4 až 250 cyklů
Stálobarevnost v alkalickém potuUNI EN ISO 11640Šedá stupnice>= 3/4 až 80 cyklů
Adheze povrchové úpravyUNI EN ISO 11644N/Cm>= 2
pHUNI EN ISO 4045->= 3,2
Odolnost proti přetrženíEN ISO 3377-1N>= 20
Ohybová odolnostUNI EN ISO 5402->= 20.000
Stálobarevnost na světle xenotestUNI EN ISO 105 B02Modrá stupnice>= 5
NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme