Květnová akce

 

Květnová akce při příležitosti 10. výročí firmy Phase 

Platí od 1.5 do 31. 5. 2017

Vážený zákazníku, dovolte nám podělit se o radost ze založení firmy Phase. Za Vašim maximálním komfortem a absolutní spokojeností stojí tým složený z více jak 500 odborníků s dlouholetou praxí a bohatými zkušenostmi v odvětví výroby nábytku z 5-ti slovenských továren. Víc jak 70 zaměstnanců se stará o Vaše pohodlí, servis a obchod. Snaha posouvat značku PHASE neustále vpřed se naplní rozšiřováním prodejních míst. Svoje působení máme už v 21 prodejních místech v ČR a SR. Důkazem, že zvládáme plnit Vaše sny a představy je víc jak 50 tisíc spokojených zákazníků a 200 tisíc fanoušků na sociálních sítích.

Za to, že jste tu s námi 10. let, připravili jsme pro Vás slevy od 15 – 36%. DĚKUJEME

Když navštívíte kteroukoli prodejnu Phase sedačky, můžete využít speciální slevu 15 až 36%. Na všechny sedací soupravy, taburety, křesla a židle až 15%.

Možnost využít 15% slevu na následné produkty:

  • Když si objednáte sedačky, taburety, křesla, židle v jakékoliv ceně , získáte slevu 15%

Možnost využít 20% slevu na následující produkty:

  • Když si objednáte stolek nebo doplňky z našeho e-shopu v jakékoliv ceně, získáte slevu 20% 

Možnost využít 36% slevu na následné produkty:

  • Když si objednáte jakýkoliv exkluzivní koberec z našeho e-shopu, získáte slevu 36%

POZOR platnost akce je omezená:

Tato akce je časově omezená jen do 31. 5. 2017. Tuto akci není možné kombinovat s akcemi z předcházejících měsíců ani si ji uplatňovat zpětně.

Kde je nejbližší prodejna sedaček Phase?

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Oznámení zákazníkům:

Vážený zákazníku, v tomto období rekordně stoupá zájem o naše sedací soupravy a máme podepsané velké množství objednávek. To způsobuje možné zdržení výroby sedaček, jelikož výrobní kapacity výrobních firem jsou skoro plné. Proto se může stát, že právě Vaše objednávka, může být vyrobena později, než je to u nás obvyklé. Děkujeme za pochopení.