Zářijová akce

  Zářijová akce, platí jen od 17.9. do 30.9.2016!

 

Vážený zákazníku, s uvedením nových modelů sedacích souprav do naší nabídky, jsme pro Vás připravili speciální zaváděcí ceny. Můžete využít slevu 7%, 11% nebo 15% podle typu modelu sedací soupravy, který si vyberete.
Vaši slevu můžete dále navýšit o 2 až 4% podle typu potahového materiálu, který si vyberete.

Je na Vás, jakou výši slevy dostanete:

 

Máte možnost využít následující slevy na sedací soupravy:

  • Jestliže si objednáte nový model Avila nebo Savona, ziskáte slevu 15% + navíc slevu 2 až 4% na vybraný potahový materiál
  • Jestliže si objednáte model Modena, Imola, Lamia, a jakákoliv křesla, židle a lenošky , ziskáte slevu 11% + navíc slevu 2 až 4% na vybraný potahový materiálslevu 11%

 

Typy materiálů, díky kterým si navýšíte slevu na Vaši novou sedací soupravu

  • přri objednáce v látce Exclusive nebo v kůži, získáte navíc slevu 4%
  • při objednávce v látce Vysoká kvalita, získáte navíc slevu 2%

 

 

Důležité upozornění

Slevy, které můžete získat v tomto období jsou jenom kvůli zařazení nových modelů AVILA a SAVONA do nabídky. Po ukončení této akce, již nebude možné objednat sedačku s tak velkou slevou.

Tato akce je časově omezena pouze do 30.9.2016. Tuto akci nelze kombinovat s jinými akcemi z předchozích měsíců ani si ji uplatňovat zpětně a nevztahuje se na příplatkové nožičky a doplňkové polštáře.

 

Plánujete sedačku do VÁNOC ??

Pokud si plánujete objednat sedačku tak, aby Vám byla dodána do Vánoc, je třeba si ji objednat nejpozději do 14.10.2016. Už v tomto období, získáváme velmi mnoho objednávek a výrobní kvóty se velmi rychle plní. Proto své rozhodnutí nenechávejte na poslední chvíli. Termín může byt upraven, podle kapacity našich výrob.

 

Kde je nejbližší prodejna sedaček Phase?

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.