logo sofa-phase sedackyphase

Říjnová akce

Stále bereme objednávky, které vyrobíme a dodáme do VÁNOC!
Aktuální cenové zvýhodnění platí od 15.10. do 31.10.2017!

 

Vážený zákazníku,

Od dodavatelů jsme dostali informaci, že mají dostatečný počet materiálů pro výrobu sedacích souprav do VÁNOC. Proto dokážeme přijímat objednávky, ale jen do 31.10.2017 a zaručujeme vám, že ji vyrobíme a k Vám dodáme do VÁNOC.

V každém případě, bude lepší, když nebudete odkládat své rozhodnutí na poslední den. Usnadní to práci našim výrobcům, kteří nedostanou nápor objednávek najednou, ale postupně.

Výška slevy na Vaši sedačku záleží jen na Vás

Když navštívíte jakoukoliv prodejnu Phase, můžete využít aktuální zvýhodnění, slevu 4,6,8,10 nebo 12 , podle výšky ceny Vaší objednávky. Pokud si na sedačku objednáte v Luxury kategórii si připočítáte slevu 10%. Pokud si sedačku objednáte v Exkluzivní kategórii připočítáte si slevu 5%.

 

Nyní k sedačce prodloužená Záruka na 4 roky nebo 5 let úplně ZDARMA!

Do nedávna byla možnost prodloužit si záruku za poplatek 4000,- Kč. Aktuálně však dostanete tuto záruku k sedací soupravě od Phase ZDARMA.

Hlavně záleží na typu potahového materiálu, který si vyberete. Pokud si vyberete potahový materiál z kolekce Exclusive, dostanete záruku 4 roky na sedačku a 5 let na potah. Pokud si vyberete potahový materiál z kolekce Luxury, dostanete 5 let záruku na sedačku a 5 let na potahový materiál.

 

Pokud si objednáte sedačku do 31.10.2017, my ji vyrobíme a dodáme do VÁNOC!

Pokud plánujete objednat svoji novou soupravu tak, abychom Vám ji vyrobili a doručili před Vánoci, svou objednávku musíte objednat nejpozději 31.10.2017. Všechny objednávky podepsané po tomto termínu, budou vyrobené a dodané až v novém roce 2018. Děkujeme za pochopení.

 

Revoluční koberce CARPET DECOR exkluzivně jen v prodejnách PHASE a se slevou 36%

Slyšeli jste již o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknutí vody, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce? Společnost Phase sedačky představují k svým sedačkám novu kolekci revolučních koberců Carpet Decor  s fantasticky provedenou úpravou EASY CLEAN. http://sedackyphase.cz/dizajnove-koberce/

Při příležitosti 10. výročí založení firmy Phase máte možnost koupit koberec se speciální až 36% slevou. Původní cena koberce je 8 400 ,-Kč s DPH, po odečtení slevy jen 5 376,- Kč s DPH.

Všechny židle, křesla, konferenční stolky a lenošky se slevou 15%

Pokud si objednáte jakoukoliv židli, křeslo, lenošku, stolek a nebo doplňky, dostanete slevu 15%.

POZOR platnost akce je omezená:

Tato akce je časově omezená jen do 31.10. 2017. Tuto akci není možné kombinovat s akcemi z předcházejících měsíců ani si ji uplatňovat zpětně, nevztahuje se na příplatkové nožičky a doplňkové polštáře.

 

Kde je nejbližší prodejna sedaček Phase?

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme