logo sofa-phase sedackyphase

Prosincová akce

Vánoční  VÝPRODEJ na nové a skladové sedací soupravy! Jen do 22.12.2017

 

Vážený zákazníku,

když Vám už nedokážeme vyrobit a dodat sedačku do Vánoc, rozhodli jsme spustit lednový výprodej skladových zásob už nyní.  Pokud jste nestihli objednat sedačku do Vánoc, zkuste si vybrat z naší nabídky skladových sedacích souprav ve slevě:

20 až 40%

Pouze  skladové sedačky Vám dokážeme dodat do Vánoc. V tomto období, kdy se  pomalu, ale jistě  blíží vánoční shon, je velký zájem o naše skladové sedací soupravy. Proto pokud uvažujete o koupi, navštivte naše prodejny co nejdříve a vyberte si ještě předtím než si sedačku rezervuje jiný zákazník.

Máte zájem objednat úplně novou sedačku podle vlastních představ???

Když si v našich prodejnách objednáte úplně novou sedačku, židli nebo jiné čalouněné výrobky, můžete využit výprodejovou slevu:

15% na jakýkoliv model a jakékoliv provedení!

Sedačka bude však vyrobená a dodaná až v novém roce. Rozhodnutí, jaký typ sedačky si zvolíte, je jen na Vás.

Výšku slevy si můžete navýšit o dalších 3 nebo 5%!

Pokud si Vaši sedačku objednáte v jednom z několika speciálních belgických potazích z kategorie látek EXCLUSIVE, navíc si přičtete k slevě další 3%.

Pokud si sedačku objednáte ze skupiny potahů LUXURY, navíc si přičtete k slevě dalších 5%.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Nyní k sedačce prodloužená Záruka na 4 roky nebo 5 let úplně ZDARMA!

Do nedávna byla možnost prodloužit si záruku za poplatek 4000,- Kč. Aktuálně však dostanete tuto záruku k sedací soupravě od Phase ZDARMA.

Hlavně záleží na typu potahového materiálu, který si vyberete. Pokud si vyberete potahový materiál z kolekce Exclusive, dostanete záruku 4 roky na sedačku a 5 let na potah. Pokud si vyberete potahový materiál z kolekce Luxury, dostanete 5 let záruku na sedačku a 5 let na potahový materiál.

Revoluční koberce CARPET DECOR exkluzivně jen v prodejnách PHASE a se slevou 36%

Slyšeli jste již o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknutí vody, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce? Společnost Phase sedačky představují ke svým sedačkám novu kolekci revolučních koberců Carpet Decor  s fantasticky provedenou úpravou EASY CLEAN. http://sedackyphase.cz/dizajnove-koberce/

Při příležitosti 10. výročí založení firmy Phase máte možnost koupit koberec se speciální až 36% slevou. Původní cena koberce je 8 400 ,-Kč s DPH, po odečtení slevy jen 5 376,- Kč s DPH.

 

POZOR platnost akce je omezená:

Tato akce je časově omezená jen do 22.12. 2017. Tuto akci není možné kombinovat s akcemi z předcházejících měsíců ani si ji uplatňovat zpětně, nevztahuje se na příplatkové nožičky a doplňkové polštáře.

 

Kde je nejbližší prodejna sedaček Phase?

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme