RAMENTO - VYSOCE KVALITNÍ OMYVATELNÝ MATERIÁLPodívat se na detail materiálu

omyvatelný materiál

odolný materiál

Materiál potahů se odlišuje především ve struktuře. Barevná paleta zobrazená na stránce je částečná, celou paletu barevných variant si můžete prohlédnout na prodejně.

Zobrazit nejbližší prodejnu

RAMENTO - VYSOCE KVALITNÍ OMYVATELNÝ MATERIÁL

ODPORÚČANÉ ČISTENIE LÁTKY RAMENTO

Novinka v nabídce látkových potahů, látka RAMENTO, si vás okamžitě získá svým vzhledem, příjemným materiálem a vaší designové sedačce dá nový rozměr. Speciálně tkaná polyesterová vlákna s úpravou Easy-care umožňují bezproblémové čištění a jednoduchou údržbu. Navíc poskytuje zvýšenou ochranu proti oděru.

Pravidelnou péčí o sedačku a správnými sedacími návyky zajistíte její delší životnost. Na běžnou údržbu potom postačí pravidelné vysávání alespoň jednou týdně. Odstraníte tak prach, hrubou špínu a suché skvrny. Jednou ročně doporučujeme svěřit sedačku do rukou odborníků, kteří ji ošetří tzv. mokrým vysáváním.

Na odstraňování tekutých skvrn vám ve většině případů postačí voda a mýdlo, suchý hadřík a houbička. Vzniklé skvrny byste měli odstranit bezprostředně po jejich vzniku. Rozlité tekutiny nejprve odsajte z povrchu sedačky, následně na skvrnu aplikujte vodu, případně mýdlovou vodu a čistěte suchou bílou savou hadýrkou. Použijte menší tlak, jinak byste mohli potah poškodit.

Mastné a olejové skvrny taktéž nejprve odsajte, následně aplikujte čistící prostředek a houbičkou jemně odstraňujte skvrnu od jejího okraje do středu, abyste zabránili jejímu rozšiřování. Nepoužívejte však čistící prostředky s lihem acetonem ani ředidlem, mohli byste sedačku znehodnotit. Účinky jednotlivých čistících prostředků doporučujeme vždy nejprve vyzkoušet na vzorku látky. V naší nabídce najdete prostředky na čištění a ošetření sedací soupravy, díky kterým zůstane ještě dlouho krásnou dominantou vašeho obývacího pokoje.

Technické parametry látky

Druh tkaniny:Ženilková látka
Zloženie:100% PES
Váha:477 g/m2 +/- 5g
Odolnosť voči oderu:40 000
Rozchádzanie vlákien pri šití:osnova 0,1mm, útok 3,1 mm
Žmolkovanie:4/5
Stálofarebnosť:sucho: 4, mokro: 3/4
Pevnosť pri roztrhnutí:osnova 280 N, útok 140 N
Pevnosť v ťahu:osnova 1278 N, útok 1074 N
Odolnosť farby proti svetlu:4/5
Ošetrovanie:
NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme