logo sofa-phase sedackyphase

Reference od našich zákazníků

Chcete poslat referenci?

Velmi nás potěšíte, pokud nám napíšete Vaši zkušenost s dodáním sedačky, případně jak jste spokojeni s Vaší sedačkou …

Opravte prosím označená pole a odešlete formulář znovu.
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
 • Dobrý den

  Dobrý den,

  přijměte naše poděkování za úžasné sedací soupravy vyrobené a dodané Vaší firmou, píši v množném čísle jelikož v červnu tohoto roku nám byla dodána první sedací souprava Lamia a nyní druhá Atlanta, to že jsme  k vybavení našich obývacích pokojů zvolili pouze Vaše sedačky byla jasná volba hned po první návštěvě obchodu v Hradci Králové . První zakázku s námi sepisovala paní Zelinková, druhou paní Dobrohrušková, obě ženy jsou na svém místě, velice vstřícné ochotné a umí dobře poradit. Nakonec jsme první objednávku doplnili ještě o konferenční stolek Memfis, který je též skvělý.

  Při první zakázce jsem měli i zkušenost s reklamací, kdy bezprostředně po rozbalení jsme objevily skvrny na části opěradla sedačky , paní Beáta Janovská okamžitě reagovala do 2 dnů jsme měli informaci o možné příčině a návrh řešení, což jsme vyzkoušeli a vše bylo v pořádku.

  Lhůta dodávky naprosto v pořádku, přesně odpovídá době uvedené na Vašich stránkách.

  Doprava naprosto v pořádku pan řidič vstřícný , ochotný, milý,přestože při dodávce druhé sedačky dojel až večer kolem 19 hodiny, měl za sebou těžký den a k nám do Krkonoš přijel za tmy a ve sněhu byl v pohodě a velice příjemný, bohužel nevím jméno.

  Přejeme mnoho dalších spokojných zákazníků .

   

  S pozdravem

  Zdeňka a Pavel Müllerovi,

  Žacléř

 • Dobrý den

   Dobrý den, sedačku již máme doma nějaký ten pátek a proto můžu říct, že jsme opravdu spokojení. Sedačka nám krásně dokrášlila obývák a navíc je nesmírně pohodlná. Moc děkujeme společnosti Phase a hlavně paní Novákové z Olomoucké pobočky, která nám pomáhala s výběrem. Doufám, že nám bude sedačka sloužit dlouhé roky. 🙂

 • Dobrý dem

  Vážený pane Durasi,

  zakoupili jsme si sedačku Savonu, dvě křesla Bari a čtyři židle Top. Vše je perfektně vyrobené a krásné.
  Přesto jsme u křesel narazili na problém, který se týkal výšky a hloubky sedu. Potřebovali jsme snížit nohu, aby byl sed nižší a zároveň ušít polštářky na křesla, které by zmenšily hloubku a kopírovaly tvar křesel v místě sedu.I když se tento požadavek zdál být nereálný, zkusila jsem ho řešit. Bylo nám doporučeno se obrátit na reklamační oddělení, kde se našeho problému ujala paní ing. Beáta Janovská a vše vyřešila k naší naprosté spokojenosti.
  Paní Janovská zařídila výměnu nohy u křesel za kratší i ušití polštářků, ačkoliv námi požadovaný rozměr není možné ve firmě vyrobit. Po této úpravě křesla naprosto vyhovují našim potřebám, jsou pro nás pohodlnější a nadále i pohledově pěkná.

  Paní Ing. Janovská prokázala velikou vstřícnost a ochotu vyřešit náš, jistě neobvyklý, požadavek. Jednala patrně nad rámec svých pracovních povinností, aby nám pomohla a abychom byli spokojeni, za což jí velmi srdečně děkujeme.

  Vážený pane Durasi,
  přístup paní Janovské a její zainteresovanost na vyřešení našeho problému byl tak nádherně šlechetný, empatický a příkladný, že jsme se rozhodli Vám toto sdělit. Ještě jednou paní Janovské děkujeme a můžeme říci, že jsme spokojeným zákazníkem.
  S přátelským pozdravem Ing. Zdeněk a Marie Drofovi

 • Dobrý den

  Dobrý den,

  paní Nováková, za sedačku mnohokrát děkuji, jsem velice spokojen. Barvu jsme trefili na jedničku, přesně taková byla moje představa a děkuji za pomoc při výběru. Velice si vážím Vaší ochoty a osobního a profesionálního přístupu, takové jednání se již vidí bohužel zřídka kdy a s radostí Phase doporučím dále.

 • Dobrý den

  Obrovská spokojenost a nadšení z naší nové sedačky. Určitě jsem si vybrala nejlépe, jak jsem mohla. Úžasně se na ní válí, odpočívá a elektrické roztahování je už jen třešinka na dortu.

 • Dobrý den

  Vážený pane Durasi,

  už delší dobu se chystám Vám napsat. Protože přístup Vaší firmy považuji za vyjímečný.

  Naše dcera má od Vás sedačku a my jsme čekali, až zrekonstruujeme byt a pořídíme si také novou od Vás. Měli jsme v plánu sedačku Cosmo. Částečně jsme byli zklamáni, když jsme zjistili, že už ji nemáte v katalogu. Tak už jsme byli smířeni s tím, že objednáme její následovnici – mám dojem, že to je Monaco.
  V prosinci 2016 jsme přišli vybírat do prodejny ve Zlíně. Při zmínce, že je škoda, že už Cosmo nevyrábíte, nám paní řekla, že je stále možné ji objednat. Obrovsky mne to potěšilo :o). Určitě bych se za tento typ přimlouvala, aby zůstal ve Vaší nabídce. Pro toho, kdo chce klasiku, mně tato sedačka přijde naprosto nadčasová a dokonalá.
  Vybírali jsme potahovou látku z řady nejkvalitnějších, aby byla údržba příjemná a dlouho vydržela v dobrém stavu.
  V únoru byla sedačka hotová. Při rozbalení jsme zjistili, že je vada na potahu jednoho z dílů. Rozhodli jsme se, že to budeme reklamovat. Vadu jsem nahlásila, za pár dní přijel pán, který stav u nás posoudil. Během chvilky rozhodnul, že se díl přečalouní…zavolal kolegu a otoman odvezli. Za cca 14 dní díl dovezli zpátky.

  A teď se dostanu k hodnocení :o). Celá rodina jsme MOC spokojení s kvalitou sedačky, s provedením, s pohodlností, s čalouněním…Od začátku, kdy jsme byli na prodejně vybírat, jsme byli maximálně spokojení s přístupem všech Vašich zaměstnanců. Přímo jsem byla nadšená. To, že byla reklamace, to na tom nic neubírá, protože nikdo není neomylný. A byla vyřízena k naší naprosté spokojenosti a kvalitně.

  No a co přišlo od Vás v nedávné době poštou – sladká omluva za reklamaci. To už je třešinka na dortu. Velké a milé překvapení :o).

  Už u nás bylo pár návštěv, kterým se kvalita sedačky velmi líbila. A vím o další objednávce na Vaší prodejně, která byla díky tomu, že si poseděli na naší sedačce :o).

  Podařilo se Vám vybudovat skvělou firmu, s kvalitním produktem a velmi dobrým přístupem k zákazníkovi. Kéž bych takových bylo více. Přeji Vám, ať se Vám daří, své zaměstnance určitě pochvalte :o) a mějte se hezky.

  Lenka Tkadlčíková, Zlín

  P.S. marketing máte taky dotáhnutý k dokonalosti :o)

 • Dobrý den,

  Týden mám doma od Vás sedačku a s výsledkem jsem maximálně spokojen!

  Přístup Vašich zaměstnanců konkrétně paní Edity Lochmanové z pobočky v Olomouci považuji za „učebnicový“. Myslím si, že to dokáži posoudit dobře, protože 15 let pracuji v nákupu zboží a služeb ve stavebnictví.

  Rád si připlatím za výrobek, který je kvalitní a ochotu lidí kteří mě ho prodávají.

  S přáním pěkného dne

  Petr Nemrava

 • Dobrý den,

  Rád Vás informuji o úspěšném nákupu v prodejně Plzeň za skvělé asistence paní Věry Maškové. Tato příjemná a fundovaná prodejní asistence nakonec vyústila v prodej 2 sedacích souprav.

  Přeji hodně podnikatelských úspěchů!

  Hezké dny

 • Dobrý den,

  po několika letech bydlení v našem novém domku jsme se rozhodli pořídit novou sedací soupravu. Doporučení na výbornou kvalitu, krásný design i spolehlivý servis sedaček Phase máme od přátel.

  Začali jsme se poohlížet a dnes jsme navštívili Vaši prodejnu ve Zlíně. Chtěl bych vyzdvihnout vše, od čistoty prodejny, hezkého designu a maximální profesionality prodavačky paní Kamily Filípkové, která se nám maximálně věnovala. Přitom ale s citem, abychom si také mohli v klidu posedět a popřemýšlet. Uvařila nám šálek dobré kávy a informovala nás o všem potřebném a o všem co nás zajímalo.

  Díky takovému přístupu a kvalitnímu zboží, které nabízíte jste získal zákazníka, který má již nyní svoji sedačku rád.

  Hezký den,
  Petr Kozelek

 • Dobrý den,

  Kvůli novému bytu jsem prošel spoustu prodejen a tedy poznal též mnoho prodavačů či odborných asistentu z různých oboru. Musím ale říci, ze Phase převyšuje naprosto všechno, kde jsem byl kvůli zařizovaní/výbavě bytu ve všech směrech. Obchod designove velice povedeny, s rozmyslem vystavené kvalitní výrobky, ale hlavně stezijni věci je kvalita prodavačů. Byl jsem v Českých Budějovicích u paní Danuše Hošnové. Parádní vyklad, ukázka produktu, poradenství, zpracovaní nabídky. Ne nadarmo platí, ze u většiny firem jsou zaměstnanci to nejdůležitější co mají… Dnes jasně potvrzeno.

  Firmu jsem upřímně ještě par týdnu zpět neznal, ale dnešek mne jasně přesvědčil u Phase zakoupit sedací soupravu Monaco. Chci vše stihnout kvůli akci do konce týdně a už se těším, až ji budu mít doma.

  Ať se Vám i nadále daří.
  Jen vice takových lidí a firem s CZ/SK kořeny.

  Mějte se hezky
  S pozdravem
  Pavel Chod

 • Dobrý den,

  S naší sedačkou, kterou máme doma teprve pár dní, jsme opravdu velmi spokojeni.

  Když shrnu celý proces od výběru vhodného modelu až po dodání tak jsme byli mile překvapeni přístupem Vašich zaměstnanců. Naší sedačku jsme vybrali při třetí návštěvě, když už bylo naše rozhodnutí o typu, tvaru, potahu a barvě sedačky pevně vyřešeno. Při procesu nákupu jsme byli ve Vašich prodejnách v Říčanech a v Praze na Černém Mostě kde jsme nakonec objednali. Pobočku Černý Most jsme zvolili z důvodu snažší dostupnosti a zajímavé akční nabídce při otevření této nové pobočky. Rádi bychom také poděkovali za  výborný a nenucený přístup při vybírání a následném objednání naší sedačky paní Renatě Snopové z pobočky v Říčanech a paní Vilmě Jančičové z pobočky Černý Most.

  Přejeme Vám i Vašim zaměstnacům mnoho spokojených zákazníků.

  S pozdravem,
  Jitka a Josef Zemánkovi

 • Dobrý den, pane Durasi,

  vím, že toho jistě máte hodně, ale věřím, že email od spokojeného zákazníka potěší vždy, a proto píšu a budu doufat, že si jej přečtete 🙂 Rozhodla jsem se napsat i tento osobně adresovaný email, protože sama jsem v byznysu 12.rokem a velmi mě právě ten Váš přístup inspiroval…Neznám samozřejmě interní záležitosti, ale věřím, že to, co prezentujete, je i pravda. To, že jsem si nejprve na doporučení svých architektek zajela se pouze kouknout….už jsem nikam pak nejela. Fantastický profi přístup jak paní Trsové, tak paní Hermanové, které doslova za firmu dýchají, opravdu jsem ihned řekla, že díky jejich přístupu nikam dál nejdu..Určitě si zaslouží velkou pochvalu 🙂 Na svém kontu zákazníka jsem sledovala každý den, jak se moje sedačka stále více posunuje na zelená políčka a i když to byla dlouhá doba a já seděla na zemi, dneska už píši právě z mé nové sedačky…Je nádherná, vím, že je kvalitní a ráda jsem za tohle zaplatila peníze…Musím se i přiznat, že jsem byla až dojatá, neboť z toho sezení na zemi jsem si uvědomila, že tento kus nábytku je srdcem bydlení…Máte výborně propracované stránky, i ten detail, že se zobrazuje na mé stránce kontakt jenom na Brno – miluju detaily 🙂

  Chci Vám jenom popřát, abyste měl co nejvíce spokojených zákazníků a aby Vás práce co nejčastěji těšila.

  S pozdravem Pavla Hanusová

 • Vážený pane Durasi,

  volala jsem dnes k Vám, hovořila jsem s paní Zelinkovou – profesionální,  milý a přátelský, nadmíru ochotný přístup. Odpoledne jedu do prodejny v Olomouci, bude se to určitě opakovat, to jsem si jistá. Takže díky, moc si toho vážím, i toho, že je kontakt přímo na Vás. Ať se Vám celé firmě daří, těším se na Vaši sedačku, slyšela jsem od spousty lidí jen pozitivní ohlasy, a nám všem – ať je takový přístup u všech našich dodavatelů, pak bude báječně na světě.

  Jitka Sehnalová

 • Dobrý den,

  Moc velký dík vaší firmě za krásnou a kvalitně vyrobenou sedací soupravu.Takové firmy se v dnešní době už málo kde vidí – příjemný personál ,pozorování výroby až po dovozce vše na jedničku.

  Se srdečným pozdravem Kovářovi

 • Dobrý den,

  se sedací soupravou, kterou jsem si u vás zakoupila, jsem velice spokojena. Líbí se mi celkové provedení a věřím, že teprve čas prokáže kvalitu, pro kterou jsem se rozhodla si ji zakoupit.. Chtěla bych však velmi poděkovat touto cestou pracovníkům, kteří zajišťovali přepravu, donášku a složení sedací soupravy. Pro velikost a váhu, nebylo vůbec jednoduché soupravu dostat do bytu. Obdivovala jsem, s jakým klidem, rozvahou a laskavostí, toto tito pánové dokázali. Chtěla bych jim ještě jednou velmi poděkovat za opravdu profesionální výkon a pohodu se kterou dokázali  pracovat.

  Děkuji

  S pozdravem Holodňáková Ludmila

 • Dobrý den,

  vybrala jsem si sedačku, zaplatila a netrpělivě čekala až ji přivezou.
  Doprava byla perfektní. Přijeli.dva velmi ochotní pánové, kteří sedačku vybalili a kompletně sestavili.
  Při nošení sedací soupravy se chtěli zout. To se mi ještě myslím nestalo. Neustále dávali pozor, aby někde něco nepoškodili, neodřeli a podobně. S dopravou jsem byla velmi spokojená.
  Malé vylepšení by bylo, kdyby odvezli obalovací materiál ze sedací soupravy, ale to je jen nápad pro ještě dokonalejší služby. Při ceně dopravy 2.200,-Kč by to bylo milé.
  Ale jako celek jsem byla velmi, velmi spokojená.

  Klára Fialová

 • Dobrý den,

  jedním slovem perfektni . Jak přístup na prodejně Phase ve Zlíně tak popisování postupu výroby, až po dodání opravdu precizně vyrobené sedačky – velké díky. Vydržte být dlouho tak kvalitní firmou.

 • Dobrý den,

  na základě Vašeho mailu Vám musíme sdělit, že jsme naprosto spokojeni s přístupem a službami Vaší společnosti. A to od první návštěvy prodejny v Ostravě, kde se nám asistentka maximálně věnovala, vše předvedla, vysvětlila, pomohla s výběrem a měla s námi nekonečnou trpělivost :). Také velmi hodnotíme následnou možnost sledování výroby naší sedačky přes internet a dodržení všech dodacích lhůt a veškerou péči o zákazníka. Se sedačkou jsme zatím velmi spokojeni, splnila naše očekávání a představy. Doufáme, že i čas ukáže, že tento výběr byl správný.

  Přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků a hlavně, ať si Vaše společnost i nadále zachová tak vysoký standart jako dosud. Samozřejmě, že rádi Vaši společnost doporučíme.

  S přáním příjemného dne

  Pilchovi

 • Dobrý den,

  velmi ráda bych chtěla  poděkovat za vstřícný a ochotný přístup paní Lazecke Daniely z pobočky v Praze 5 Radlická. Kdyby ke všem zákazníkům, v každém obchodě pristupovali zaměstnanci s tak profesionálním přístupem,hned by bylo méně rozchodu a hadek;-)
  Vše proběhlo na 1000% a my jsme velmi spokojeni.
  Všem budeme doporučovat pouze Phase sedacky;-)

  S pozdravem
  Sulikova

 • Vážení dodavatelé

  tímto bychom  Vám velice rádi poděkovali, za krásnou a pohodlnou sedací soupravu.
  Zasíláme též požadovanou fotografii v interiéru našeho dětského domova.
  Snad se Vám bude líbit.

  S pozdravem RS1 DD Nepomuk

 • Dobrý den,

  Chtěli bych tímto emailem vyjádřit velkou spokojenost při výběru a nákupu sedací soupravy v prodejně Phase ve Zlíně.

  Paní Lenka Kasálková k nám (k náročným zákazníkům) byla velmi ochotná a vstřícná, trpělivě a odborně nám odpovídala na všemožné dotazy, několikrát předváděla různé funkce sedaček a věnovala nám spoustu času.

  Prošli jsme během posledních týdnů mnoho prodejen, ale s takovou profesionalitou jsme se nikde nesetkali.

   Byli jsme také velmi mile překvapeni z nabídky potahových materiálů Phase, různých „vychytávek“ u sedacích souprav a jsme spokojeni i s konečnou cenou sedací soupravy. Považujeme se za náročné zákazníky, kteří hledají kvalitu. Označení  prodejny tam máte, ale je snadno přehlédnutelné. (Vaši firmu známe z internetu, proto jsme ji hledali). Když jsme potom do Vaší prodejny vešli, byli jsme nadšeni už jen z pohledu na všechny ty krásné sedací soupravy.

  Přejeme Vám a Vaší firmě hodně takových výborných zaměstnanců, jakou je p. Kusálková, a spoustu spokojených zákazníků.

  S pozdravem

  manželé Jana a Milan Možíšovi

 • Dobrý den,

  Vaše sedačka Valencia nám udělala velkou radost, jsme velmi spokojení a děkujeme taky za váš profesionální přístup, jak na prodejně ve Zlíně, tak i řidiče při dodání sedací soupravy. Ještě jednou velké díky a přejeme hodně spokojených zákazníků. My vás můžeme jen a jen doporučit!

 • Dobrý den pane Durasi,

  Chtěla bych vám a vašim skvělým zaměstnancům poděkovat za úžasnou sedačku Monaco, kterou máme již doma. Je naprosto skvělá, jsme maximálně spokojeni , moc děkujeme paní prodavačce v Ostravě, která nám perfektně poradila a vše zařídila, tak abychom byli spokojeni. Jsem ráda, že jsou ještě pořád schopní a obětaví výrobci , prodavači, majitelé jako jste právě Vy, kolektiv firmy Phase. Možná se mi zdála ze začátku vyšší cena, ale pochopila jsem proč, protože kvalita je poznat na první pohled. Výroba sedačky, i přestože jste měli celozávodní dovolenou trvala 9 týdnů, což je skvělé. Určitě nic neměňte a zůstaňte takoví , jací jste. Budeme nadále služby vaší firmy nabízet dál známým, rodině atd. Ještě jednou velké díky vám všem.

  Hezký den Uherková Edita

 • Dobrý den,

  již delší dobu vybíráme novou sedací soupravu, bohužel zatím neúspěšně. Na internetu jsme se dívali na nějaké nabídky až jsme viděli sedačky Phase. které nás zaujali. Dne 31.8 2016 jsme navštívili prodejnu v Říčanech kde se nás ujala velmi příjemná paní. Snopová. Provedli jme předběžnou objednávku s tím, že si doma ještě rozmyslíme barvu potahu. Paní prodavačka nám poradila, že od 16.9- 18.9 jsou dny Marianne a pokud budeme mít kupon máme slevu 20%. Tak manžel zakoupil časopis a šli jsme v neděli ráno na Smíchov. Zde  se nás ujala paní Turková a my ji řekli, že už jsme byli v Říčanech a máme předběžnou objednávku s tím , že jsem nevěděli barvu potahu. Paní Turková nám ochotně poradila s výběrem barvy. Předali jsme kupon a dokončili objednávku na sedačku Ontario. Vím ,že někde nemají rádi, když zákazník přijde s nějakým kupónem, Musím pochválit tyto dvě prodejny za velmi vstřícné jednání.  Výhoda byla, že jsme si sedačky mohli v klidu prohlédnout a vyzkoušet.

  S pozdravem

  Doležalovi

 • Dobrý den,

  Děkujeme, sedačka se nám líbí a zatím se osvědčuje skvěle. Povolte mi, abych také pochválila paní Filípkovou, která se nám věnovala naprosto úžasným způsobem, poradila nám a provázela nás celou dobu, kdy se nákup, objednávka atd. uskutečňoval. Poděkování patří zejména jí.

  Za polštářek předem děkujeme.

  Helena Gajdušková

 • Dobrý den, pane Durasi,

  dnes jsme si v Ostravě s přítelkyni koupili Váš výrobek – sedací sestavu do obývacího pokoje. Hlavní důvod, proč Vám píšeme je ten, že chceme pochválit asistentky prodeje a především paní Zdeňku Dýlovou za její skvělý obchodní přístup, časovou obětavost a příjemné a milé jednání.

  Přejeme Vám mnoho obchodních úspěchů a zajímavých designerských nápadů.

  S přáním pěkného dne

  Zákazníci Lucie Kolovratová a Jiří Bajgar

 • Dobrý den,

  Dnes jsme s manželem navštívili vaši prodejnu u Říčan u Prahy, abychom se podívali na sedací soupravy a případně si nějakou vyhlédli.
  Strávili jsme v prodejně poměrně dlouhou dobu. Zkoušeli jsme všechny sedačky, které by mohly být vhodné do našeho interiéru, porovnávali výhody, pohodlí, a po dlouhém rozhodování jsme vybrali tu podle nás nejlepší. Po celou dobu se nám trpělivě věnovala paní Snopová, která zodpověděla veškeré dotazy a poskytla nám maximum informací. To vše s úsměvem a milou vstřícností, přestože jsme si nevšimli ubíhajícího času a byli v prodejně dávno po zavírací době.
  Sedačku jsme nakonec i objednali. Objednávku s námi řešila paní Nováková, stejně ochotná a pečlivá, jako její kolegyně.
  Ráda bych tedy i touto cestou poděkovala vašim pracovnicím za přístup, který ke své práci a zákazníkům mají. Člověku se potom ty nemalé peníze utratí s trochu lehčím srdcem.

  S přáním hezkého dne a natěšení na novou sedačku zdraví

  Klára a Mirek Svobodovi

 • Dobrý den,

  Včera jsem byla na Vaši prodejně na Radlické ulici. Chtěla jsem si prohlédnout sedačku, která na mě kouká všude z reklamních poutačů. Ihned jsem ji poznala, když jsem vstoupila do prodejny barva je stejná a lednice excelentní přívod elektřiny dostačující na dvě šampaňské akorát. J

  Vaše asistentky měli zákazníky, tak sem si ji pěkně sama osedala a vyzkoušela. Hodnotím na výbornou ale na víc než výbornou. Dny Marianne se opět vydařily to Vám mohu jen a jen potvrdit. Mě rozhodne Ano.
  Děkuji Všem

  Jiřina Plavcova

 • Vážený pane Durasi,

  sedací souprava je nádherná, máme z ní opravdu velkou radost. S nákupem ve Vaší prodejně jsme byli moc spokojeni, přišli jsme pro malou obyčejnou a odvezli jsme si velkou a opravdu krásnou sedací soupravu, a to vše díky paní prodavačce, která nám opravdu dobře poradila. Nic nám nevnucovala, ale podala nám velmi praktické informace. Našim přátelům budeme Vaši firmu určitě vřele doporučovat. Děkuji a až pořídíme nějaké fotografie, určitě Vám je pošleme.

  S pozdravem Ing. Simona Malá

 • Dobrý den,

  Chtěl bych poděkovat za servis, kterého se nám po celou dobu ve Vaší firmě dostávalo. Sám mám na starosti služby zákazníkům a Věrnostní klub ve firmě Electro World a vím, jak těžké je někdy zavděčit se zákazníkům a jak důležité je dát v denšní době zákazníkům maximální servis. Musím také podotknout, že sedačky nám doma ještě leží zabalené, protože v bytě se protáhly některé práce, tedy tento mail píšu a vlastně jsem ještě neviděl výsledný produkt. Ale vybudovali jste si u mě velkou důvěru a já věřím, že produkty, které dodáváte jsou 100%. Fotky rád zašlu dodatečně a tímto děkuji i za zaslaný dárek. 
   
  Osobně si myslím, že na českém trhu je spousta firem, které by se od Vás mohly učit. Vaše sedačky nepatří k tomu nejlevnějšímu, ale myslím si, že ve srovnání cena a možnost přizpůsobení sedačky je to ta nejlepší volba. Jedinou výtku, kterou jsem měl, tak že na Vašem webu jsem neviděl žádné ceny sedaček v době, kdy jsme sedačky vybírali (05/2016), ale to jsem viděl, že je nyní už napraveno (možná jsem se jen špatně díval). Jinak k celému procesu nemám další výtky a navíc nám sedačky dorazily na Váš sklad o několik týdnů dříve. Od prodeje, objednávku, sledování průběhu objednávky na internetu a samotné doručení (stěhováci z dopravní firmy byly také moc příjemní), tak vše proběhlo na 1. Budu doufat, že v rámci případné reklamace, bude vše probíhat velmi podobně.
   
  Důvod, proč jsme se rozhodli pro sedačky Phase, byl ten že jsme si všimli jednoduchých designů a jejich časté využití v rámci pořadu “Jak se staví sen”. O značce Phase jsem měl nějaké povědomí, ale měl jsem ji za firmu, která dělá sedačky prémiové kvality, které si “běžný” člověk nemůže dovolit, proto jsem o sedačce ani nepřemýšlel. Možná je to k zamyšlení do budoucna na případnou komunikaci.
   
  Rád bych také abyste předal zpětnou vazbu paní Novákové z pobočky v Říčanech, která se maximálně snažila nám poradit při výběru, byla velice příjemná, vždy usměvavá a skvěle se s ní komunikovalo. Dostali jsme navíc od ní všechny kompletní informace a vyšla nám vstříc v tom, že sedačku jsme po výrobě mohli nechat nějakou dobu uschovanou na skladě. Je to skvělý člověk – važte si, že takového máte. V dnešní době navíc je to velice těžké najít a udržet dobré lidi.

  Jakmile budeme mít fotky (a vzpomenu si), tak rád dám zpětnou vazbu i na Váš facebook a zašlu Vám je ke zveřejnění.
   
  Děkuji za čas, který jste věnoval tomuto mailu, ale věřím, že o to víc Vás potěší.
   
  S pozdravem Tomáš Kovářík

 • Dobrý den, pane Durasi,

  s Vaší sedačkou jsme spokojeni, líbil se mi celý průběh obchodu – možnost sledovat aktuální stav výroby se mi moc líbila. Ale co bych rád zmínil je ocenění práce paní Lenky Kasálkové v prodejně ve Zlíně. Původně jsme se šli jen podívat, abychom si udělali srovnání s ostatními dodavateli sedaček. Ujala se nás paní Kasálková a velmi ochotně a mile nám předvedla všechny typy sedaček dle našeho zadání, naprosto profesionálně zodpověděla každý náš dotaz. Když jsme se pak neplánovaně rozhodli, že si jeden z Vašich produktů skutečně vybereme, velmi trpělivě nám pomáhala s výběrem typu potahu, s úsměvem reagovala na všechny změny, které jsme v průběhu objednávky dělali…
  Važte si takových zaměstnanců, už dlouho jsem se s tak příjemnou obsluhou nesetkal, proto bych Vás chtěl touto cestou požádat (pokud je to možné) o nějaké mimořádné ocenění paní Kasálkové – mám na mysli finanční… 🙂

  Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků

  Ing.Petr Vyškovský, Zlín

 • Dobrý den,

  zasílám Vám fotografie sedačky zakoupené v obchodě v Českých Budějovicích.Ze sedačky máme velikou radost, pro svoji pohodlnost se stala  miláčkem pro celou rodinu.Moc děkujeme.

  S pozdravem rodina Koubkova

 • Dobrý deň,

  Po dvouletém úsilí sehnat do panel.obýváku pěknou,kvalitní,a funkční sedačku jsem objevila Vás.Ne,že bych o firmě nevěděla,ale myslela jsem si naivně,že lze koupit běžně.Zašla jsem tedy v Pardubicích do pobočky,kde jsme nakonec asi 4 dny dávali dohromady sestavu pro obývák. Trojsedák, křeslo, lenoška, bez pomoci obou prodávajících bych to asi dohromady nedala. Věděla jsem přesně, co chci,ale sortiment je široký.Byl to i kus trpělivosti,a i prodávající řekli,tedy takovou sestavu jsme ještě tady neměli,a ještě jsem to ladila do barev,dle výmalby obýváku,a nové obýv.stěny,kterou jsem měla zatím na obrázku.Takže mi věřte,že jsem se sice moc těšila,ale také byla napnutá,jak struna.Výsledek předčil očekávání,je to úžasné!!!!! Také tým přepravce dovezl,sestavil…. Moc děkuji Vám i celému týmu, děláte opravdu báječnou práci.

  Přeji Vám hlavně zdraví,štěstí a mnohé další spokojené zákazníky,to je nejlepší reklama.

  Hušková Hana  

  P.S.: Až bude vše hotovo,nafotíme do galerie.

 • Vážený pane majiteli,

  Vaši sedačku mám teprve týden ale mohu Vám říci že tak perfektní sedací soupravu jsem do současné doby neměl. Moc děkuji Vašim zaměstnancům za prefektně provedenou práci a Vaší firmě za rychlé dokončení mojí objednávky. Věřím že s Vaším výrobkem budu v budoucnu spokojen tak jako dosud. Buďte ubezpečen že Vaši firmu doporučím všem mým klientům.

  Přeji Vám hezký den a hodně spokojených zákazníků.

  Ing. Dolejš Josef

 • Dobrý den pane Durasi,

  objednali jsme si s manželkou novou sedací soupravu zn. LYON od Vaší společnosti. Rád bych touto cestou poděkoval Vám i vašim zaměstnancům za poctivou a skvěle odvedou práci, dodržení termínu dodání objednaného zboží a zejména pak i asistentkám prodeje na prodejně v Liberci. Obě asistentky jmenovitě paní Jana Melicharová a Jana Orctová s námi měli velikou trpělivost při výběru správné potahové látky a následně i při výběru nám vyhovující sedací soupravy. Jejich přístup k nám i k ostatním zákazníkům, kteří byli při našich návštěvách prodejny přítomni byl opravdu na profesionální úrovni. 
   
  Sedačku již máme doma a jsme opravdu spokojení. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.
   
  S pozdravem

  Fanta Jiří

 • Dobrý den,

  děkujeme za velmi rychlé a precizní dodání sedačky. Phase jako značka nám byla doporučena a jsme velmi spokojeni jak s designem, tak i s tím, jak je sedačka pohodlná. Nákup jsme uskutečnili na provozovně v Brně. Věnovala se nám paní Ivana Hermanová, která nás svým pohodovým jednáním, profesionálním přístupem a kvalifikovanou radou přesvědčila o tom, že jsou i u nás obchodníci, u kterých je radost utratit své peníze. Poděkování však patří všem zaměstnancům této firmy, kteří odvádí opravdu profi práci.

  S pozdravem a poděkováním Štefanovi

 • Vážený pane Durasi,

  dovolte mi poděkovat Vám za zaslaný dopis s milou pozornosti. Je milé, že máte jako majitel společnosti zájem o správné vyřízení reklamací. Ta naše (dodatečné vypolstrování židlí) byla vyřízena na výbornou. Chci Vám tímto poděkovat za komunikaci jak s asistentkami na prodejně v Pardubicích, tak s reklamačním oddělením na Slovensku. Chválím Váše zaměstnance za pozitivní přístup a snahu vše hned řešit. Máme od Vás v domě 8 jídelních židlí a sedací soupravu a jsme plně spokojeni.

  Přejeme Vám s manželem hodně štěstí v podnikání a ať je takových společnosti jako je ta Vaše více. Není nad osobní přístup :-).

  Janků z Pardubic

 • Dobrý den,

  děkujeme za dodání sedačky, jsme spokojení, sedačku nám doporučili známí a ještě se dívám na pořad Jak se staví sen a tam jsem o Vás taky slyšela od návrhářů interiérů a nyní máte i hodně bilbordů  s okrově žlutou sedací soupravou. Děkujeme za výborné jednání na prodejně v Brně a rychlé dodání sedací soupravy.
   
  Děkujeme
  S pozdravem
  Petra Hrabinová

 • Dobrý den,

  Po anabázi s hledáním nožiček (která mi nakonec přišla spíše velmi úsměvná, protože kdyby to bylo standardně  dodáno, nebyla bych to já J ) jsem ji doma  vcelku snadno složila sama.
  Je krásná, je veliká, je pohodlná…. Co víc si přát.
   
  Velmi děkuji za příjemný a pohodový nákup. V budoucnu ještě zvážím dokoupení křesla.

  Romana Tupá

 • Dobrý den,

  na doporučení našich přátel, kteří si nedávno zakoupili sedačku na prodejně Phase v Liberci a byli velmi spokojeni s kvalitou vašich sedaček a nadšení ochotou tamního personálu, jsme se s manželem rozhodli navštívit tuto prodejnu také. Jsme zatím ve fázi plánování a přemýšlení, ale nyní již víme, že se rozhodneme pro vaši novinku Modena, která přesně splňuje naše představy. Chceme poděkovat paní Janě Orctové a paní Janě Melicharové, které nám vše do nejmenších detailů vysvětlily a zodpověděly veškeré naše všetečné dotazy. Jejich přístup byl skutečně profesionální, je vidět, že své práci rozumí a že je práce baví a mají pro ni cit. Naše návštěva proběhla ve velmi přátelské atmosféře, to nás utvrdilo v tom, že nakoupíme právě u vás.

  Oceňujeme skvělý servis vašich sedaček, např. Konto zákazníka nás nadchlo – již nyní se těšíme, jak budeme s manželem a dětmi sledovat výrobu naší nové sedačky.

  S přátelským pozdravem
  Hana a Jiří Maškovi, nadšení zákazníci z Mladé Boleslavi

 • Vážený pane řediteli

  i já bych Vám a Vašim zaměstnancům ráda poděkovala za opravdu profesionální jednání, ochotu a vstřícnost při nákupu naší nové sedačky. Zvláště p. Hošnové z prodejny v Českých Budějovicích, která se nám trpělivě věnovala, výborně nám poradila a pomohla tak doladit náš nákup.

  Přeji spoustu dalších spokojených zákazníků. Z Písku zdraví Mgr. L.Kadlecová

 • Dobrý den,

  S naší sedačkou Long Island jsme spokojeni, je velmi pohodlná a kvalitně zpracována. Sedačka byla pro nás láskou na první pohled i posed 🙂 Nejdříve to byl pohled, protože mě billboard s touto sedačkou vítal při vjezdu do Ostravy, ale i se loučil při odjezdu z města. No a na první posed, poprvé jsme si ji vyzkoušeli ve prodejně v Trenčíně. Pak jsme dlouho otáleli s koupí až jste ji vyřadili ze stálé nabídky. Před vánoci v loňském roce jsme již byli rozhodnutí zakoupit sedačku Perugia, můj muž si na prodejně “postěžoval”, že už nemáte v nabídce námi vybranou. Jaké bylo naše překvapení, že lze Long Island ještě objednat. A tak se již skoro měsíc těšíme z relaxu na ní. Zároveň jsme velmi spokojeni s vašimi židlemi s područkami.

  Velmi jsme ocenili velmi vstřícný přístup obou prodavaček v ostravské prodejně, které nám pomohly s výběrem sedačky a dodatečně nám přidali k již uzavřené zakázce extra nožky, které jsme použili pod námi vybraný nábytek.

  Děkujeme

  Svatava Duranová

 • Dobrý den pane Durasi,

  Reaguji na Vaši žádost o zpětnou vazbu jak na Vaše produkty, tak i poskytované služby.
  Dne 22.3.2016 jsem byl s manželkou a dcerou ve Vaší prodejně v Galerii Slovany v Plzni, kde již od vstupu na prodejnu se nás ujala paní Věra Mašková.
  Denně jednám s dodavateli a zákazníky na mezinárodní bázi a musím uznat, že paní Mašková je opravdu výtečný prodejce a profesionálm který Vám musí dělat jen dobrou reklamu.
  Je to trochu komické, že reaguji ještě před zakoupení sedací soupravy, ale byl jsem opravdu nadčený a na prodejnu se budu velice rád vracet, nehledě na to, že jsem společně s manželkou našel jak pohodlnou a dobře provedenou sedačku ( po roce hledání v nákupních centrech nebo obchodních domech).
    
  Těším se, až budu s paní Maškovou vyřizovat objednávku a hlavně nato, že jsem konečně našel produkt, který splňuje naše požadavky ne na 80% ale na 100%
   
  S přání pěkného dne,
  Zdeněk Kocur

 • Vážený pane majiteli,

  velice ráda bych Vám sdělila, že jsem byla nadmíru spokojená s přístupem Vaší zaměstnankyně paní Alžběty České. Pomohla nás s výběrem sedačky na míru, byla moc milá, velice trpělivá a ochotná. Je vidět, že máte ve svých prodejnách kvalifikované a profesionální zaměstnance s lidským přístupem.

  Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší další obchodní činnosti.

  Hezký den.

  Tatjana Butić

 • Dobrý den,

  se sedačkou jsem maximálně spokojená – byl to „můj sen“ a děkuji Vám a Vaším zaměstnancům, že se ten můj sen stal skutečností. J

   
  Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji Vám spoustu spokojených zákazníků – jako jsem já. J
   
  S pozdravem
   
  Beránková Markéta

  Domousnice 8, Mladá Boleslav

 • Dobrý den,

  rádi bychom Vám zaslali, ač s větším zpožděním, ale přeci:), naši soupravu, kterou jsme si od Vás nechali vyrobit do nového bytu.
  Zároveň chceme poděkovat, jelikož jsme se sedačkou i stolkem stále velmi spokojeni.
  Sedačku máme v látce typu aquaclean a zatím nebyla žádná potřeba většího čištění. Stolek je v kožence s černým litým sklem a je perfektní!
  Do interiéru se nám velice hodí a jakákoli návštěva, ktera přijde, soupravu chválí. I přes skeptické poznámky ohledně bílé barvy:-)
  Samozřejmě vše máme i díky ochotné paní, která nám s výběrem velmi pomohla na pobočce v Brně, na Václavské ul.

  Ještě jednou děkujeme a s dalším výběrem sedaček určitě víme, kam se obrátíme.

 • Dobrý den,

  na doporučení našich známých jsme se rozhodli pro sedací soupravu od Vás a udělali jsem rozhodně dobře. Měli jsme vybrané dva typy, jeli jsme do prodejny v Brně s tím, že si necháme ZATÍM jen poradit a popřemýšlíme co a jak dál, ale nakonec jsem odjížděli s podepsanou smlouvou v ruce a dobrým pocitem, že jsem vybrali správně. Nyní už máme sedačku doma je moc krásná a jsme z ní nadšení.

  S pozdravem Zimmermannovi, Ivančice

 • Dobrý den, pane Durasi

  včera jsem se konečně dočkala mého vánočního dárku, na kterém má zásluhu vaše firma :)Musím říct, že s takovými službami jsem se ještě nesetkala. Vaše sedací soupravy a služby jsou takový mercedes mezi ostatními 🙂 prostě kvalita a služby jaké jen si zákazník může přát. Maji jen jedno malé mínus, jsou strašně těžké 🙂 myslela jsem, že stahovákům budu volat rychlou pomoc :)Mam takovou radost, že bych vám nejraději přišla poděkovat osobně. Zasílám aspoň fotografii a těším se, až na ní prolenoším cele Vánoce 🙂

  Chtěla bych Vám popřát krásné svátky a mnoho spokojených zákazníků v dalších letech.

  Máte můj obdiv.

  S pozdravem

  Ďatelinkova Erika

 • Vážený pane Durasi,

  děkuji za Váš zájem o spokojenost zákazníků, kterého si vážím.

  Po více než měsíci užívání sedačky Boston, kterou jsme objednali u Vaší firmy, bychom chtěli ocenit kvalitní práci Vašich zaměstnanců i velmi profesionální a přívětivé jednání paní Procházkové a paní Novákové v prodejně sedaček Phase v Jažlovicích (Říčany). Jsme velmi rádi, že jsme zvolili právě Vaší firmu, kterou rádi každému doporučíme, neboť s podobným přístupem, ochotou, rychlostí komunikace a kvalitním výrobkem jsme se dosud nesetkali.
  Přejeme Vám i Vašim zaměstnancům hezké svátky a vše nejlepším v příštím roce.
  S úctou a pozdravem

  Květa Pilíková

 • Dobrý den, pane Durasi,

  rádi bychom touto cestou poděkovali Vám i celému Vašemu týmu.
  V říjnu jsme si na veletrhu For Interior v Praze vybrali a objednali sedačku Lamia, která koncem listopadu dorazila. Je úžasná, krásně zpracovaná a neskutečně pohodlná. Až nás chvílemi mrzí, že nemáme více času si ji užít.. 🙂

  Děkujeme ale nejen za krásný doplněk interiéru našeho bytu, ale zejména za skvělý klientský servis, který svým zákazníkům dáváte. Na veletrhu se nás velmi ochotně ujala paní Ester Urbánková, která nám výborně poradila a pomohla s realizací naší představy. Velice si ceníme její ochoty, nadšeného přístupu a trpělivosti. Konkrétní návrh včetně kalkulace ceny nám paní Urbánková předložila během několika málo minut. Velmi příjemné bylo i milé pohoštění.

  Přejeme vám všem mnoho úspěchů a dalších spokojených klientů.

  Zdravíme z Prahy a přejeme hezký den, Burešovi.

 • Dobrý den,

  s vaší sedačkou je náš život hned mnohem hezčí. Je naprosto úžasná a krásná!! Pro nejmenšího je to houpy houpy, pro vetšího trampolína a pro naši školačku fantastické místo pro lenošení,tvoření i učení 🙂 Posílam foto a přeji nádherné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně uspěchů a spokojených klientů!

  S pozdravem

  rodina Dojcanova

  PS: když spánek nejde v posteli, sedačka to vyřeší 😉

 • Dobrý den,

  děkujeme za poděkování, se sedačkami jsme moc spokojení, jsou krásné a sedí se na nich výborně. Chtěla bych touto cestou pochválit a poděkovat za velmi milé a profesionální  jednání paní Kasálkovou z prodejny ze Zlína. Její přístup k zákazníkovi  je v dnešní době obdivuhodný, ochota a vstřícnost působí na zákazníky velmi pozitivně.

  Ještě jednou děkujeme.

  S pozdravem

  Emilie Poláchová

 • Vážený pane Duras,

  Děkujeme za kvalitní výrobek, kterým Vaše sedačky bezesporu jsou.
  Jsme velmi spokojeni. Ale opravdu velký dík a pochvala za perfektní služby, profesionální, ale zárověň i velmi lidský přístup patří paní Kamile Filípkové z prodejny ve Zlíně!

  S pozdravem

  manželé Tošovští z Otrokovic

 • Dobrý den,

  máme u Vás objednanou sedačku Lamia. Paní Filípková se nám obětavě věnovala, což jsme ještě v jiném obchodě neviděli. Byla ochotna i zůstat po pracovní době , abychom si mohli v klidu vybrat sedačku. Máte odbornou pracovnici na svém místě. Kéž by to tak fungovalo i v jiných obchodech. Sedačku nám mají  za pár dní dovést, je krásná. Moc se těšíme a doufáme, že budeme spokojeni.

  Přejeme krásné Vánoce a hodně zdraví v Novém roce.

  S pozdravem

  Láskovi, Uherský Brod

 • Dobrý den,

  to, že jsem si nechal vyrobit novou sedačku právě u vás, považuji za velmi šťastné rozhodnutí. Sedačka je perfektní a celý proces od první návštěvy vaší prodejny až po finále byl velmi profesionální. Svým známým už vás nějaký čas doporučujeme a fotky určitě pošlu. Bude to ale o něco později, protože některé detaily pokoje ještě nejsou úplně hotové.

  S pozdravem

  D. Pospíšil

 • Dobrý den,

  objednala jsem si sedačku Catania, která byla vyrobena podle mých představ a je moc pěkná. Ještě jsem si objednala křeslo Atlanta a to se nyní vyrábí. Chtěla bych touto cestou poděkovat celé Vaší firmě za perfektní služby a zvlášť paní Janě Štěpánkové z Českých Budějovic, prodejna PHASE. Na moje požadované rozměry sedačky mi vyšla vstříc a sestavila takovou, se kterou jsem velmi spokojena. Název firmy PHASE je velice výstižný a odpovídá celému sortimentu a Vašim službám. Doporučila jsem Vás i mým přátelům a ty už s Vaší firmou komunikují a také si sedačky objednali.

  Přeji Vám mnoho úspěchů.

  Jaroslava Sýbková, České Budějovice

 • Dobrý den pane Durasi,

  Chci Vám poděkovat a moc Vás pochválit. V pátek nám byla dodána nová sedačka od Vás, je opravdu super , moc pěkná jsme spokojeni, vše proběhlo naprosto v pořádku, musím moc pochválit paní Filípkovou na prodejně ve Zlíně za ochotu a perfektní přístup a také pana řidiče který nám sedačku přivezl.

  Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám i celému Vašemu týmu hezké vánoce a ať se Vám moc daří.

  Hana Suszová

 • Vážený pane Durasi,

  s novou sedací soupravou jsem velmi spokojena. Touto cestou bych chtěla ocenit vstřícný přístup, profesionalitu a ochotu pracovnic prodejny Phase Zlín paní Kasálkové Lenky a Filípkové Kamily. Již dlouho jsem se nesetkala s tak laskavým přístupem k zákazníkovi jako ve vaší prodejně.

  Velké díky a přeji hodně pracovních i osobních úspěchů.

  S pozdravem Miroslava Úlehlová, Uherské Hradiště

 • Dobrý den pane Duras,

  využívám uvedeného kontaktu na Vás, abych mohla vyjádřit maximální spokojenost s nákupem- objednávkou sedačky v prodejně Phase Liberec, kde mne obsluhovaly paní Melicharová a Orctová.
  Přístup a informace, které podávaly byly naprosto dokonanalé včetně přístupu k zákazníkovi, který byl velmi lidský a příjemný.
  O nákupu sedačky do firmy ve vyšší cenové hladině jsme se rozhodovali dlouho a návštěvu Vaší prodejny předcházela návštěva prodejny firmy Polstrin v Hradci Králové, která se prezentuje jako česká firma s tradicí.
  Návštěva , při které jsme se bavili o sestravě v kůži hodnotě cca 200 000 CZK jen pro Vaši informaci probíhala tak, že v prodejně bylo cca 6 dvacetiletých děvčat nejevících zájem o jediného zákazníka v obchodě, následně k nám vyslali dívku, která se třásla trémou s tím, že je tam zatím pár týdnů. Pokud po odtatních chtěla poradit, evidentně jí nebyly ochotné pomoci. Dělaly si před námi kávu samy pro sebe aniž by nám nabídli atp.
  Na místě nebyli schopni vytvořit cenovou nabídku, ta přišla až za 24 hodin. Event. sleva činila max. 5% i v součtu s další objednávkou nábytku TON. Toto je prý striktní politika firmy. O slevu ale nešlo. Objednávku u Polstrinu jsme nerealisovali, na mail se zdůvodněním, proč nezvolíme jejich firmu nikdo neodpověděl.
  Zatím Vaši sedačku ještě nemáme, ale prvních několik dojmů je určitě více než pozitivních.
  Přeji hodně podnikatelských úspěchů.

  MUDr. Martina Stegerová

 • Dobrý den,

  Dne 1.10. 2015 jsme navštívili Vaší prodejnu v Olomouci, kde jsme si vybrali a ihned objednali sedací soupravu. Vše proběhlo rychle a bez problému, k naší maximální spokojenosti hlavně díky profesionálnímu přístupu personálu na prodejně. Paní Andrea Nováková byla velmi ochotná , milá a příjemná. Tímto bych Vám chtěla poděkovat za vynikající spolupráci při nákupu.

  s pozdravem   Irena Baselidesová

 • Dobrý den,

  ráda bych poděkovala paní Kasálkové ze Zlína za perfektní jednání při koupi sedačky. Opravdu po dlouhé době někdo, kdo věděl “jak na zákazníka”, kdy poradit, kdy nechat klid pro rozhodování…poradila, netlačila…opravdu příjemný nákup.

  Ještě jednou děkujeme.

 • Dobrý den,

  Potřebovali jsme hodně místa na sezení, děkujeme jsme spokojení.

 • Dobrý den,

  Máme od vás novou sedačku Cosmo a jsme nadšení.

 • Dobrý den,

  chtěla bych vyzdvihnout přístup na Vaší brněnské pobočce-Bauerova. Paní Hermanová a její tmavovlasá kolegyně byly naprosto úžasné. Objednávka proběhla s o to větší radostí. Líbil se mi/nám především lidský přístup, přirozená komunikace a samozřejmě i Vaše produkty 😉 Je to prodejna, ve které jsme se cítili naprosto skvěle a prodejnu dělá vždy jen a pouze personál. Přeji samé takové zaměstnance. Až nám Milano dorazí, zašleme rádi foto.

  Seďová Aneta

 • Dobrý den,

  V příloze zasílám fotografii naší nové sedačky od Vaší firmy.  Byla zakoupena v prodejně Říčany Jažlovice a velký dík patří paní Blance Novákové,  která se nám věnovala po celou dobu od výběru až po doručení domů.  Se sedačkou jsme moc spokojeni a jistě u Vás doobjedname další doplňky do obývacího pokoje.
  Jiří Roubíček s rodinou.
  -Mimochodem sedačka byla překvapením pro manželku,  která když jela do porodnice neměla tušení a když se vrátila,  moc se jí líbila.

 • Vážený pane Durasi,

  před třemi týdny jsme si domů přivezli sedačku zn. SEVILLA. Rádi bychom poděkovali prodavačce paní Daně Turkové z prodejny v Praze za trpělivost při výběru sedačky a samozřejmě velké díky Vám. Se sedačkou jsme maximálně spokojeni, je pohodlná a příjemně se na ní sedí. Děkujeme i za milý dárek ve formě polštářku Phase.

  Vaší firmě přejeme spoustu spokojených zákazníků.

  S pozdravem

  Votočkovi

 • Dobrý den pane Duras,

  Chtěla bych Vám poděkovat za to, že jste po 8mi měsících první člověk, který mě naplnil pocitem štéstí a ani o tom nevíte 🙂
  Vybrala jsem si u Vàs sedací soupravu. Obešla jsem všechny možné nábytky, ale u Vás jsem věděla, že půjdu na jistotu. Krásný dezign, pohodlí a luxus. Skvělá paní prodavačka z Ostravské prodejny p. Pszczolková, nabìdla mi hned několik variant, skvěle poradila, doporučila. Chtěla jsem uplatnit kupon Mariane s 20% slevou, proto jsem přijela do prodejny o pár dní dříve, protože jsem se na vašich stránkách mohla dočíst, že v tyto dny Mariane bývá velký zájem a je lepší si vše vyřídit v poklidu o pár dní dříve. Byla jsem tak spokojená, že jsem se paní prodavačky dokonce nebála zeptat, jestli když mám 12.9.narozeniny a ještě jsou dny Mariane, nemůžu k nákupu dostat také ten kávovar který je u jiné akce, tak mě ujistila, že to bohužel není možné, ale maminka mě učila, že za optání ni  nedám, tak jsem to aspoň zkusila 🙂

  V pondělí mi jde sedačka do výroby a já už se teď nemůžu dočkat, až ji usadím v mém malém bytečku a budu si na ní lebedit.

  Velké díky za vše a držím Vám palce, ať se Vám daří co nejlépe to jde 🙂 vždy jsem se málem nabourala, když jsem se v autě otáčela za Vašimi bilbordy a teď už budu i já vlastníkem krásného kousku z plakátu 🙂

  Vaše fotka potěšila, člověk aspoň ví, kdo stojí za zrodem něčeho tak úžasného a před kým smeká 🙂
  Jen tak dál. Máte můj velký obdiv.

  s pozdravem

  Ďatelinková Erika

 • Dobrý den,

  brzy budeme mít doma očekávanou sedačku Lamia. Velmi se těšíme. Rád bych touto cestou poděkoval paní Danuši Hošnové z pobočky České Budějovice za skvělou péči, dobrý přehled o sortimentu a porozumění potřebám zákazníků. Pomohla nám zorientovat se a zformulovat naše spíše obecné představy a přání. 
   
  Děkuji za Váš čas a přeji příjemný den. 

  S pozdravem
   
  Miroslav Kodým a Markéta Kodýmová

 • Vážený pane Durasi,

  chci vyjádřit uznání nad přístupem Vaší společnosti a jmenovitě paní Andrey Novákové z prodejny v Olomouci (doufám, že jsem nepopletl jméno, je uvedeno v naší sekci v Klientské zóně). Musím potvrdit, že věty na vašem webu, o zájmu o spokojenost zákazníka při nákupu, byly v praxi zcela naplněny.

  Do prodejny jsme vešli jako do “další v pořadí“ při hledání vhodné sedačky.
  Přístup Vaší zaměstnankyně musím z pohledu prodejního procesu opravdu ocenit.
  Způsob jakým prezentovala užitky produktu, zjišťovala a ověřovala potřeby, dávala prostor klientům (tedy nám), zkoušela up-sell, apod. je (bohužel stále ještě) v dnešní době velmi nadstandardní. A to myslím vím, o čem mluvím – v oblasti proklientské a prodejní komunikace se pohybuju pracovně. Opravdu mě její přístup bavil – osobně jsem si výběr sedačky u vás užil.

  O nákupu u vás bylo (v mém případě) rozhodnuto velmi brzy právě díky přístupu prodavače.
  Sedačka je objednaná, v procesu výroby, a věřím, že naše spokojenost se sedačkou Phase bude ještě větší po jejím dodání.

  Hodně obchodních úspěchů a udržení si takových zaměstnanců!

  S pozdravem
  Radek Machač
  Olomouc

 • Vážený pane majiteli,

  V květnu, tohoto roku jsme navštívili Vaší prodejnu v Plzni.Moc se nám Vaše sedací soupravy líbily. Jelikož jsme byli nerozhodní,s výběrem sedací soupravy nám zejména velice pomohla paní Věra Mašková,která odvedla plně profesionální výkon.Pomohla nám nejenom s výběrem,ale poradila nám,jaký bude nejvhodnější potah,jelikož máme pejska,ale hlavně nám vše nakreslila,aby to co nejlépe pasovalo velikostí do našeho obývacího pokoje.Sedací soupravu Monaco máme již od 1.7.2015 doma.Ještě jednou děkuji paní Maškové,která byla tak laskavá,že nám sedací soupravu přivezli před filmovým festivalem a my jsme se tak mohli pochlubit našim přátelům.

  Děkujeme Vám.Sedí se nám,jako v bavlnce.

  Žemličkovi Jenišov

 • Dobrý den pane Durasi,

  dovolte mi, abych se s Vámi podělil o radost z nové sedačky Phase. Dnes nám byla sedačka doručena a máme z ní velkou radost 🙂 Nemohli jsme se dočkat, až nám bude sedačka doručena, ale počkat si se rozhodně vyplatilo. Sedačka je krásná, přesně podle našich představ a samozřejmě perfektně zpracovaná 🙂

  Rád bych pochválil i paní Dobrohruškovou z Vaší prodejny v Hradci Králové, která se o nás při výběru sedačky perfektně a profesionálně starala. Poskytla nám maximum informací, dala doporučení, a tak výběr sedačky byl i díky paní Dobrohruškové příjemnou záležitostí.

  Jsme velice rádi, že jsme si vybrali právě sedačku Phase. Ještě nesmím zapomenout poděkovat za dárek ve formě polštářku Phase, určitě to bylo milé překvapení.

  Mějte se pěkně, přeji Vám hodně úspěchů a velké DÍKÝ posíláme celému týmu Phase 🙂

  Gazda Jiří

 • Vážený pane Durasi,

  Nedávno jsem  si koupil sedačku Perugii ve vaši prodejně v Říčanech a nyní mi ji Vaši dopravci přivezli domů. Chtěl bych moc poděkovat Vaší skvělé asistentce paní Bergerové, která mi pomohla  s výběrem sedačky a  materiálu. Vše mi perfektně ukázala a vysvětlila. Je vidět, že jí práce opravdu baví. Takový přístup k zákazníkovi se opravdu v dnešní době moc nevidí. Jsem opravdu velice spokojen a budu se těšit na další nákup.

  S pozdravem D. Jedlička

 • Dobrý den,

  posílám Vám foto naší nové sedačky Phase – Atlanta 3-2-1. Jsme s ní moc spokojený, moderní design, prostorná,variabilní a super omyvatelný materiál. Děkujeme a přejeme Vaší firmě spoustu spokojených zákazníků.

  S přátelským pozdravem Iva Jedličková

 • Vážený pane Durasi,

  dovolte mě prosím udělit pochvalu pro paní Danu Turkovou z prodejny na Praze 5, která se o nás velmi profesionálním způsobem postarala. Jsem velice potěšena, že existují firmy jako ta Vaše kde zákazníkovi  je poskytnuta ta nejlepší péče a informace. Paní Turková nám pomohla s výběrem látky a rozměrem sedačky. Vybrali jsme si sedačku zn. Palermo s potahem VIP ex. v zelené barvě.

  Takto má vypadat servis pro klienta. Gratuluji Vám k Vaší dosavadní práci a přeji Vám mnoho úspěchů při Vašem podnikání.

  Helena Šmídlová

 • Dobrý den,

  velice děkujeme za nádhernou sedačku MONACO. Předčila naše očekávání 🙂 Velice musíme pochválit paní Kamilu Filípkovou ze zlínské prodejny, která se nám opravdu věnovala, poradila nám, byla velice vstřícná. Fotku pošleme, až doladíme doplňky 🙂

  Matýskovi

 • Dobrý den,

  posílám foto naší-vaší sedačky. Uchvátila nás již při uvedení na internetu a musíme říct, že je opravdu super.

  Andrea Košnarová

 • Dobrý den,

  Posílám vám fotku sedačky, kterou mi před malou chvilkou přivezli vaši šikovní a moc milí kluci….je dokonalá….jiné slovo pro ní neexistuje -:)

  Moc moc díky, jste úžasní -:)

  Karolina

 • Vážený pane jednateli,

  velice rádi bychom vám chtěli poděkovat za veškerý servis, který jste nám poskytli během celého procesu ( tedy od výběru, přes objednávku, výrobu až dodání a na závěr LUXUSNÍHO KOMFORTU Vašich sedaček). Především VELKÝ DÍK a GRATULACI posíláme děvčatům do ostravské prodejny v Hrabůvce, které jsou velkým procentuálním zastoupením, co se týče KVALITY PRACOVNÍKA! Jste ŠPIČKOVÁ FIRMA, které přejeme mnoho spokojených zákazníků.

  S pozdravem a přáním pohodových dní Iveta Tomášková a lékař Balis z Korfu.

 • Vážený pane řediteli,

  zakoupili jsme u Vás sedací soupravu BOSTON a jsme rádi,že Vám můžeme poděkovat.Jsme s ní velice spokojeni.Chtěli bychom poděkovat i paní Vendule Bergerové za její profesionální vystupování a pomoc při výběru potahové látky.Při dopravě bylo také vše v pořádku,chlapci byli
  také velmi ochotní.

  Děkujeme Vám,

  manželé Nahodilovi 

 • Dobrý den,

  Chtěli bychom poděkovat za přístup paní prodavačky na prodejně Radlická, která se nám věnovala v sobotu 25.4.2015. Její přístup byl velice lidský, trpělivý, vše nám vysvětlila, ukázala, řekla nám poznatky jiných zákazníků, trpělivě po nás rovnala polštářky. Těším se, až si mezi třemi typy najdeme toho svého vítěze, a budeme si na ní doma hovět. Ještě jednou díky té milé ochotné paní.

 • Dobrý den,

  chtěla bych touto cestou projevit svou spokojenost s Vaší zaměstnankyní paní Danuší Hošnovou (prodejna České Vrbné, České Budějovice), která se mi velmi věnovala nejen profesionálně, ale dokázala mi jako žena poradit s barvou a případnými doplňky k mé nové sedací soupravě, kterou jsem si u Vaší firmy objednala. 

  Ivana Šenkýřová
  Boršov nad Vltavou

 • Dobrý den,

  V pátek jsme si u Vás (ve Zlíně) objednali sedačku,moc se na ni těšíme,ale důvod proč Vám píši je jen to,že bych chtěla moc pochválit Váš personál a to především paní Lenku. Obrovská ochota,vstřícnost…Vše nám ukázala,vysvětlila,dala nám prostor na rozmyšlení a nikterak na nás netlačila ani když bylo 17:59hod. 

  Děkujeme 

  S přáním hezkého dne Michaela Černocká 

  PS: A ještě jedna pochvala patří i interiéru a výbětu hudby.působilo to na nás příjemně.

 • Dobrý den pane Durasi,

  V podstatě co se týká celého nákupního procesu jsme byli nadmíru spokojeni, atmosféra, přístup k zákazníkům fakt na jednotku.
  Pak nám byla dovezena nádherná sedačka, na kterou jsme se těšili, a navzdory té malé trhlině na sedacím polštářku taburetky bylo vše perfektní. Jsem velmi rád, že máte nadstandardní péči o zákazníka. Paní Janovská byla úžasná a udělala všechno – opravdu všechno -a si myslím, že i něco navíc jako vše, aby naše reklamace byla vyřízena na čas a kvalitně.
  Sedačku využíváme každý den, je to ozdoba a pýcha naší obýváku (je to již na vaší webové stránce. Č.470) a máme ji nesmírně rádi.
  Ještě jednou Vám děkuji az profesionální přístup jsem si jistý, že mnoho společností na území naší malé vlasti by se mohlo učit od Vás.

  děkuji a zůstávám s pozdravem:
  Váš spokojený zákazník:

  Ing. Ján Süli

 • Dobrý den,

  včera nám po 7 mich týdnech dorazila naše vysněná sedačka. Od prvního momentu, kdy jsme si s manželem začali před 4 lety vytvářet naše krásné bydlení jsme věděli, že chceme sedačku od Vás a jsme nesmírně šťastní, že náš sen se stal skutečností. Naše Lyonka je úžasná !!! Byla to láska na první pohled. Zatím jsme ještě nestihli zjistit, zda výběr bílé barvy byla dobrá volba, ale zvolili jsme si skvělou teflonovou úpravu, která nas doufám nezradí. Musíme vyzvednout systém, který monitoruje průběh výroby sedačky až po její samotné dodání – je super!
  Děkujeme

 • Dobrý den,

  dnes jsme s potěšením objednaly ve Vaší Plzeňské pobočce Phase sedačku. Cesta to nebyla lehká, protože představa o sedačce byla jasně daná. Rozměry i cena musí sedět. S babičkou – pro kterou je sedačka určena – jsme navštívily samozřejmě i jiné prodejny nábytku, každopádně do Phase jsme se během týdne vrátily ještě 2x (protože bylo od začátku vybráno!) a vždy na nás čekala ochotná, milá a usměvavá prodavačka, paní Věra Mašková. Vše babičce ukázala, složila i rozložila prohlížené sedačky, poradila s materiály atd. Musím říci, že po dlouhé době zase v prodejně prodavačka, kde nemáte pocit, že otravujete s každým dotazem. Proto bych byla ráda, abyste věděl Vy, jako majitel Phase, jaký poklad v Plzni máte. :o) Krásně Vám to tam voní, prodavačka milá a my až budeme kupovat sedačku k nám domů, jdeme rozhodně zase k Vám. Už máme jednu vyhlídnutou :o)) Novinka roku 2015 !

  S pozdravem a přáním hodně spokojených zákazníků.

  Schejbalová Katka, Plzeň

 • Vážený pane Durasi,

  v Lednu jsem si objednala na pobočce v Ostravě sedací soupravu LONG ISLAND.
  Chtěla bych poděkovat všem, kteří se na výrobě a distribuci podíleli.
  Velmi oceňuji profesionální přístup, kvalitu, pohodlí a moderní design.
  Sedací souprava skvěle zapadá do mého interiéru (foto přikládám).
  Je přesně podle mých představ, investice rozhodně nelituji.

  Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám hodně spokojených zákazníků.

  S pozdravem

  Soňa Leiterová

 • Vážený pane Durasi,

  V měsíci únoru jsme se rozhodovali ke koupi sedací soupravy.Po několika obhlídkách u nábytkářských firem jsme již měli vyhlédnutou sedací soupravu, včetně nabídky dopravy zdarma, slevy 20% a jako benefit malý elektrospotřebič. Potkali jsme se se známými, kteří nám však po vlastní zkušenosti poradili vaši firmu, kde nám i doporučili paní Andreu Novákovou. Od první návštěvy, kdy jsme si vystavené soupravy prohlédli nám p. Nováková připravila dle našich požadavků nabídku a všechno s námi pečlivě probrala. Ještě jsme nebyli definitivně rozhodnuti, ale po několika dnech jsme zajeli opět do Olomouce a uzavřeli objednávku. Po celou dobu  naší zakázky jsme mohli na vašich stránkách sledovat celý průběh výroby. Když už byla sedací souprava tak na 30% hotova , jsme se rozhodli pro dodatečnou objednávku křesla. Paní Nováková velice kvalifikovaně všechny naše požadavky vyřizovala a byla s námi ve stálém kontaktu.Svým vstřícným, milým a profesním vystupováním nás přesvědčila, že jsme se rozhodli správně. Od zadání až po dovoz sedačky jsme byli velmi spokojeni a doufáme, že budeme i nadále.

  Chci Vám jako majiteli firmy a p. Novákové z Olomouce poděkovat a popřát celému kolektivu firmy hodně spokojených zákazníků. Ještě dodatek, kolegyně p. Novákové byla rovněž velmi příjemná. K výběru Vaší firmy tedy rozhodně přispěl  výborný přístup k zákazníkovi od objednávky až do finále. Určitě budeme u našich známých Vaši firmu doporučovat. Ještě jednou srdečné díky.

  Jan a Věra Klausovi

 • Dobrý den,

  před dvěma roky jsme na brněnské pobočce zakoupili Vaši sedačku. Nerada hodnotím nové zboží, proto píši až nyní – po delším provozu.
  Je skvělá :-), jsme opravdu moc spokojeni a můžeme Vaši společnost vřele doporučovat!

  Sice je to zakázaná zóna pro psa, ale zakazujte něco štěněti (budeme ovšem být důslední, neboť bychom neradi řešili opravu po drápech naší milované bestie ….

  S přátelským pozdravem

  Helena Kalasová, Letovice

 • Dobrý den,

  Chtěl bych Vám alespoň touto formou moooc poděkovat za Vaší ochotu a vstřícnost.
  Sedačka dorazila v pořádku a i když nemá Vaší hezkou vůni prodejny, jsme s ní maximálně spokojeni.

  Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.

  Radek Skříšovský

 • Vážený pane Durasi,

  obracím se na Vás se svou zákaznickou zkušeností s Vaší společností a protože je skutečně znamenitá a velmi pozitivní přidávám do kopie i ty, kterým bych kromě Vás osobně chtěla touto cestou poděkovat za skvělou práci.

  V první řadě je to marketingové oddělení Vaší společnosti. Klobouk dolů před způsobem, jak dokážete mile a vtipně upoutat na přednosti Vašich sedaček. Jednoznačně na základě Vašeho skvěle zacíleného billboardu jsem se začala o Vaši nabídku zajímat.

  Další pozitivní zkušenost na mě čekala na Vaší prodejně na Praze 5 při setkání s paní Jiřinou Plavcovou a i když jsem se do prodejny dostala těšně před koncem provozní doby, paní Plavcová se mi věnovala a ani jediným gestem mi nedala tento fakt najevo, což mě upřímně ve srovnání s jinými zkušenostmi mile potěšilo. Během jejího vysvětlení jsem si udělala jasnou představu, jakou sedačku mohu mít s ohledem na stavební omezení, ale také jakou přesně chci s ohledem na moje očekávání. Skvělé tipy a komunikace mají za následek, že mi doma od pátku stojí přesně takový gauč. Asi poprvé v životě se mi stalo, že jsem si v pátek přála deštivý víkend, abych si nové sedačky užila hned o víkendu co nejvíc. J V příloze je fotka, kterou klidně využijte na Vaši FB stránku.

  Mile mě také překvapilo volání z Vaší infolinky a prověření mé zákaznické zkušenosti. Zde jsem slíbila, že se o ni podělím s Vámi.

  Závěrem tedy patří poděkování i Vám, ne tak často se mi stane, že nemám žádný námět na zlepšení a mohu jen konstatovat „Jen tak dál, držím vám palce“!

  S pozdravem a přáním krásného týdne

  Kateřina Krásová

 • Dobrý den,

  moc děkuji za vaši reakci, jsem rada že nezůstala bez povšimnutí, pracovala jsem 4 roky pro CEO Telefonica CZ a tak vím jak je důležité mit spolehlivé lidi v “prvních  líniích” se zákazníkem. Dnes jsem byla na prodejně v Říčanech opět a musím říct že přístup pani Bergerové byl absolutně profesionální, trpělivá paní/slečna fakt super. Nemohla jsem se rozhodnout mezi kůží/látkou a dost jsem to tam zvažovala, ona se mi celou tu dobu věnovala, nebyla nepříjemná ba naopak. Vážně moc prima a tak jsem si dnes sedačku v kůži objednala 🙂

  Přeji vam mnoho úspěchu a spoustu spolehlivých prodejců jako máte v ČB a v Říčanech.

  Lenka

 • Dobrý den,

  Děkujeme za rychlou pomoc při skládání i za veškerý servis od výběru sedačky až po její dodání. Máme ze sedačky obrovskou radost. Je krásná.
   
  Díky za vše. Zuzana Rabová 

 • Dobrý den,

  Velmi oceňuji rychlost, felxibilitu a hlavně ochotu vyřešit vzniklou situaci. Považuji společnost Phase za ukázkový příklad pro ostatní Slovenské obchodníky a vřele doporučím dalším zákazníkům.

  Setkání s ochotou od obchodnice, přes vedení společnosti až po pány, kteří mi sedačku vynesly přímo do obýváku je ukázkové.

  Velké děkuji.

  JUDr. Mojžišová

 • Dobrý den,

  Vážený pane řediteli,
  dnes jsme si s manželem objednali ve Vaší společnosti na pobočce v Hradci Králové sedačku,která splňovala naše představy všemi směry.Ale hlavně jsem Vám chtěla pochválit zaměstnance,jmenovitě hlavně paní Moniku Zelinkovou,která se nám věnovala abnormálně profesionálně,lidsky a na velmi vysoké úrovni.Chválíme moc.Doufám,že sedačka bude tak pěkná a kvalitní jako Váš personál,ale jsem přesvědčena,že ano.A vy máte pochvalu taky,že nezaměstnáváte třicetikilové modelky,ale ženské,které mají přehled o reálném životě.

  S pozdravem.Jana a Martin Zamastilovi.

 • Dobrý den,

  Právě jsme si koupili dvě sedačky ve vaši prodeje v Budějovicích. Chtěl bych ocenit prodejnu, výrobky a především také naprosto profesionální ale i mile jednání prodejce paní Hošnové. ‎Ochota, peče a přátelskost, která se u konkurence nevidí. Super !

  Mějte pěkný den

  J.Klima

 • Vážený pane Durasi,

  poslední dny stále ležím v katalogu Vašich sedaček a dalšího nábytku a také na webu Vaší firmy.. Stavíme RD a tak jsme se dnes vydali do nejbližší prodejny ( od Ml. Boleslavi ) do Liberce. Strávili jsme zde velice příjemnou  cca 1 a 1/2 hodinu. Radi bychom touto cestou poděkovali za mile přijeti, perfektní vysvětlení a prezentaci všech typů sedaček, materiálů i ostatního..paní Orctove ( doufam, že pisu dobře jméno rucne psane na její vizitce 🙂 !!!

  Její profesionalita ( neuvěřitelné znalosti v dane oblasti, nehrany zajem o naše potreby , výměna kontaktů ) … To vse nás v kladném slova smyslu úplne dostalo. Tato paní nám doslova plnila a pomáhala nám uskutečnit nás malý sen 🙂 a nebylo to hned na první pokus :-).

  Takový přístup opravdu nelze potkat všude ..A to nezmiňujeme nádherný zářivý vzhled Vaší prodejny.. Zkrátka jste profíci !!!! Vždy Vás rádi všem kolem doporučíme a na tu Naši ..od Vás ..se už moc těšíme !!!

  Prosím, ještě jednou ji za nas poděkujte, je úžasna, opravdu.

  Šindelkovi, Mlada Boleslav

 • Dobrý den Vážený pane Duras,

  rád by jsem Vám poděkoval tímto způsobem za přístup a vyřízení celé reklamace mé sedací soupravy. Vaše firma k celé věci přistoupila velice profesionálně. Většina firem v ČR by se od té Vaší mohla učit tomu, jak se má k zákazníkovi přistupovat.
  Chtěl bych jmenovitě poděkovat paní Ing. Beátě Janovské, která měla celou reklamaci na starost a celý její průběh zkoordinovala, tak že vše proběhlo hladce a k mojí naprosté spokojenosti. Je to člověk a zaměstnanec na svém místě.
  Dále by jsem rád poděkoval i Vašim prodavačkám na plzeňské pobočce paní Maškové a paní Kozlové, jejichž poradenský servis byl velice příjemný a profesionální.

  Děkuji a přeji Vám všem krásné prožití Vánočních svátků.
  S pozdravem,

  Lukáš Stupka

 • Dobrý den,

  Velice děkujeme, jsme moc spokojení, jak s kvalitou, tak designem. Zvláště bych pak ráda poděkovala za velmi profesionální a hlavně milý a ochotný přístup paní na pobočce v Českých Budějovicích. Bylo mi velkým potěšením nakupovat sedačku pravě u Vás, kde jsem se setkala se solidním a příjemným jednaním a kvalitou za příznivou cenu.

  Přejeme dalších spoustu spokojených zákazníků.

  S pozdravem Vicková Veronika

 • Dobrý den,

  děkujeme za dodání dvou sedacích souprav ATLANTA a LONG ISLAND.  Děkujeme pracovnicím prodejny v Liberci za příkladné přijetí a pomoci při výběru Vaší sedací soupravy.
  Vaši firmu sledujeme již 3 roky a jsme  velice rádi, že jsme  si Vaše sedací soupravy pro náš dům vybrali.  Jsme velice spokojeni s Vaším disainem a  programem sledování objednávky i informacemi,  které nabízíte ohledně možnosti použítí látek na sedací soupravy a jejich parametrů. V příloze Vám posílám foto Vašich sedacích souprav v našem interiéru.
  Mějte se pěkně, přejeme Vám hodně úspěchů v podnikání v roce 2015,  ať se Vám vše daří. Zdravíme pana Durasiho a děkujeme mu, že je na českém trhu nabídka moderních sedacích souprav. Máte výborného disainéra.

  Zdravíme Vás a děkujeme Vám za profesionální přístup. Pěkné Vánoce.

  Ing. František Pokorný a Vlasta Pokorná
  Jablonec nad Nisou

 • Dobrý den,

  Milá pani Zelinkova a milá pani Dobrohruškova, včera, přesne jak jste avizovala, přijeli pánové s novou sedačkou a tu původní se snažili do velikých nepotrhaných igelitů zabalit a odnášeli je do auta. Všechny matrace zvlašť, protože pohovka byla velmi těžká. Sedáky i potahová látka byly čisté, pouze molitan se hrnul a látka se navolnovala. Technik si to u nas ověřil. Tak snad se to včera v tom dešti podařilo doručit zpět bez větší ujmy. 
  Novou sedačku nám tu pánove ješte pomohli složit ze tři dílů k sobě a na místo. Byli velmi ochotní a pracovití. 
  Ješte jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za pomoc při vyřizování reklamace a pomoc při výběru náhradní sedačky. V dnešní době jste mezi prodejci úplná Sluníčka a umíte pomoci a dotáhnout věc do zdárneho konce. Takže případná závada nemusí zákazníka vůbec střesovat. Chyba se stát přece může. 
  Nová sedačka vypadá moc dobře. Na Vás musí být všude jenom chvála. Mějte se moc hezky a při nejbližší cestě do Hradce se u Vás rozhodně a ráda zastavím. 
  Mějte se moc hezky. 
   
  Milada Trubačová

 • Dobrý den,

  Vážení výrobci a prodejci, tímto Vám děkuji za profesionální práci. Váš výrobek, sedací souprava se nám velice líbí a má luxusní potahovou látku. Na naše přání za vyrobené polštáře taktéž spokojenost. Dále chválíme prezentaci na prodejně v Olomouci, kde se nám profesionálně věnovala p. Andrea Nováková. Takže pokud někdo ze známých bude shánět sedací soupravu budeme jim doporučovat Vaši firmu, a ať se jede podívat na prodejnu a určitě si vybere. Máme s tím své zkušenosti, hledaly jsme už pár let, ale nyní jsme opravdu konečně spokojeni a rádi, že máme to co máme. Se srdečným pozdravem Chrapková (spokojení zákazníci). A představte si, že dnes si voláme přes Skype s rodinou z Havířova a shánějí sedačku, co myslíte ?- hned příští týden navštíví Vaši pobočku v Ostravě

 • Vážený pane Durasi,

  chtěla bych poprosit o pochvalu Vaší zaměstnankyně paní Kasálkové, která nás dnes obsluhovala na prodejně ve Zlíně. Skvěle nám vše vysvětlila, ukázala, sedačku, která se nám líbila spočítala. Bohužel cena byla mimo náš finanční limit, ale i tak poprosím o pochvalu. Servis na jedničku.

  Přeji hezký den.

  Maloušková Markéta

 • Vážený pane Durasi,

  s velikým potěšením Vám mohu napsat jaký máte úžasný personál na Vaší prodejně v Liberci.
  Koupi naší nové sedačky jsme pečlivě plánovali.Vybírali jsme z mnoha firem a měli takřka jasnou představu jak má sedačka vypadat a samozdřejmě i pevně stanovený rozpočet.
  Po dokonalé úvaze a navštívení několika obchodů-  i v Německu, jsme se vrátili zpět do Vaší prodejny.Takový servis, ochotu a poradenství máte pouze Vy. Péče o zákazníka v přátelské pohodě, dostatek času na rozhodnutí,perfektní rady, útulný interiér, ale hlavně ty pohodové prodavačky, které na nás nespěchaly a byly velmi milé a přátelské.
  Takový personál by Vám měla závidět rádoby konkurence 🙂
  Nakonec jsme sedačku u Vás koupili zcela jinou, v jiné barvě a cca o 10 tisíc dražší než jsme původně zamýšleli.Máme však skvělý pocit, že jsme opravdu udělali velmi dobře.
  Moc se na novou sedačku těšíme a doufáme, že jaký skvělý byl u Vás nákup, tak skvěle nám poslouží sedačka několik let.Velmi děkujeme Vašim prodavačkám v Liberci, protože oni mají 100% zásluhu, že jsme si koupili sedačku Phase.
  Doufám, že i dodání a následné užívání bude bezproblémové a my budeme dělat Vaší firmě tu nejlepší reklamu.

  Jste skvělí a my Vám velmi děkujeme.

  S přátelským pozdravem

  Zdenka Ortová

 • Dobrý den,

  V září jsme si ve vaší prodejně Phase ve Zlíně koupili sedačku Cosmo.Jsme s ní velice spokojeni.Sedací souprava nám vyhovuje.Je  moderní, pohodlná a prostorná.Chtěli bychom také poděkovat ochotné a milé paní Kasálkové, která se nám v prodejně  věnovala, je velmi profesionální.Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků, jako jsme my.Ještě jednou děkujeme.

  manželé Hlavačkovi

 • Dobrý den,

  V úterý 30.9,2014 jsme obdrželi sedačku Atlanta. Vše proběhlo, až na malé komplikace s nastěhováním do bytu, bez problémů. Chtěl bych vám všem, kteří se na výrobě a distribuci podíleli, vyjádřit své poděkování. Zvlášť chci poděkovat Vám za trpělivost a milý a vstřícný přístup k nám, zákazníkům. Naše poděkování patří i pánům dopravcům, kteří přestože se k nám dostali až v pozdních odpoledních hodinách, a měli toho za celý den určitě dost, byli velmi přívětiví, ochotní s profesionálním přístupem. (poslal bych k nim některé naše doručovací služby na zaškolení).
  Sedací souprava je v perfektní kvalitě a plně odpovídá našim představám. Ještě jednou náš velký dík.

  Na závěr ještě jednou moc děkujeme za krásnou sedací soupravu a do další práce vám přejeme mnoho úspěchů a hlavně spokojených zákazníků.

  Vladimír a Marie Kubešovi

 • Dobrý den,

  v úterý jsme objednali na pobočce v Hradci Králové sedací soupravu London s taburetkem a lenoškou.
  Chtěla jsem jen napsat, že obě prodavačky v tomto obchodě byly luxusně vybaveny potřebnými informacemi.
  Je vidět, že vědí, co prodávají. Jsou trpělivý, ochotný a příjemný. Dokážou poradit a na veškeré dotazy dokonce odpovědět.
  Super přístup, to už jsem dlouho nezažila. Jediná MíNUS vidím, dlouhou dodací dobu.

  S pozdravem

  Šťastná Katka z Hradce Králové

 • Dobrý den,

  rozhodili jsme se Vám napsat, protože si myslíme, že vaše společnost si zaslouží velikou pochvalu. Rozhodli jsme se, že si od Vás koupíme sedací soupravu a nelitujeme. Jsme z Liberce a vaší libereckou prodejnu jsme navštívili 28.8.2014. První, co na nás zapůsobilo při prvních krocích na prodejnu, byla nááádherná vůně která se linula celým obchodem. S úsměvem nás pozdravila paní prodavačka ( podle cedulky jménem Jana Melicharová) která nás nechala chvíli v klidu projít prodejnou a poté nás opět s úsměvem oslovila. Byla velice milá, naslouchala našim požadavkům, ale hlavně byla velice trpělivá a hodná, neboť jsme nepřišli sami, ale s našim malým dítětem které absolutně odmítalo se smířit s tím, že zrovna ted chceme vybírat sedací soupravu místo hraní. I tady si věděla paní prodavačka rady a přinesla naší holčičce tužku a papír. Celou dobu nám naslouchala, radila, pomáhala až jsme nakonec vybrali naší favoritku jménem Cosmo. Sedačka je nádherná a myslíme si, že její kvalita se pozná až zatěžkávací, skákací zkouškou našeho dítěte. S paní prodavačkou jsme to ještě doplnili polštářky které přesně budou ladit našemu bytu. Už ted se těšíme. Jsme moc rádi, že taková prodejna je v našem městě a za nás má velkou 1* a určitě budeme doporučovat těm co se nebudou moci rozhodnout kde se podívat a koupit. Ještě jednou moc děkujeme a až sedací souprava dorazí k nám domů, rádi bychom poslali fotečku jak se u nás nádherně zabydlela. S přáním všeho hezkého,

  Komárkovi Liberec.

 • Dobrý den,

  chci poslat velké poděkování a pochvalu pani Beganové (Pobočka Trenčianské Stankovce), která se mi v útery, 26.08.2014 tak profesionálne a dukladne věnovala pri koupe sedačky phase.
  Pocházím z Vídně a náhodně jsem jela kolem vaší pobočky. Opravdu mužu říct že už 2 měsíce hledám kvalitní a designovou sedačku, ale dosud mi nikdo tak dobre neporadil. Určite vaší firmu doporucim i mojim přátelum a znamím. Jak se vaši zaměstanci chovají k zakaznikum se mi moc líbilo, moc děkuji! Je to velká škoda že nemáte i pobočku v Rakousku, protože si myslím že by jste tu měli velký uspěch.

  Přeji hezký den,

  S pozdravem
  Cornelia

 • Dobrý den, pane Durasi,

  navštívila jsem Vaši prodejnu v Brně a chtěla bych moc poděkovat paní Trsové Jitce za její perfektní pomoc, radu, profesionalitu při výběru sedačky.Byla jsem velmi mile překvapena jaké máte skvělé zaměstnankyně… v dnešní době se většinou setkáváme opakem.Sedačka byla nad rámec mého finančního rozpočtu, ale díky skvělému vystupování a rady od paní Trsové jsem si sedačku od Vás nakonec koupila a již se na ní moc těším.Kdyby to nějak šlo, tak bych určitě paní Trsovou Jitku vyhlásila jako ,,nejlepší prodavačku na světě“ !

  Přeji Vám i zaměstnancům brněnské prodejny jen to nejlepší

  S pozdravem a přáním hezkého dne

  Kučerová D.

 • Dobrý den,

  chtěli bychom poděkovat za velkou míru ochoty a trpělivosti, kterou nám prokázala vaše zaměstnankyně paní Jana Orctová z prodejny v Liberci. Jelikož jsme neměli úplně jasno v rozměrech našeho obývacího pokoje, vytvořila pro nás několik variant a ihned po našem odjezdu nám veškeré nákresy s nabídkou ceny odeslala na email, takže po příjezdu domů už jsme mohli hned začít přemýšlet. Bohužel ani jedna z variant pro nás nakonec nebyla schůdná, takže jsme objednávku prozatím neudělali. Nicméně jsme způsobem obsluhy i prostředím prodejny byli naprosto ohromeni a časem se k vám určitě vrátíme, vaše sedačky se nám moc líbí!

  S přátelským pozdravem Tvrzníkovi

 • Dobrý den p.Durasi,

  Dovolím si tímto pochlubit Váš personál z provozů v Praze a Plzni, kde můj projevený zájem o koupi sedačky byl k s spokojenosti završen vytvořením objednávky. Samozřejmě nevím posoudit ještě komplexní péči, protože na sedačku stále čekám, avšak na mém rozhodnutí, měly velký podíl vstřícný poradci prodeje jednotlivých provozů. Navíc oceňuji nastavení vysokého standardu filozofie firmy PHASE, čistotu provozů, av neposlední řadě péče o zákazníka až do poslední fáze, odběru objednaného zboží, který si může kontrolovat sám a průběžně.

  Chci poděkovat a zároveň povzbudit, protože takovými službami se dá i v době ekonomické krize úspěšně prodávat i slovenské výrobky.

 • Dobrý den,

  ráda bych poděkovala paní Melicharové z vaší prodejny v Liberci,kde jsem nedávno koupila sedačku Combo.Za její přístup k zákazníkům,který se často nevidí.Po dopravení sedačky vznikl z mé strany určitý problém,který se snažila se mnou vyřešit.Myslím,že jinde by se mi takového pochopení jen tak nedostalo…Se sedačkou jsem velmi spokojená,je to opravdu kvalitní výrobek .Všude chválím vaši firmu a odkazuji na obchod v Liberci.Přeji vám hodně spokojených zákazníků a štěstí na zaměstnance,jako je paní Melicharová.

  S pozdravem

  J.Mašková z Železného Brodu.

 • Dobrý den,

  touto cestou mi prosím dovolte, abych se Vám poděkoval za vstřícný přístup, snahu a ochotu Vašich zaměstnanců, jakož i profesionálně zvládnutý problém při mé třetí a poslední reklamaci. Chci touto cestou projevit poděkování a vyzvednout práci paní Janovské, jejíž maximální vynaložené úsilí a snaha pomoci reklamačnímu procesu mě vede i přes zklamání se ve Vašem produktu k těmto par řádkem díků.
  Proto ještě jednou prosím přijměte mé poděkování.
  S přátelským pozdravem

  Vlado Havalda

 • Dobrý den pane Durasi,

  píši Vám tento email, proto že jsme si u vás objednávali (sice už 7.7.2014) sedačku v Prahe obsluhovala nás vaše zaměstnankyně, která byla velmi ochotná, milá (ale ne vlezlá) a hlavně rozuměla své práci (což už je u prodavaček velkou vzácností) věděla poradit a vůbec jí nedělalo problém nám nacenit kteroukoli sedací soupravu. Než jsme přišli do vaší prodejny tak jsem se telefonicky informovala a myslím že to také byla zmiňovaná paní která mi i do telefonu přepočítala cenu.
  Přiznám se že jsme nebyli rozhodnutí že si od vás vybereme sedačku ale celé prostředí prodejny a zmiňovaná paní nám tak “učarovaly” že jsme si u vás objednali žlutou koženou sedačku cosmo + stůl. Sice sedačku ještě nemáme doma (protože neuběhne dodací doba) ale i informovanost o průběhu výroby se mi moc líbí.

  Doufám že výsledný efekt sedačky bude tak dobrý jako celá spolupráce s vaší firmou. (zatím o vás šíříme jen to nejlepší jméno :)))

  PS: sice píšu pozdější od objednání ale nedalo mi vás nepochlubit neboť v současném světě jen kritizujeme a na milé lidi a pochvaly pro ně zapomínáme.

  S pozdravem

  Dáša

 • Dobrý den,

  v úterý jsme objednali na pobočce v Hradci Králové sedací soupravu London s taburetkem a lenoškou.

  Chtěla jsem jen napsat, že obě prodavačky v tomto obchodě byly luxusně vybaveny potřebnými informacemi.

  Je vidět, že vědí, co prodávají. Jsou trpělivý, ochotný a příjemný. Dokážou poradit a na veškeré dotazy dokonce odpovědět.

  Super přístup, to už jsem dlouho nezažila

  Jediná MíNUS vidím, dlouhou dodací dobu.

  S pozdravem

  Šťastná Katka z Hradce Králové

 • Dobrý den, pane Durasi,

  včera jsem navštívila Vaši prodejnu v Hradci Králové a učinila objednávku na sedačku.Věnovala se mi paní Monika Zelinková, s jejíž přístupem k zákazníkovi jsem byla velmi spokojena.Chtěla bych jí tímto udělit velkou pochvalu :-)Již dlouho jsem při koupi zboží nezažila tak příjemné vystupování, ochotu a pozitivní přístup ke své práci.Paní mi pomohla s výběrem typu sedačky, materiálu, barvy, jelikož jsem sama trošku tápala.Zůstala se mnou téměř půl hodiny po ukončení pracovní doby, aby se mnou mohla dokončit objednávku.

  Ještě jednou ji tímto děkuji.

  Též bych chtěla vyjádřit spokojenost s řešením a vzhledem Vaší prodejny, velkým výběrem typů, materiálu a barev. Líbí se mi též řešení Vašich webových stránek a konto zákazníka.

  Děkuji a zdravím Vás.

  Monika Píšová

 • Dobrý den,

  před časem jsme s přítelkyní kupovali sedačku ve vaší prodejně v Brně. Tímto emailem Vám chci poděkovat za dodání kvalitních výrobků a především ocenit profesionalny přístup, vystupování a praktické rady, ktere nam paní na prodejně během realizace objednávky nabídla.

  Ďěkuji

 • Dobrý den,

  Chtěla bych se Vaší společnosti velmi pěkně poděkovat za skvělý gauč (kterému dělám reklamu i po 4 letech od zakoupení) a také za to že jste nám ho vyreklamovali a následně opravili.

  Chtěla bych pochválit skvělý přístup Paní Ing. Beaty Janovské, která se starala o to, aby došlo k nápravě. Skvělá osoba na tom správném místě!

  Ještě jednou velký dík! Přeji Vám krásné léto a hodně spokojených zákazníků 🙂

  S pozdravem Mgr. silvia Vasilko

 • Dobrý den,

  Chtěla bych poděkovat Vám i paní Hošnové za ochotu, rady a příjemnou komunikaci. Vše proběhlo bez potíží, sedačka je úžasná a máme z ní velkou radost. Pokud mohu napsat nějaké poděkování (hodnocení) veřejné i co se týká komunikace s Vámi i s paní Hošnovou, která mi velice pomohla s výběrem, budu jen ráda. Přeji mnoho zdraví a plno spokojených zákazníků.

  Děkuji Šraierová

 • Vážený pane řediteli,

  Dlouhé měsíce jsem hledala pro sebe vhodnou stylovou, tvarem vyhovující a kvalitní sedačku a konečně jsem ji našla! Minulý týden jsem obdržela u vás objednanou sedačku COMET, se kterou jsem maximálně spokojená. Dostala jsem přesně to, co jsem čekala: náročná, pěkná sestava, bezchybná kvalita! Chtěla bych poděkovat prodavačkám v Budapešti / Gottmann Zsuzsanna / a v Győri / Gyarmathy Cecílie /, za jejich ochotu, pomoc a znalosti, které prokázaly při mém vybíraných modelu a potahové látky. Já jsem měla dobrý výběr při sedačce a Vy jste měli dobrý výběr při vybírání kolegyň.
  Vaši firmu určitě budu doporučovat svým známým a kamarádům. Děkuji za vaši práci, s pozdravem
  Mihalecz Annamária

 • Vážená paní Nováková,

  chtěla bych Vám velmi poděkovat za Vaše dokonalé, rychlé a solidní služby. Je vidět, že jste firma, která je velmi seriozní a dbá o svého zákazníka.
  Sedačka přišla v pořádku, manžel sešrouboval a dal dohromady. Je moc pěkná, mám z ní radost a doufám, že nám bude dlouho a dobře sloužit. Je už na první pohled vidět, že je to kvalitní, pěkný kus nábytku. Fotku Vám ráda pošlu, ale vydržte prosím až po víkendu, mám toho teď hodně a jsem doma až večer.

  Přeji Vám hodně, hodně spokojených zákazníků
  Marcela Dohnalov

 • Dobrý den paní Dylová,

  možná mi to neuvěříte, ale byla jsem ještě včera připravená zavolat do prodejny a vyjádřit své poděkování, spokojenost a hlavně nadšení ze své nové sedací soupravy. Bohužel než jsem všechno vybalila a ustavila, bylo po 18. hodině a tak jsem to nechala na dnešek (vy jste mě se svou zprávou předběhla).
  Děkuji, děkuji, děkuji….  za ochotu a Vaši trpělivost, kterou jste se mi na prodejně věnovali při výběru sedačky, dala jsem si opravdu záležet.  Dopadlo to všechno dobře a já jsem opravdu spokojená a nejen já. Dostala jsem velkou pochvalu od svých synů a to je pro mne opravdu velké ++++ 🙂

  Mějte se moc krásně, přeji Vám hodně spokojených zákazníků,  takových, jako jsem já.

  Štefková Bohunka

 • Dobrý den,

  v pondělí nám naše sedačka dorazila a jsme nadšeni. Chtěla bych touto cestou poděkovat pracovnicím na prodejně Ostrava za nejen profesionální ale hlavně lidský přístup.
  Sedačku jsme vybírali dlouho a v různých obchodech a s tak příjemným a vstřícným personálem jsme se nesetkali nikde. A i když jsme chtěli sedačku neutrální barvy paní Fojtíková nám doporučila fialovou a opravdu je krásná.

  Ještě jednou díky moc.

  Ilona Lorencová

 • Dobrý den pane Durasi,

  chtěl bych touto cestou poděkovat Vaší firmě a především Vašim zaměstnankyním na pobočce Brno za perfektní služby.
  Před nedávnem jsme vybírali s manželkou sedačku do našeho nového domu a byla nám doporučena Vaše firma. Při naší návštěvě prodejny na Václavské ulici jsme byli velmi mile překvapeni nejen výběrem a sortimentem, ale především vstřícností a ochotou Vašich pracovnic, tedy konkrétně paní Trsové a paní Hermanové. Jejich zájem o zákazníka a jeho “vrtochy” při výběru sedačky nás přesvědčil, že právě zde máme nakoupit. Jelikož také pracuji v obchodní sféře více jak dvacet let a každý den se setkávám se zákazníky, i když v jiném oboru, myslím, že mohu posoudit, jak těžká je to práce, tedy komunikace s člověkem a jak těžké je vyhovět jeho požadavkům. S takovým přístupem jsem se již dlouho nesetkal a musím říci, že mne docela mrzí, že jsme si již sedačku vybrali a objednali, neboť za Vašimi děvčaty byla opravdu radost chodit a jednat s nimi. Toto je skutečně profesionální přístup k zákazníkovi po stránce pracovní, ale především lidské.
  Ještě jednou děkuji a zcela určitě Vaši firmu doporučím svým známým.

  S přátelským pozdravem

  Ivo a Jitka Olivovi
  Brno

 • Dobrý den,

  moje maminka si koupila u vás sedačku. Je s ní naprosto spokojená a já jen čekám, kdy nám naše sedačka doslouží a půjdu jen a jen k vám!
  Při objednání sedačky jsme byly velice nadšené s perfektním přístupem, profesionalitou a příjemným jednáním. S tak skvělým pocitem jsme snad ještě nikdy z obchodu neodcházely.

  Děkujeme

  Kateřina Pišková Bilíková

 • Dobrý den, pane Durasi,

  předem tohoto e-mailu bych vám chtěla poděkovat za váš přístup ke klientovi. Velmi mne potěšil váš dopis a zároveň jsem velmi příjemně překvapena, jak přistupujete k jednání s klienty. Což, bohužel, vůbec není častým jevem.

  Ještě jednou děkuji za milou pozornost, na sedačku od vás usedám s radostí.

  Klufová Simona

 • Dobrý den,

  touto cestou bych chtěla vyzdvihnout profesionalitu Vaší firmy od A po Z. Po třech letech jsme museli naši sedačku reklamovat … Komunikace s Vašim reklamačním oddělením probíhala nad mé očekávání velmi přístupně. Reklamace byla rychle vyřízena, bez zbytečných komplikací, co se v dnešní době cení a hlavně nestává často …bohužel. Na naše překvapení nám byl ještě doručen dopis s omluvou za vzniklé škody s přidáním bonboniery, za což děkujeme. S profesionalitou jak je u Vás jsme se setkali jen s pár firmami na Slovensku a proto Vás budeme dále doporučovat, jak jsme to dělali doposud. Hezký den Baranová Kristína Banská Bystrica

 • Tak nám včera velmi ochotní pánové přivezli ten náš vysněný zázrak. Přestože nastěhování sedačky bylo velmi komplikované, hoši se ničeho nezalekli, v rekordním čase rozmontovali kus balkonu, největší část sedačky nastěhovali přes balkon a zase vše perfektně uvedli do původního stavu. Ráda bych poděkovala jak perfektním prodavačkám na Radlické, tak i přepravní firmě. Vše proběhlo hladce a bez problémů, sedačku jsme dostali ještě o pár týdnů dříve, než byl předpoklad. Ještě jednou moc díky.

  Ivana Vernerová

 • Vážený pane řediteli,

  v listopadu 2013 se nám zalíbila sedačka PALERMO Vaší společnosti v Českých Budějovicích. Zhotovena byla v lednu 2014 a od počátku února konečně zdobí můj byt. Po celý proces výběru, objednání a dodání jsem byla v kontaktu s paní Danuší Hošnovou- pacovnicí prodejny v Českých Budějovicích. Její příjemný a profesionální přístup k zákazníkovi mně přesvědčil o koupi  ve Vaší firmě. Je to člověk na svém místě a lze konstatovat, že by Vám takového zaměstnance mohli mnohé firmy jen závidět.
  Dále bych chtěla poděkovat i přepravní službě p. Součka a jeho spolupracovníkům z Pardubic. Doprava sedačky do Havlíčkova Brodu, bytovky a 3 patra nebyla právě jednoduchá, ale vše bezvadně zvládli.
  Vyřiďte prosím poděkování těmto zaměstnancům, Vaše výrobky i služby trvale doporučuji.

  Doškářová Helena
  Havlíčkův Brod

 • Dobrý den,

  ráda bych Vám poděkovala. Do našeho nového domu jsem si přála červenou sedačku a přání jsem si splnila. Sedačka je úžasná – pohodlná, barva nám krásně rozsvěcuje interiér, manžel je spokojený, že se může válet, ta posuvná opěradla jsou fantastická vychytávka 🙂 Zpracování sedačky velmi kvalitní.

  Teď už mám jediný problém – musím k té sedačce najít stolek, který jí bude lichotit 🙂

  Ještě jednou děkujeme.

  Veronika Demová

 • Dobrý den

  Navazuji na můj dnešní telefonický rozhovor s paní Dobrohruškovou z vaší prodejny v Hradci Králové a velmi tímto děkuji za profesionální přístup při pozitivním vyřešení mé žádosti o dodatečnou změnu v objednávce č.HK8-00000113-02. K tomuto došlo na základě mého požadavku, ne tak vinou někoho z vašich pracovníků. Ty chci naopak všechny pochválit za opravdu bezvadný prozákaznický přístup. Pro upřesnění se jednalo o dodatečnou změnu barvy potahu v současnosti objednané sedací soupravy typu COSMO, z původní červené (DOCK 9) na aktuálně požadovanou šedou (DOCK 14) a to v době, kdy zakázka byla již ve stavu rozpracovanosti 10% (tzn. byl už objednán materiál).

  Zároveň chci velmi poděkovat všem pracovníkům (pracovnicím) vašeho zákaznického centra za jejich lidský přístup k mé osobě a výše uvedenému požadavku. Název kontaktu, který má toto oddělení stestizakaznika@sedackyphase.cz je opravdu trefné a zcela na místě.

  Ještě jednou vám všem opravdu upřímně děkuji. Jsem rád, že se i v dnešní složité době najdou firmy, které jsou tu pro zákazníka, váží si ho a hezky k němu přistupují. V mé osobě máte o jednoho vděčného a ještě více spokojeného zákazníka víc.

  S úctou

  Miroslav Vopršálek

  Vysoké Mýto

 • Vážený pane majiteli firmy Phase,

  V minulém týdnu jsem po hledání na internetu navštívila osobně Vaši prodejnu v Plzni. Zde se mne ihned a velmi ochotně ujaly Vaše zaměstnankyně paní Eva Kozlová a Věra Mašková. Byla jsem velmi překvapena vysokou mírou profesionality a odbornosti obou jmenovaných, dá se říci, že znají veškerý sortiment do nejmenších detailů a rozměrů zpaměti. Obě jsou velmi milé, příjemné a ochotné, nakonec jsme společně vybrali sedačku COSMO, kterou jsem si již závazně objednala. Každý z nás takový přístup k zákazníkovi očekává, nicméně jsem se při stavbě a zařizování domu setkala s jednáním zcela opačným. Proto považuji za důležité, aby jste jako majitel firmy věděl, že na plzeňské pobočce máte zaměstnance, kteří dělají Vaší firmě dobré jméno.

  Jediné, co trochu kazilo celkový dobrý dojem, byl fakt, že máte na prodejně toliko jeden počítač, proto jsem musela čekat, než bude obsloužen jiný zákazník.

  S pozdravem

  JUDr. Iveta Zítková

 • Dobrý den,

  Dne 30.1.2014 nám byla dovezena sedačka Cosmo. Je nádherná, jsme spokojeni, zhotovená byla velmi rychle. Chceme poděkovat i Vašemu řidiči, který nám ji ochotně dovezl až před vchod a také Vaší prodavačce p.Čičové / z prodejny Trenčín /, která nás okouzlila hned od prvního vstupu do prodejny. Je perfektní, poradila, hned bez problémů udělala kalkulace na několik sedaček a s úsměvem na tváři, i když měla několik zákazniků to zvládla. Prošli jsme několik prodejen se sedačkami a také díky její přístupu jsme si vybrali a koupili u Vás.

  Srdečné díky, manželé Hulínovci

 • Dobrý den,

  jsem také majitelem pěkné červené kožené sedací soupravy London, už asi 3 roky. Je perfektní a velmi kvalitní, což jsem velmi rád. Pokud budu kupovat sedačku, tak už jen od Vás a zase koženou, nebo i materiál exclusiv.

 • Chtěl bych tímto vyjádřit pochvalu

  vaší zaměstnankyni paní Tamaře Fojtíkové z Ostravy za výbornou obsluhu, jednání a celkový profesionální přístup k zákazníkovi při zakupování sedací soupravy COSMO.

  Ing.Miroslav Procházka

 • Dobrý večer,

  děkujeme mnohokrát za Váš milý dopis a dárek, který nás minulý týden víc než potěšil a zároveň udivil, protože jsme i tak byli velmi spokojeni s prací Vašeho servisního technika. Co slíbil, to dodržel, pracoval rychle, čistě, profesionálně. Taktéž i pracovnice v pobočce v Hradci Králové zaslouží pochvalu.

  Doufáme, že sedací souprava nějakou dobu opravdu vydrží. Už jsme Vaši firmu doporučili našim známým.

  S pozdravem

  Jitka Tomková

 • Dobrý večer,

  posíláme vám foto naší krásné sedačky, kterou jste nám udělali, děkujeme pěkně, jsme moc spokojeni. Přejeme vám mnoho takových spokojených zákazníků, jako jsme my. Sedačka je nejen hezká, ale velmi pohodlná, každý náš host ji nesmírně obdivuje. Máte skutečných odborníkov a super šéfa. Děkujeme vám pěkně za všechno, ať se vám daří i v roce 2014.

  Miriam Ruckiová

 • První vánoce se sedací soupravou PALERMO a otomanem PALERMO s úložným prostorem.

  Jsme velice spokojeni s odvedenou prací na tomto výrobku. Velice nám sedací souprava vyhovuje. Chci však touto cestou vyzdvihnout vynikající přístup k zákazníkovi obou prodavaček v obchodě v Českých Budějovicích, kde zvláště paní D.Hošnová nám při výběru a rozhodování před nákupem, ochotným, vytrvalým vysvětlováním, pomohla uskutečnit nákup. Je nutností tento přístup prodavačky velice ocenit, neboť je skutečností, ze s takovým přístupem jsme se ještě nesetkali. Za toto velice děkujeme.

  Jana a Josef Jindrovi

 • Dobrý den,

  dnes jsem ve Vaší firmě – pobočka v Hradci Králové objednala sedací soupravu Cosmo. Chtěla bych touto cestou poděkovat Vám jako majiteli za krásné a kvalitní sedací soupravy, které nabízíte a rovněž oceňuji chování a profesionalitu Vašich zaměstnankyň, konkrétně Taťány Dobrohruškové a její kolegyně. S chutí se nám věnovaly, pomáhaly s výběrem typu sedací soupravy a potahového materiálu. Z jejich chování je vidět, že mají svou práci rády.

  S pozdravem a přáním hezkých dní,

  Alena Martínková.

 • Dobrý den

  Je až neskutečné, jak firmu vedete, neskutečná ochota všech od prodeje až po dodání. Jen tak dál, kéž by mělo takový přístup více firem. Jsem rád, že jsem vybral sedačku od Vás, nedá se srovnat s konkurencí. Nelitujte investovat peníze do bilbordů, na kterých je Vás už ted hodně vidět.

 • Vážený pane Duras,

  i když s odstupem času, chtěla bych Vám i Vaší společnosti poděkovat za vstřícnost při vyřizování reklamace na sedací soupravu Denver, kterou jsme zakoupili ve Vaší prodejně v Žilině. Vaši společnost jsem si vybrala na základě referencí a od prvotního kontaktu jsem byla s přístupem Vašich kolegů maximálně spokojená . I přesto, že po převzetí sedací soupravy jsme po prvotní obrovské radosti měli určité výhrady, způsob jakým jste reklamaci vyřešili si velmi vážím a svědčí o vysoké profesionalitě všech zúčastněných . Chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu prodejny v Žilině, jakož i paní Ing . Beata Janovské z reklamačního oddělení a v neposlední řadě i pánům , kteří zajišťovali odvoz staré, ale i dovoz nové části sedací soupravy , což vzhledem k umístění našeho bytu na 5. patře nebylo vůbec jednoduché. Ochotně pomohli a poradili se vším potřebným .
  Skutečně si vážím a vyzdvihuji takový přístup a servis. V těchto dnech opět zvažuji návštěvu Vaší prodejny, nakolik chci ještě dokoupit velký taburet k sedací soupravě, se kterou jsme mimochodem velmi spokojeni .
  Dovolte mi touto cestou popřát Vám i Vaší společnosti mnoho úspěchů a hodně spokojených zákazníků .

  S pozdravem
  B. Murínová

 • Vážený pane majiteli,

  dovolte mi touto cestou poděkovat Vaší firmě nejen za krásný výrobek, ale zejména bych touto cestou chtěla vyjádřit můj velký obdiv za ochotu a profesionalitu Vaší zaměstnankyni – paní Lence Hamplové z prodejny v Pardubicích. Věřte mi, že jsem se setkala s řadou prodejců (prodavačů a paní Lenka Hamplová je z jiné kategorie :-)). Je velmi příjemná, znalá Vašich produktů, umí poradit s vlastním výběrem sedačky, umí doporučit vhodný materiál. Nevtíravým a přirozeným způsobem umí zákazníka seznámit se škálou Vašich krásných výrobků. S vlastní sedačnou jsme rovněž velmi spokojeni, nejenže dorazila o týden dříve, ale je ještě hezčí než jsme si uměli představit! :-))

  Přeji Vám, ať se daří i nadále ve “světě sedaček” se držet na předních místech! Vaše dosavadní výrobky a prováděný servis rozhodně tam patří!

  Ing. HANA BLAŽKOVÁ

 • Dobrý den!

  Dnes jsem v pořádku obdržel dodávku sedací soupravy, vše proběhlo bez komplikací a já Vám za to moc děkuji a budu Vás doporučovat všem svým známým, kteří se rozhodnou pro nákup sedací soupravy.

  Děkuje a zdraví JUDr. Jan Ostrolucký

 • Dobrý den,

  ještě loni jsme si koupili sedačku od Vás a jsme s ní velmi spokojeni. Také bychom chtěli poděkovat prodavačkám v prodejně v Žilině, které byly velmi ochotné a zkušené.

  S pozdravem Vaše zákaznice
  Martina

 • Dobrý den,

  dne 10.10. 2013 nám byla dovezena sedací souprava Atlanta se kterou jsme zatím spokojení, zároveň bychom chtěli poděkovat pracovnici paní Šebíkové z Popradu za ochotu a spolupráci při výběru sedačky.

  S pozdravem Antalová Mária. Levoča

 • Dobrý den,

  v příloze vám zasílám fotku sedačky Cosmo, kterou jsme si u vás objednali … jsme maximálně spokojeni a velmi pěkně vám děkujeme

  rodinka Brezovských

 • Dobrý den, p. Janovská,

  děkuji za vyřízení reklamace, Váš pracovník přišel včas, závadu mi na místě odstranil.

  Cením si Vaši ochotu a vážím si profesionalitu týmu pracovníků počínaje prodavačkami v prodejně v Popradu až po Vašeho technika, kdyby takový přístup mělo více firem.

  Ještě jednou děkuji,

  S pozdravem

  Ida Dubajová

  Poprad

 • Dobrý den p.Čičová

  chtěli bychom se Vám s manželem poděkovat za spolupráci při koupi sedačky, za rady, trpělivost a ochotu.

  Sedačku už máme doma a jsme velmi spokojeni, je opravdu nádherná a přesně podle našich představ.

  Děkujeme ještě jednou a hezký zbytek dne přejeme.

  G. Svrbíková.

 • Dobrý den,

  chci poděkovat za Vaši vstřícnost při dodání mé sedačky. Nevím, zda si ještě vzpomínáte, ale bylo to asi před 3 měsíci. Měla jsem objednanou sedačku přes studio Tess ve Staré Ľubovni. Tento týden jsme konečně zkompletovali obývák a tak jsem se rozhodla, že Vám pošlu fotky 🙂

  Sedačka opravdu splnila mé představy. Je dokonalá. Vejde se na ni celá rodina, když mě přijdou navštívit. Ještě jednou Vám velmi děkuji za ochotu a vstřícnost. Přeji hodně spokojených zákazníků :-)”

 • Vážená paní Štěpánková,

  včera jsme si přivezli sedací soupravu, kterou jsme si u vás koupili.
  Je naprosto úžasná, moc se nám líbí a tímto bychom Vám rádi poděkovali za bezvadný a profesionální přístup. Moc dobře jste nám poradila.
  Budeme Vás všude doporučovat.
  Přejeme Vám mnoho dalších spokojených zákazníků.
  Posílám foto.

  Pěkný den
  Jitka a Miroslav Lovčíkovi

 • Vážený pane majiteli,

  chtěla bych touto cestou poděkovat pracovnicím prodejny Phase v Olomouci, kde jsem si objednala sedací soupravu. Jejich jednání bylo zcela profesionální, byly velmi vstřícné a bez problémů zvládly i organizaci dovozu sedačky ke mě domů. Se sedací soupravou jsem velmi spokojena a doporučím Vaši firmu svým známým. V příloze posílám fotografii sedací soupravy, kterou můžete umísti na Váš web. Ještě jednou děkuji Vaší firmě a přeji hezký den.

  Mgr. Ivana Bazínková
  Olomouc

 • Dobrý den,

  rádi bychom poděkovali všem, kteří se jakkoli podíleli na realizaci naší speciální objednávky sedaček Long Island (2sed, 3sed) kombinace kůže, látka.

  Jsme si vědomi, že sedačky musely být vyrobeny mimosériově, proto si velice vážíme toho, že i přesto jste naší objednávku neváhali akceptovat.
  Sedačky máme doma již 3.týden a jsme s nima velice spokojeni – pohodlné, precizně šité. Jsou chloubou našeho obýváku a věříme, že nám budou dělat dlouholetou radost.

  Vaší firmu budeme určitě všude doporučovat.

  Ještě jednou děkujeme všem za vynikající komunikaci a spolupráci.

  S pozdravem

  Monika Mikolášová
  Prachov u Jičína, ČR

 • Dobrý večer,

  musím se přiznat, že mi je líto, že jsem si nedávno zařídila byt a v době zařizování nevěděla o Vaší značce, protože designy Vašich sedaček jsou super. Pochvala pro designéra a samozřejmě pro Vás, že jste našli toho správného kolegu 🙂

  Jelikož jsem relativně mladá, věřím, že budu zařizovat minimálně ještě jeden příbytek (dům) a pak se jistě znovu vrátím na Vaši web stránku, protože už teď je tam pár kousků, které se mi velmi líbí 🙂
  Držím palce, ať se Vám daří a jen tak dále v komunikaci se zákazníkem!
  S pozdravem,

  Viera Konová

 • Dobrý den

  Dnes jsem si objednala sedačku ve vaší prodejně v Plzni. Byla jsem velmi mile překvapená profesionálním a milým přístupem vaší prodejkyně p. Evy Kozlové, která se mně věnovala. Vzhledem k tomu, že jsem majitelkou obchodu s oblečením a obchodní ředitelkou ve výrobní firmě, vím, jak těžké je najít loajální, schopné a spolehlivé zaměstnance, kterými paní Kozlová i její kolegyně bezesporu jsou. Taktéž vím, jak je důležitá pozitivní motivace, jímž může být vyjádření spokojenosti zákazníka. Proto jsem se rozhodla, napsat vám tuto recenzi. Taktéž ve srovnání s ostatními prodejci nábytku v Plzni – Kika, Torrimex a designové studio JV Pohoda, které jsem obešla, jsou vaše dámy jednoznačně nejvíce informované a ochotné.

  Doufám, že sedačka mně přinese stejnou spokojenost, jako dnešní návštěva u vás.

  S pozdravem

  Andrea Zelenková
  výrobní a obchodní ředitelka společnosti
  Bílý mlýn Kepka s.r.o.

 • Zdravím,

  chtěl bych Vám jen napsat, že včera jsme si objednali sedačku Cosmo ve vaší prodejně v Nitře a byli jsme nad míru spokojeni s přístupem zaměstnanců. Opravdu velmi příjemné vystupování a vše do detailů nám bylo vysvětleno.

  Děkujeme
  S pozdravem Valášek a Kvasňovská

 • Dobrý den,

  dnes jsem byla i s manželem v prodejně Phase v Olomouci a ještě stále jsem ohromená přístupem obsluhy, která byla velmi příjemná, profesionální a na úrovni. Nikdo nás do ničeho netlačil, dostali jsme odpověď na všechny otázky, dobré rady a už teď vím, že jsme udělali dobře, když jsme se rozhodli pro sedačku Phase. Je správné, že jste vsadili na kvalitní personál, protože už jsme navštívili několik prodejen s nábytkem a ještě jsme se nesetkali s takovou vstřícností jako v prodejně Phase Žilina.
  Přeji hezký den.

  Šebíková Alena
  Martin

 • Vážený pane Durasi,

  rádi bychom Vám touto cestou se ženou moc poděkovali za zkušenost, kterou jsme prožili včera pozdě odpoledne při nakupování sedačky do nového bytu ve Vaší pobočce v Olomouci. Oba se ženou máme docela bohaté zkušenosti s klientským přístupem, já už jsem tím trochu postižený :-), protože se tím zabývám svým způsobem i v současné profesi. Musím říct, že jsem se moc často nepotkal s tak otevřeným, osobním a příjemným jednáním, které s námi jako s klienty vedla paní Nováková. Nákup samotné sedačky byla jedna věc, ale právě jednání paní Novákové je to, co si ze včerejška odnášíme jako něco navíc. Zvlášť když se nákup protáhl v pátek výrazně přes pracovní dobu.

  Moc oba děkujeme! Hezký den

  manželé Kocourkovi

 • Dobry den,

  děkuji Vám za kladné vyřizení objednávky. Sedačka byla doručena v pořádku. Fotografii pošlu až po rekonstrukci obývacího pokoje. Děkuji za velmi profesionální a milý přístup na prodejně Zlín. Vaši prodejnu jsem doporučila dalšímu zájemci.

  S pozdravem Dacíková

 • Dobrý den,

  v pondělí 9.9.2013 jsme byli objednat sedačku Cosmo na pobočce v Ostravě Hrabové/Hrabůvce a jednala s námi moc příjemná, vstřícná, vnímavá, úsměvavá a hodná paní prodavačka Tamara Fojtíková. Všechno jsme řádně objednali, překontrolovali, a z této prodejny jsme odešli s úsměvem na rtech a spokojeností.
  Tímto bych chtěla paní prodavačku pochválit, takový přístup jsem už hooooodně dlouho nezažila, opravdu její vystupování bylo až nadmíru příjemné, a v dnešní době to je snad jedna z mála. Ještě jednou chválím, chválím chválím, a snad budeme takto spokojeni i se samotnou sedací soupravou.
  Přeji Vám hezký den.

  S pozdravem zákaznice Nikola Kročková

 • Dobrý den paní Dylová.

  Omlouvám se za pozdní odpověď, ale byli jsme na dovolené. Moc Vám děkujeme za pomoc při výběru naší sedací soupravy. Jsme velice spokojeni. Krásně jsme zaplnili prostor v našem novém domě. Fotografie určitě pošleme. Ještě jednou Vám moc děkujeme a přejeme vaší firmě spousty prodaných sedacích souprav a spokojených zákazníků.

  Boleslavští, Pustá Polom u Opavy.

 • Vážená paní Filípková,

  Chtěla bych Vám i celé firmě PHASE poděkovat za neuvěřitelně profesionální a vstřícný přístup. Vše, od první návštěvy na prodejně, až po dodání sedačky k nám, probíhalo naprosto hladce a bez problému. Sedačku jsme vyzkoušeli a jsme s ní velmi spokojeni. Fotografii pošlu…..

  Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků.

  S přáním hezkého dne

  Lenka Pospíšilová

 • Dobré odpoledne pane Durasi,

  využívám kontakt z Vašeho webu a ráda bych Vám poděkovala.
  Už dlouho jsme se nesetkali s tak úžasným, ochotným a hlavně profesionálním přístupem, jako ve Vaší brněnské prodejně. Paní Trsové tímto patří velký dík. Určitě její chování pomohlo tomu, že jsme si sedací soupravu vybrali právě u Vás.

  Ještě jednou děkuji a přeji Vám pěkný den

  Denisa Kupská

 • Dobrý den,

  chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za velmi milé a vstřícné chování při výběru sedačky.
  V úterý 27.8.2013 mi byla doručena sedačka Boston, byl jsem velmi mile překvapen přístupem pana řidiče, který mi pomohl se sedačkou až do bytu, jsem s Vaší firmou VELMI spokojen, na lůžku se spí fantasticky a je vidět, že práce byla odvedena kvalitně. Nenalezl jsem jediny problem.
  Kéž by takových firem bylo v Česku více. Konkrétně chci ještě poděkovat pani Kamile Filípkové, která je skutečná odbornice ve svém oboru, se vším mi perfektně poradila, vysvětlila a ochotně ukázala.

  Vřele všem Vaší zlínskou pobočku doporučuju.

  Pěkný den.

  Alex. Holan

 • Dobrý den.

  Chci poděkovat celému Vašemu týmu za rychlé a perfektně odvedené vyřízení reklamace!!!  A tím také doporučit sedačky Phase všem, kdo o Vás zatím jen uvažují!!! Jen tak dál!!!

  Kamila Bednářová

 • Dobrý den,

  Na prodejně mě překvapila Vaše ochota, profesionalita a vstřícnost. Vše, co si jen zákazník může přát.

  Takový přístup jsem ještě nikdy nezažila.
  Děkuji velmi za vše, ráda doporučím Vaši firmu svým známým.
  S pozdravem a přáním hezkého dne

  Bc. Halina Černotová
  Assistant
  Safety Manager

 • Dobrý den, pane řediteli,

  Vaší společnosť  jsem  poprvé  začala  vnímat  přes Pavla  Cejnaře  z bilbordů  a na doporučení známých  jsme  zavítali i do Vašich  prodejen  ve  Zlíně i  Brně.  Když  jsem   z nich  odcházela,  dala jsem si závazek, že Vám musím napsat  (a je to vůbec  poprvé !), při prohlížení Vašich  stránek jsem zjistila, že nejsem jediná … a doufám, že  ne poslední.
  Skutečně musím jenom souhlasit, že s lepším profesionálním přístupem jako v Brně či Zlíně jsem se ještě nikdy nesetkala. Vaše asistentky byly milé, ochotné, empatické, žádná agresivní agitace na zákazníka. Sedačku  jsem již objednala,  teď jenom  čekám  a doufám, že stejně budu spokojena i s kvalitou. Přeji Vám hodně úspěchů.
  S pozdravem
  Ing.  Koňáriková

 • Dobrý den paní Fojtíková,

  dodávka sedačky byla bezvadná, pan řidič byl velice ochotný a velmi milý. Sedačky byly velice dobře zabaleny, dodány v pořádku a vypadají krásně.
  Dalšího potenciálního zákazníka jsme vám již poslali, snad bude také nadšený jako my a nějakou si u vás pořídí 🙂
  Děkujeme a přejeme krásné letní dny.
  Dědkovi

 • Dobrý den, paní Kasálková,

  se sedačkou jsme zatím moc spokojeni a děkujeme. Ocenili jsme bezchybné zabalení při dodávce – to se hned tak nevidí – a taky řidič byl moc milý a dokonce nám pomohl sedačku vynést do patra. Ještě stále tzv. ladíme celý interiér pokoje. Kdybychom v budoucnu něco ještě potřebovali, určitě se na Vás obrátíme, stejně tak budeme Vaši prodejnu doporučovat našim přátelům a známým.

  Ještě jednou děkujeme a přejeme jenom hezké dny a spoustu spokojených zákazníků.
  S pozdravem K. Václavíková

 • Dobrý den,

  zasílám foto mojí nové sedačky, kterou jste mi pomohla vybrat a naplánovat, zatím jsem spokojen a nenašel jsem zatím žádný problém. Fotky samozřejmě můžete uveřejnit na Vašem webu a na facebook, jsou ve velmi vysokém rozlišení, pro lepší využití.
  Ještě se u Vás určitě zastavím, minimálně vyzvednou několik výtisků Vašich katalogů, již několik kolegů a známých velmi zaujal vzhled sedačky a také moje kladná reference.

  Pěkný den
  Zákazník Praha

 • Máme od vás sedačku ATLANTA, v látce Napoleon.

  Jsme maximálně spokojeni! Bez problémů jsme vysáli a vyčistili skvrnu od džusu, čokoládu, sušenky i několik dní zaschnuté lízátko – nejsme čuníci, jen jsme nebyli doma.
  Všechno sešlo bez újmy na potahové látce. Jsme vám velmi vděční. Při dodání sedačce chyběli dvě nožičky, no jako omluvu nám majitel firmy poslal omluvný dopis a bonboniéru! Tohle se mi ještě nikdy nestalo. Přejeme vám tedy mnoho úspěchů, zaměstnancům poctivou výplatu a jenom spokojené zákazníky!!!

  Eva Račková Ondisková

 • Dobrý den,

  máme od vás sedačku Atlanta v potahu Florida a jsme s ní naprosto spokojeni. Je vynikající, proto jsem se rozhodl přiobjednat si ještě taburetku a taky opěrku hlavy pro zvýšení pohodlí. Velkou výhodou sedačky je, že je na nožičkách a dá se pod ní uklízet. Přeji vám, aby se vám jen dařilo.

  P. Jan Hochman, Praha

 • Sedačku Cosmo jsme si objednali na prodejně v Plzni,

  zaujalo nás perfektní prostředí, výborný dizajn sedaček a rovněž p. Kozlová na prodejně byla ochotná a vstřícná. Čekali jsme na dodání, jestli budeme stejně spokojeni i po něm. Dodání proběhlo rovněž v úplném pořádku, řidiči nám pomohli sedačku přenést za dveře, co nemuseli, ale byli stejně ochotní a vstřícní jako prodejkyně. Sedačka je perfektní, můžete se tedy opravdu spolehnout na moje příznivé reference a doporučení.

  Martin Lukáč

 • Vážený pane řediteli,

  dlouho jsem přemýšlela o koupi nové sedačky, chtěla jsem hlavně kvalitní výrobek. Četla jsem výborné recenze na Vaší společnost, a proto jsem se rozhodla pro koupi sedačky Boston, je moc pěkná a pohodlně se na ní spí.
  Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Maškové z prodejny v Plzni, která byla první kontaktní osobou firmy sedačky Phase za profesionální přístup, poradila mi při výběru potahové látky a trpělivě odpovídala na mé otázky.
  Sedačka měla být doručena v pátek 19.7.13, ale bohužel se porouchalo auto a tento den již doručena nebyla. Měla jsem domluvené lidi na přesun sedačky z auta do bytu. A na sobotu již nikoho neměla, takže jsem zůstala docela bezradná.
  Chci moc poděkovat řidiči auta Robertovi Pagáčovi a panu závozníkovi (nezjistila jsem jeho jméno) za projevenou ochotu mi sedačku dát až do bytu, dokonce mi ji rozbalili a dali dohromady.
  Děkuji zaměstnancům Vaší společnosti za takový přístup a doufám, že stejnou kvalitu zákaznického servisu si udržíte i v budoucnosti, a že se sedačkou budu i nadále stále stejně spokojená.
  Přeji mnoho spokojených zákazníků.

  Flamová

 • Přeji Vám příjemný den, vážený pane Durasi!

  Srdečně zdravím z malebné Vysočiny. Bydlíme v Jihlavě, ale i když v našem měste nemáte prodejnu, rozhodli jsme se pro sedačku Phase.
  Právě jsme se vrátili z Vaší prodejny v Brně. Přístup p. Trsové a p. Valcové nás velmi mile překvapil. V našich zeměpisných šířkách je to jev vídaný leda tak pod mikroskopem. Věnovali se nám od první chvíle, co jsme vstoupili do interiéru, až pokud jsme neopustili prodejnu. Poradili nám s volbou sedací soupravy do podmínek našeho bytu. Dovoluji si proto obeznámit Vás s vysokou profesionalitou Vašich zaměstnankyň a vyjádřit jim NAŠE HLUBOKÉ DÍKY A POCHVALU! Věřím, že nastoupený trend ve Vaší firmě zachováte i nadále. Zůstávám s pozdravem.

  RNDr. et Mgr. Michaela Kesselová

 • Dobrý den, pane Durasi,

  vzhledem k řešení reklamace sedačky zakoupené ve vaší firmě, která dopadla v náš prospěch, chci projevit poděkování za velmi rychlé a profesionální řešení. Rovněž mě potěšil list s omluvou a sladkým potěšením vevnitř. Do budoucna zůstávám vaší zákaznicí.
  S pozdravem

  Marie Jančušová

 • Dobrý den,

  Sedací souprava Cosmo, která nám byla od vás doručena, přišla na naši radost ve stanoveném termínu. Sedačka je krásná, luxusní a moc se nám líbí. Můžete se spolehnout na naše příznivé doporučení rodině i známým.

  Eva Boháčová

 • Dobrý den,

  včera jsem navštívil Vaší prodejnu s cílem prohlédnout si nabídku Vaší společnosti.

  Ve Vaší prodejně se mě ujala Vaše pracovnice paní Dana Turková.

  Dovolte mi, abych Vám osobně vyjádřil maximální obdiv nad jejím profesionálním přístupem s takovou maximální péčí o zákazníka jsem se již velmi dlouho nesetkal. Strávila se mnou minimálně hodinu, odpověděla mi na všechny moje dotazy a bylo jich opravdu hodně, poradila s výběrem materiálu, sedáku, barvy nohou.

  Nakonec, jsem se především díky její snaze mi poradit, jsem se rozhodl si sedací soupravu koupit u Vaší společnosti, jelikož jsem si nebyl přesně jistý s rozměrem, připravila mi kalkulaci a dohodl jsem se s ní, že další den se stavím a domluvíme další postup. Dnes jsem se tedy zastavil a sedací soupravu objednal. Servis takové úrovně Vám samozřejmě přínáší kladné reference a případné další potencionální zákazníky.

  V závěru mého poděkování a hodnocení Vaší pracovnice, bych si Vás dovolil upozornit na dvě věci, které dle mého názoru mírně kazí můj skvělý pocit z nákupu. V první řadě je to délka dodání výrobku, samozřejmě chápu a akceptuji výrobu na zakázku, ovšem délka čekání je opravdu dlouhá. Domnívám se, že čas dodání by byl asi pro zákazníka přijatelný v době 14 dnů. Druhou věcí, která mě zaujala a dnes i moji podřízenou, která byla ve Vaší prodejně se mnou je vzhled a technický stav budovy a jejího okolí. Nevím zda jste vlastníkem či jen nájemcem, ale k nábytku Vaší úrovně a vzhledu by si zasloužil větší zájem i okolí a vzhled budovy.

  S přáním pěkného dne

  Bc. Miloslav Stingl

 • Dobrý den,

  Už na prodejně jsme byli příjemně překvapeni profesionálním přístupem p. Hošnové, celý proces od objednání až po dodání byl v úplném pořádku, všechno proběhlo podle domluvy. Sedačku nám všichni v dobrém závidí a dobré reference od známých, na základě kterých jsme si sedačku od Vaší firmy vybrali, můžeme posunout dál.

  S přátelským pozdravem

  Michal Šváb

 • Dobrý den,

  Byli jsme příjemně překvapeni tím, že sedačka Cosmo, kterou jsme si objednali ve Vaší prodejně v Ostravě, nám přišla o týden dřív, než jsme čekali. Dobře se na ní sedí, výborně leží, vyzkoušel jsem na ní taky přespat a všechno fajn. Vaše firma se může spolehnout na naše pozitivní doporučení.

  S pozdravem

  Jakub Tomoszek, Ostrava

 • Vážený pane řediteli,

  chtěla bych Vám poděkovat za vyřízení mé prosby o změnu odstínu naší nové sedačky. Při psaní e-mailu Vám, jsem ani nedoufala, že se dočkám odpovědi, natož, že mé žádosti vyhovíte. Jsme opravdu s manželem šťastni, velice si Vašeho jednání vážíme. Ještě jednou moc děkujeme.

  Přeji Vám mnoho úspěchů v práci i v osobním životě. Děkuji. Renáta Havláková

 • Dobrý večer

  před časem jsme u Vás koupili sedačku.

  Je naprosto úžasná! Moc děkujeme, hlavně paní Lence Kasálkové, za rady a trpělivost 🙂
  Posíláme fotku, pro inspiraci ostatních 😉

  Přejeme krásný večer a hodně spokojených zákazníků.

  S pozdravem rodina Janečkova.

 • Dobrý den,

  chtěla bych se touto písemnou formou poděkovat za sedací soupravu, na kterou jsme netrpělivě čekali 9 týdnů, ale stálo to zato. Máme
  sedací soupravu Boston, úžasně se na ní spí, je krásná. Rodiče mě učili, že nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné věci a při Vás to pravidlo
  platí do puntíku. Poděkování patří i klukům, kteří nám ji vynesli a dali do pokoje. Ani nevím jak ji tam dostali, bylo to na chlup. Ještě jednou děkujeme
  všem i prodavačkám v Praze.

  S úctou Prokešová

 • Dobrý den pane Duras,

  chci poděkovat za ochotu, úžasný přístup a poradenství ve Vaší prodejně v Pardubicích, při výběru sedačky. Jen tak dál !!! 🙂
  Už se na sedačku moc těšíme. Přeji krásný den s pozdravem
  Skálová Lucie

 • Vážený pane Duras,

  určitě si na mě pamatujete. Sedačku, kterou jsem u Vás reklamovala, mi již přišla domů opravena. Jsem velmi spokojená, myslím, že sedáky jsou vyplněny lépe než byly původní – nové. Chcem se Vám ještě jednou poděkovat a popřát mnoho úspěchů v podnikání. DĚKUJI, Vlková

 • Dobrý den,

  V tomto týdnu jsme si na vaší prodejně v Hradci Králové objednali sedačku ATLANTA. Nevím tedy ještě, jak s ní budu spokojen, na to je “asi” příliš brzo! Co ale mohu napsat s jistotou, je pochvala a uznání oběma prodavačkám, paní Řezníčkové a paní Dobrodruškové. Navštívili jsme prodejnu třikrát, než jsme si vybrali tu pravou. A vždy se nám obě dámy věnovaly ochotně, mile, pomohly radou, trpělivě odpovídaly na naše dotazy a že jich nebylo málo.

  Pokud budeme spokojeni se sedačkou stejně jako s obsluhou, tak už se těšíme teď, i když výroba teprve začne.
  Děkujeme touto cestou oběma a budeme je mezi známými, kteří by si chtěli sedačku koupit, vřele doporučovat!
  Manželé Krejčovi

 • Dobrý den,

  posílám Vám foto sedačky, kterou jsme si zakoupili v prodejně v Ostravě, ještě minulý rok v červenci a jsme s ní velmi spokojení, i co se týče řešení a materiálu. Také děkujeme ochotnému personálu, který nám pomohl při řešení a skládání nové sedačky.
  Ještě jednou mockrát děkuji a každému vřele doporučuji.

  S pozdravem Serdelová

 • Dobrý den,

  moc děkujeme za kvalitní a praktickou sedačku a milý a ochotný přístup personálu ve Vaší prodejně v Brně.

  Silvie Bočeková

 • Dobrý den,

  chtěla bych Vám poděkovat a velmi pochválit skvělý, milý a vstřícný personál v Ostravě. Dlouho jsme hledali sedačku, která by splňovala moderní vzhled a zároveň pohodlí. Pak jsme Vás navštívili a bylo rozhodnuto. Posílám pár fotek a doporučuji Vás všem, kteří ještě váhají. Vaše sedačky jsou bezkonkurenční.

  Hruzíková Alice

 • Dobrý den,

  před pár dny jsme obdrželi sedačku snů. Typ sedačky – Long Island. Pohodlí, kvalita a výborný materiál jsou samozřejmostí. Všem doporučujeme nejen tento typ sedačky, vhodný pro větší prostory a větší množství lidí, ale i jídelní židle!
  S pozdravem.

  Simona Konečná
  Kvetoslavov

 • Dobrý den,

  stavíme rodinný dům a vyskytl se nečekaný problém – sedací souprava. Více, jak měsíc jsme objížděli marně veškeré prodejny s nábytkem ve Zlíně a okolí. Nechtěli jsme nic zvláštního. Prostě jen sedací soupravu, která by byla kvalitní, cenově přijatelná, měla moderní a nadčasový design, přitom aby byla originální a pohodlná. Na doporučení známých jsme se v sobotu 9.3. zastavili ve vaší pobočce ve Zlíně na Příluku. Už při vstupu, nám bylo jasné, že jsme konečně našli tu správnou prodejnu. Výběr byl obrovský. Takové množství typů, látek a potahů jsme opravdu nečekali. Nutno však říci, že k naší maximální spokojenosti přispěl i personál. Můžu Vám jen gratulovat. Takovou zaměstnankyni jakou je paní Filípková (alespoň tak je jméno uvedeno na faktuře) Vám může konkurence závidět. Věnovala se nám i poté, co jí skončila pracovní doba. Byla milá a ochotná. Její profesionální přístup nás velmi potěšil a překvapil.

  Závěrem mi dovolte poděkovat za to, že jsme mohli být Vašimi zákazníky. Firma PHASE je důkazem, že i v dnešní době jsou na trhu společnosti, které jsou schopny poskytnout zákazníkovi maximální komfort a vstřícnost při nakupování. Vám osobně a celé společnosti přeji do budoucna hodně úspěchů a spoustu spokojených zákazníků.

  S pozdravom

  Iveta Kolajová

 • Dobrý den,

  chtěli by jsme se velmi pěkně poděkovat za super sedačku na níž se nyní můžeme pohodlně vyvalovat. Jsme velmi spokojeni celá rodina. Kupovali jsme ji jen nedávno a to právě typ Cosmo. Takže ještě jednou velký dík.

  S pozdravem

  Kuzmová, Praha

 • Dobrý večer přeji,

  ráda bych přidala příspěvek do Vašich referencí-ačkoliv na naši u Vás objednanou sedací soupravu teprve čekáme.

  Chtěla bych poděkovat především paní Zuzaně Mičiakovej, která s trpělivostí v poměrně pozdních večerních hodinách odpovídala všechny mé otázky týkající se výběru té správné sedačky. S manželem jsme tedy navštívili Vaši prodejnu v Ostravě, kde jsme dotáhli už jen detaily.

  Nikde jsem se nesetkala s takovou profesionalitou, zájmem o zákazníka a ochotou, jako u Vás, proto Vám přeji mnoho spokojených zákazníků a mnoho úspěchů. Právem patříte ke špičce Česko-Slovenska.

  S pozdravem Kateřina Dudrová

 • Dobrý den!

  Koupili jsme od Vaší firmy sedačku na doporučení mojí klientky. Před návštěvou Vaší prodejny v Brně jsme důkladně mapovali trh a nebyli jsme s výběrem spokojeni. Nyní teprve zjišťuji, že jste rozjeli masivní reklamu a těší mne to.

  Musím uznat, že jsme u Vás byli spokojeni. S výběrem, personálem prodejny, (ne s termínem dodání – po Vánocích), s vlastním výrobkem i s přístupem k drobné opravě v záruce. Jste první, komu dopis takového druhu píši. Jsem náročný ke svým i cizím zaměstnancům.

  Potěšilo mne, že existují dobře vedené firmy a není nutno je hledat mezi nadnárodními giganty. Přeji Vám úspěch, vím, nakolik je zasloužený a odpracovaný. Taky vím, že někdy velmi pomůže takovýto pochvalný dopis. Ne vždy jde všechno lehce, ne vždy Vám všichni úspěch přejí.

  Přeji Vám hodně zdraví, energie a dalších úspěchů!

  MUDr. Zdenek Kroupa
  ředitel
  Apollonia privátní zubní klinika
  www.apollonia.cz

 • Dobrý den,

  Chci Vám velmi poděkovat za novou sedačku od Vás. V první řadě velký dík p. Kozlovej, z prodejny v Plzni. Ta nám velmi pomohla při výběru potahu. Sedačku jsme měli za 5 týdnů doma. Ještě jednou, velký dík.

  Jurenová

 • Dobrý den,

  dnes jsem navštívila prodejnu v Olomouci a ráda bych se s Vámi podělila o moje pocity a postřehy.
  Naprosto mne okouzlil přístup Vaší šéfové prodejny paní Novákové, její profesionalita, ochota, odborné znalosti a rady jsou k nezaplacení – kdyby byly všichni obchodníci takoví, bylo by radost nakupovat.
  Paní Nováková se snažila najít sedací soupravu mně přímo na míru – ptala se na moje požadavky, životní styl, diskutovala se mnou barevný výběr atd. a to se jen tak nevidí GRATLUJI 🙂
  Jsem nadšená.

  Renée Inanek Nemcová

 • Dobrý večer,

  kupovali jsme u Vás sedačku Long Island. V příloze Vám zasílám foto sedačky. Je fakt výborná. Jsme velmi spokojeni.
  Děkujeme velmi pěkně, i za přístup prodavaček z Liberce a přejeme celé společnosti mnoho dalších úspěchů do dalších let.

  S pozdravem

  Zuzana Lauková

 • Dobrý večer,

  zasílám Vám foto naší sedačky Cosmo 3 +2, kterou jsme si vybrali a objednali v prodejně v Plzni, a jsme s ní velmi spokojeni. Zároveň bych chtěla poděkovat za milý a profesionální přístup personálu.

  S pozdravem

  Cabadajová

 • Moc děkujeme

  za prima sedačku a lenošku, která si hned získala mnoho obdivovatelů a “lenochů”, kteří by se na ni dokázali válet celý den 🙂 Děkujeme moc také personálu na prodejně ve Zlíně, kde jsou skutečnými profesionály, dokáží mile obsloužit a odborně poradit. Dlouho jsme novou sedačku vybírali a jsme rádi, že jsme nakonec zvolili tu od Vás! Všem Vás můžeme jen a jen rádi doporučit!!! Díky!

  Michaela Venená

 • Zdravím Vás, pane Durasi,

  dne 06.02.2013 jste nám v předstihu dodali sedačku typu COSMO, přičemž jsme nadmíru spokojeni nejen se sedačkou, ale se vším, co se týče Vaší společnosti a pracovníků, kteří u Vás pracují.

  Od prvé návštěvy na prodejně v Pardubicích nám bylo jasné, že sedačka se bude kupovat od PHASE a to hlavně z důvodu velmi šikovného (odborně zdatného) personálu na prodejně v Pardubicích, kde jsem konečně měl pocit, že je v ČR obchod, kde taky rozumějí tomu, co prodávají, nejen prodávají, jak u 99% obchodů v ČR (IKEA, KIKA, MOEBELIX…)

  Kvalita sedačky, spracování, servis, vynikající personál, dovoz zboží…je supr, pokračujte touto cestou, kde v tomto případě je cena za produkt úplně nepodstatná, protože Vaše služby jsou minimálně o 3 třídy lepší jako v nahoře uvedených diskontních prodejnách = )

  Všem vřele doporučuji, co se již taky stalo, aby si koupili produkt z Vaší dílny a nečetli zbytečně letáky, které chodí každý týden od nevím jakých prodejen nábytku, kde nízká cena výrobku je také odpovídající kvalitě a službám.

  S pozdravem
  Heric Petr

 • Dobrý večer,

  zasíláme vám fotku sedací soupravy Comet. Sedla do obýváku jako ulitá. Má super polohovatelné opěrky, což je velkou odměnou pro moji páteř : ). Velmi se z ní těším a chceme poděkovat p. Titzovej z prodejny v Olomouci, která byla velmi ochotná, milá a hlavně trpělivá při našem výběru té pravé sedačky pro nás. Kdo se neumí rozhodnout, kde a jakou sedačku si vybrat, určitě ať navštíví prodejnu Phase a bez sedačky určitě neodejde ;).

  Henrieta Makoviczka

 • Dobrý den,

  zasílám foto mé nové sedací soupravy kterou jsem u Vás před vánocemi zakoupila. Měla jsem krásný dárek pod stromeček. Sedací souprava se líbí a já jsem s ní velice spokojená. Také chci touto cestou poděkovat paní prodavačce Řezníčkové z Hradce Králové za pomoc při výběru, byla velice milá a ochotná.

  S pozdravem

  Marcela Kopecká

 • Pěkný den,

  už prošlo pár měsíců, co jsme od vás vyhráli sedačku, ale fotografie posíláme až teď, čekali jsme dokud si dokončíme byt. I když to není ještě na 100% hotové, nedalo mi to vám neposlat fotku už teď. V bytě bydlíme už měsíc a když mám říct pravdu, každý večer usínáme na sedačce. Je taková pohodlná, že se nám z ní nechce ani vstávať … Každému, kdo nás navštívil se velmi líbila, pohodlností, velikostí a také látkou (Napoleon), která se dá bez problémů čistit ….
  Ještě jednou děkujeme a ještě bych chtěla pozvednout váš ochotný personál ve Zlíně, paní prodavačka byla strašně milá a ochotná, sedačky jsme si mohli odzkoušet, posedět si a také nám poradila. Jen doporučujeme a budoucí zákazníci se nemusí ničeho bát, protože jste velmi seriózní firma. Výhru, kterou jste slíbili, jste i dodrželi, dokonce jste dali i navíc děkujeme a přejeme hodně, hodně spokojených zákazníků

  Martina Luptáková

 • Dobrý večer,

  dnes jsme si ve vaší prodejně ve Zlíně objednali sedací soupravu Atlanta.
  Tímto bychom chtěli velmi poděkovat za vstřícný a profesionální přístup vašich zaměstnankyň, které se nám dlouhou dobu věnovaly a radily při výběru sedací soupravy.
  Jsme velmi spokojeni s vaší nabídkou i prezentací vašich výrobků v prodejně.
  Určitě doporučíme prodejnu i dalším kamarádům či rodině.
  Přeji Vám i celému vašemu kolektivu hodně spokojených zákazníků.

  S pozdravem manželé Húšťovi.

 • Dobrý den,

  dodatečně vám posílám fota proměny našeho obyváčku, kde součástí je i sedačka od Vás = ) S manželem jsem byli naprosto nadšeni, jelikož když jsme sedačku dali na své místo, tak to bylo, jak kdyby byla přesně dělaná k nám = )

  Ještě bych vám chtěla napsat, že nejvíce nadšeni z celého procesu nákupu sedačky, jsme byli nadšeni a spokojeni s přístupem prodavaček na prodejně v Brně. Byly naprosto úžasné, vstřícné, poradily se vším, ochotné, věnovaly se nám vždy, když jsme prodejnu navštívili a to i s našim 3letým synem.

  V dnešní době se takový přístup skoro nevidí a proto vám takové zaměstnance mohou ostatní jen závidět.

  Ještě jednou děkujeme a věříme, že sedačka nám dlouho poslouží a mi třeba i v budoucnu vaši prodejnu opět navštívíme. Každopádně všem známým vřele doporučujeme, zrovna jedni jedou dnes navštívit Vaši prodejnu v Hradci Králové = )

  S pozdravem Hana Krejčí

 • Dobrý den,

  zasíláme vám fotografii naší nové sedací soupravy, kterou jsme zakoupili v prodejně Phase v Českých Budějovicích.
  S výrobkem jsme velice spokojeni a chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Janě Štěpánkové, která realizovala naší objednávku.
  Přejeme vaší firmě mnoho spokojených zákazníků.

  Se srdečným pozdravem

  Irena Janoušková

 • Vážený pane Duras

  máte sice napsáno, že se Vám máme ozvat, pokud se nám někdo ze zaměstnanců dostatečně nevěnoval, ale já bych právě chtěla vyjádřit spokojenost s Vaší zaměstnankyní v Plzni, která byla velmi ochotná, vše nám dostatečně vysvětlila a s jejím přístupem a profesionalitou jsme byli velmi spokojeni.

  děkujeme Ing. Cabanová Blanka

 • Vážený pane Duras

  Dnes jsem dostal od Vaší společnosti poděkování za důvěru, kterou jsem projevil zakoupením Vaší sedací soupravy. Vážím si Váš zájem o zákazníka i po uskutečnění obchodu a jako vrchol mé spokojenosti uvádím, že i přes to, že jsem výrobek pro vadu na sedací části musel reklamovat, se způsobem a rychlostí vyřízení reklamace jsem byl nadmíru spokojený. Stejně jsem byl velmi spokojený i s profesionalitou prodavačky ve Vaší pobočce v Žilině. Zůstávám s pozdravem a přáním, aby co nejvíce společností podnikalo stejně korektně jako ta Vaše…

 • Před půl rokem jsem si koupil od firmy Phase sedací soupravu Long Island

  Mohu vřele doporučit. Je potažená látkou Nanovel, látka je odolná, hřejivá a velmi příjemná na dotek. Se všemi funkcemi sedačky jsem spokojen. Prodavačky v prodejně v Trenčíně jsou skvělé, okamžitě reagují na mail a veškerá domluva byla naprosto spolehlivá. Doprava výborná, auto přijelo přesně ve stanovenou dobu a řidič mi pomohl vyložit náklad.

  Cena za dopravu byla přiměřená, levnější, než jsem očekával. Dlouho jsem takovou sedací soupravu sháněl a poměr cena-kvalita je výborná. Sedačka je pružinová, proto je třeba mít na vědomí a připravit se na její větší hmotnost při nastěhování a manipulaci. Jde o sedačku vynikající kvality za dobrou cenu. Člověk má radost, když narazí na poctivou práci, vynikající služby a solidní jednání.

  V Čechách jsem takovou sedačku za podobnou cenu nesehnal.

 • Dobrý den p.Mazánková

  Děkuji za vyřízení reklamace, dokonce v expresní rychlosti. Obě taburetky mám už doma.
  Nevím komu mám poděkovat, že posunul řešení mé reklamace p.Kopeckému. Jestli můžu, dovolím si říci, že p.Kopecký je velice šikovný chlap, jestli mu do budoucna pomůže mé kladné hodnocení z pohledu klienta, tak dávám velké plus, je nadějný mladý muž, plný energie a slušného vychování, velmi šikovný, profesionálně řeší problémy, takového se vyplatí si udržet ve firmě. A tak bych ho hodnotila, i kdyby vyřízení reklamace nebylo tak rychlé.
  Tak velice děkuji za profesionální přístup z vaší strany a přeji hodně úspěchů v pracovním i osobním životě.

 • Dobrý den

  Touto cestou bych Vám rád poděkoval za výborné zkušenosti při nákupu mé nové sedačky.
  Od prvního momentu od příchodu do prodejny v Šamoríně jsem měl pozitivní pocit, hlavně z Vašeho personálu a samozřejmě i ze samotných sedaček. Konečně jsem našel prodavače, kteří zboží nejen rozumí, ale mají o něm i znalosti. Uměli odpovědět na všechny mé otázky a nenásilně poradit. Také jsem velmi ocenil ochotu vyhovět mi, i když můj požadavek byl nestandardní a způsob komunikace. Absolutní vyrovnání se se službami na které jsem zvyklý ze Západní Evropy a USA a to za velmi přijatelné ceny.

 • Dobrý den

  Tímto bych chtěla vyjádřit mimořádnou spokojenost s kvalitou zakoupené sedačky COMET a taktéž i s obsluhou personálu při jejím nákupu. Zároveň dávám souhlas k uveřejnění tohoto vyjádření na internet.

 • Vážené zaměstnankyně obchodu se sedačkami PHASE v Šamoríně

  Velice Vám děkuji za typ, který jste mi daly. Na jeho základě jsem si u Vás koncem dubna koupila novou sedací soupravu. Jsem s ní velice spokojená. Je velmi pěkná a velmi pohodlná. Při rozhodování o koupi naší sedačky do našeho nového bytu jsem ani chvilku neváhala a sedací soupravu jsem si u Vás objednala. Má být hotová až v říjnu, ale už teď se na ni velmi těším.

 • Dobrý den p. Čičová

  Mám od Vás sedačku Long Island, v látce Napoleon banánové barvy. Chtěla bych poděkovat za výbornou komunikaci a vstřícnost ve vaší prodejně v Trenčíně.
  I když jsem požadovala pro Vás nestandardní řešení (vzorkovník látek, moření dřeva, platba na účet), vždy jste mi vyšli vstříc a našli řešení. Do budoucna bych Vám doporučila, abyste tyto služby zavedli jako standard, myslím, že by to potěšilo i hodně dalších zákazníků. Sedačku už mám doma od května, už byla 2x „pokřtěná“ červeným vínem a přežila bez úhony.
  O jejím pohodlí a běžné údržbě nemusím ani psát, jednoduše super.
  Proto budu objednávat do sady i židličky.

 • Vážený pane Duras!

  Sedačka, kterou jsme v červnu 2010 koupila, byla dobrý výběr-typ Long Island 2+3+taburetka. Je kvalitně vyrobená, potahová látka splňuje kvalitu, modernu a design. Nohy sedačky v pěkném moderním provedení. Mechanika-vyklápění a zaklápění opěrek funguje bez problémů. Moderní design celé sedačky splnil naše očekávání a jsme s její koupí spokojení.

  Cena sedačky je dle mého názoru přiměřená kvalitě. Kromě toho, byla dodržená dodací lhůta, což svědčí také o kvalitě servisu prodejny Sedačky Phase v Šamoríně a samotného slovenského výrobce taktéž. Doufám, že sedačka vydrží i další roky, protože jsme ji nedávno koupili a budeme mít možnost to konstatovat i po letech.

  Děkuji

 • Pochvala na NR

  Dobrý den p.Magová a celý kolektive spol. Velice Vám chci poděkovat za sedačku, kterou dovezli i v úplném pořádku a za krásné provedení a za všechno úsilí, které bylo z Vaší strany vynaložené. Jsem spokojená a velmi se mi líbí a byla opravdu pod stromeček, kromě mě, se líbila celé rodině i známým. Jsem Vám vděčná i za to, že jste nám ve vaší prodejně věnovali dostatek času k výběru, i za radu.

  Ještě jednou vřele děkujeme, pozdravujte i kolegyni.

 • Dobrý den!

  Se sedačkou zakoupenou u Vás jsme velice spokojeni. Máme dvě děti a proto oceňujeme materiál ze kterého je vyrobena. Je výborně řešena, poskytuje nám mimořádné pohodlí při sledování televize. Do budoucna plánujeme dokoupit taburetku.

  Určitě budeme Vaše výrobky doporučovat známým.

 • Vážený pane Duras

  Dnes jsem si ve Vaší prodejně v Banské Bystrici objednal sedačku. Byl jsem velmi příjemně překvapený profesionalitou Vašich zaměstnankyň. Konečně jsem se někde na Slovensku potkal s příjemnou obsluhou, která se snažila vyjít vstříc zákazníkovi jak je to zvykem v západoevropských krajích.

  Ještě jednou děkuji za profesionální služby.

 • Milý kolektive trnavské prodejny Phase

  Děkuji za dopis, který jste mi poslali a zároveň děkuji i já Vám… Do Vaší prodejny jsme se dostali po ne velmi příjemných zkušenostech z prodejen se sedacími soupravami zde v Bratislavě. Díky internetu a reklamě jsem se spojila s p.Adrikou Šottníkovou, která mě provedla Vaší virtuální prodejnou. Byla velmi ochotná mě vyposlechnout, jakou mám představu, dokonce mi do půl hodiny poslala informační mail. Protože je Vaše internetová stránka na velmi dobré úrovni a vzdálenost měst není příliš velká, vypravili jsme se do Trnavy.
  Opět nás přivítala p.Šottníková, která s námi prošla téměř celou prodejnu a vysvětlila nám rozdíly v materiálech. Sedací soupravu jsme objednali, zaplatili zálohu a přesně za 4 týdny mi volali, že máme hotovou sedačku. Přitom dodací lhůta je 6-9 týdnů. Jsem ráda, že jsou ještě lidé, jako je tato paní a firma taktéž.

  Doporučuji Vás i svým klientům a věřím, že Vás ještě navštívíme.
  Mimochodem sedačka je úžasná.

 • Dobrý den pane Duras

  V březnu jsme koupili výrobek z Vaší společnosti-sedačku Cosmo a jsme s ní velmi spokojení. Splnila všechna naše očekávání, je pohodlná, prostorná, příjemná. Musíme říci, že nám padla hned do oka, jak jsme ji uviděli ve Vaší prodejně v Trnavě na Zavarské ulici. Navštívili jsme různé firmy a jejich prodejny a dlouho jsme nenašli to, co jsme chtěli. Chceme ještě poukázat na ochotu, trpělivost, odbornost a přístup paní Adriky Šottníkové. Myslíme, že velice přispívá k Vašemu dobrému jménu. Prosím vyřiďte jí naše poděkování ještě jednou. Vaše výrobky určitě doporučíme našim přátelům.

  Děkujeme a přejeme hodně úspěchů a spokojených zákazníků.

 • Dobrý den paní Šottníková!

  Před měsícem 30.4 jsme s Vámi objednávali sedačku Panama a od včerejška už stojí v našem obývacím pokoji. Udáváte dodací lhůtu 5-9 týdnů, stihli jste to za 4. Děkujeme za Váš přístup při výběru, kdy jste s trpělivostí čekali, kdy konečně padne z našich úst ten pravý potahový materiál. Sedačka je úplně super, tvarem i barvou. Určitě jste na tak zdlouhavé rozhodování zvyklá, ale i tak děkujeme. Ne každý prodavač má takový přístup a snahu vysvětlit.

  Ještě jednou děkujeme (i Vašemu zaměstnavateli, který tak rychle sedačku vyrobil, i řidiči, který nám maximálně vyšel vstříc.)

 • Dobrý den pane řediteli

  Ráda bych se s Vámi rozdělila o skvělý pocit při nákupu Vaší sedací soupravy v brněnské prodejně. Renovuji v této době byt, takže mám za sebou mnoho podobných setkání při nákupech a nikde se o mě tak pěkně nestaraly. Vaše kolegyně v brněnské prodejně se o mě vzorně staraly jak při výběru sedací soupravy, tak později při zajišťování dovozu a látky, kterou jsem potřebovala dodat.

  Blahopřeji Vám k výběru skvělého pracovního kolektivu, přeji hodně úspěchů v další práci.

  S přáním pěkného víkendu

 • Dobrý den

  Děkuji za Váš dopis. Se sedačkou Long Island jsem velmi spokojený, dokonce jsem si pro ni jel z Prahy do Brna. A tím se dostávám k jádru věci. Můj názor je, že Vám chybí prodejna v Praze nebo v blízkém okolí. Ze své zkušenosti a zkušenosti svých známých vím, že je tu prostor pro takovou prodejnu. Několik známých např. v posledních měsících nakupovalo v Torrimexe, což je vaše konkurence z Plzně. Moderní sedačka se v této cenové kategorii v Praze nedá koupit.

 • Dobrý den

  Ráda bych touto cestou ocenila práci prodávajícího personálu v nově otevřené pobočce prodejny nábytku Phase v Ostravě-Hrabůvce. Již několik měsíců jsme sháněli sedací soupravu, která by odpovídala našim vysokým požadavkům nejen na design, ale i na kvalitu materiálu, leč marně. V této souvislosti jsme si nemohli nevšimnout nízké profesionality českých prodavačů a jejich neochoty. Snad jedinou výjimku tvořily prodavačky v Polsku (tam však neodpovídala kvalita sedacího nábytku), kdy jsme si s manželem říkali, že tam by měli čeští prodavači chodit do kurzu, jak komunikovat se zákazníky.

  S těmito zkušenostmi jsme přišli do vaší nové prodejny v O.-Hrabůvce a připadali si jako v jiném státě. Krásný, prostorný interier prodejny, usměvavé a trpělivé prodavačky, a co hodnotíme snad nejvíc, dokázaly perfektně poradit jak s výběrem sedací soupravy, tak s potahovým materiálem. Upozornily na možnost nechat si udělat ze stejné potahové látky dekorační polštáře, nebo očalounit starší křesla atd. Nesmírně jsme ocenili vysokou úroveň prodeje, která je v těchto končinách zcela mimořádná. Sedací soupravu jsme hned objednali a doufáme, že lhůta dodání bude kratší než avizovaných 9 týdnů. Nevím, jak se ony dvě dámy jmenovaly, ale vyřiďte jim, prosím, naše poděkování a ocenění (pracovaly na naší objednávce dnes, t.j. 29.6., č. OV/26).

  Ještě teď jsme si o tomto zážitku povídali s manželem Přejeme Vám hodně stejně spokojených zákazníků jako jsme mi a věřte, že dobrý personál je víc než reklama. Již dnes jsme vás doporučili třem našim přátelům.

 • Dobrý den

  Rádi bychom Vám velice poděkovali za sedací soupravu COSMO, kterou jsme si mohli sestavit dle našeho přání na požadovanou nestandardní délku. Sedačku jsme vybírali delší dobu a pro výběr ve Vaší společnosti jsme se rozhodli nejen pro to, že se nám sedačka líbila, dobře se nám na ní sedělo, ale velkou úlohu sehrála ochota Vašich zaměstnankyň na prodejně v Košicích. Musím říci, že pokud budete zaměstnávat tak příjemné a ochotné prodavačky a zachováte si i kvalitní výrobky. Věřím, že Vaše společnost bude na slovenském trhu úspěšná. Se sedačkou jsme zatím velmi spokojení, už přežila i „tekutinové“ zásahy našich dětí a na potahu to zatím nezanechalo stopy.

  Rádi Vás budeme doporučovat i našim přátelům.

  Přeji Vám hodně úspěchů a spokojené zákazníky.

 • Dobrý den

  V srpnu jsem od vás koupila sedací soupravu. Jsem s ní spokojená a ve vaší prodejně jsem se setkala s nevšední ochotou a spoluprácí ze strany prodavaček. Taktéž pánové, kteří mi ji přivezli, byli velice vstřícní. Ještě jednou děkuji.

 • Dobrý den pane řediteli,

  chtěla bych Vám z celého srdce poděkovat za velmi příkladný přístup k reklamaci. Včera váš technik odstranil všechny námi uváděné závady k naší spokojenosti. Ne vždy se takto přistupuje k zákazníkovi.
  Snad vám udělám radost i sdělením, že se sedací souprava líbila celé naší rodině, obdiv sklidil také použitý materiál. Myslím, že velké poděkování patří také vašemu technikovi, který přesně věděl, na co sáhnout. Ještě jednou děkuji.
  Přeji Vám a celé vaší firmě co nejvíce úspěchů a spokojených zákazníků.

 • Dobrý den pane řediteli,

  chtěla bych touto cestou velice poděkovat za laskavý přístup, trpělivost a ochotu pí. Valcové a její kolegyni z prodejny v Brně. V neposlední řadě také Vám, že jste nám vyšli vstříc a pozastavili naši objednávku, dokud jsme se neutvrdili v naší správné volbě při volbě odstínu kůže sedačky, kterou jsme si u Vás objednali. S pozdravem a přáním, ať se Vám daří ve Vaší práci.

 • Dobrý večer,

  jmenuji se Tomáš Novák a dnes jsem si u vás na prodejně v Trnavě objednal svoji novou sedačku, na kterou se velmi těším. Byl jsem spokojený s přístupem prodavačky paní Holkovičové, která měla s námi hodně trpělivosti a byla velmi ochotná. Na jakýkoliv náš požadavek uměla pohotově zareagovat. Kéž by bylo na Slovensku více společností, jako je ta Vaše, která se opravdu dokáže o zákazníka postarat.

  Ještě jednou děkuji.

 • Vážený pane řediteli,

  prošli jsme snad všechny obchody s nábytkem a až ve vaši prodejně jsme našli, co jsme hledali. Vzpoměli jsme si na Váš loňský billboard, kde byla opravdu krásná sedačka a už ji máme objednanou. Vybrat typ sedačky, vybrali jsme FRISCO, nebyl až takový problém ale potah ano. Chceme touto cestou moc poděkovat p. Tamaře Fojtíkové za její opravdu profesionální přístup. Po zapůjčení tří vzorníků nakonec vybrala potah Florida. Ale oba jsme si výběrem nebyli jisti. Proto jsme před vánoci telefonovali a žádali pozastavení objednávky. Bylo nám vyhověno a hned v novém roce jsme měli doma znova Floridu a Napoleon. Paní Fojtíková nám poradila, že jednobarevná sedačka bude v tomto provedení vypadat honosněji a my ji musíme dát za pravdu. Dnes jsme objednali potah Napoleon béžový a sedačku FRISCO a už se těšíme, až ji budeme mít doma.

  Děkujeme a přejeme hodně spokojených zákazníků.

 • Dobrý den,

  Ve středu jsem si u Vás koupil sedací soupravu LONDON 3 + 2. Musím konstatovat velkou spokojenost s vaším výrobkem a zároveň potvrdit fakta uváděná na web. stránkách Vaší společnosti ohledně profesionálního vystupování zaměstnanců (prodavaček) servisu, informovanosti apod. Výrobek pak hovoří sám za sebe. Tímto dokazujete, že renomé vaší společnosti je na vysoké úrovni, které v dnešní hektické době ubývá, jelikož všichni podnikají pouze za účelem zisku, nikoliv za účelem spokojenosti zákazníka a jemu poskytovaného servisu. Za tyto všechny atributy je pak ten, kdo je spokojený zaplatit i mnohem větší sumu. Závěrem chci napsat, že jste mě přesvědčili o vysokých kvalitách vašich výrobků a služeb a tímto Vás mohu dále doporučovat (což jsem již udělal).
  V příloze Vám posílám foto vaší sedačky doplněné o mnou provedenou instalaci a zakomponování do interiéru novostavby rodinného domu. Tyto dva vzájemně spojené kroky tvoří úžasný celek, za který Vám a celému týmu pracovníků společnosti PHASE děkuji.

  S pozdravem

  DAICH spol. s r.o.
  Josef Kubík-jednatel

 • Dobrý den,

  zakoupila jsem si sedačku s křeslem ve vaší zlínské prodejně. Chci poděkovat za milou, profesionální obsluhu i skvělou dopravu.
 Věřím, že budu spokojená a s radostí doporučím…

  Děkuji s přáním úspěšných dnů

 • Dobrý den,

  chtěli bychom Vám poděkovat za vynikající služby a práci, kterou nabízíte. Jste opravdu jedinečnou společností, která nemá v Brně konkurenci. Obešli jsme spoustu prodejen s nábytkem a Vaše prodejna byla jedna z mála, kde jsme se cítili skutečně dobře. Patřičný dík patří Vašim kolegyním, které byly velice ochotné, vstřícné a milé, což je přístup, který nám v 90% prodejen chybí. Objednanou sedačku jsme v úžasu přebírali 4 týdny po objednání, z čehož jsme byli v šoku, nicméně to byl (na rozdíl od konkurence) šok pozitivní :o) Chtěli bychom tedy ještě jednou poděkovat brněnskému týmu na prodejně a Vaší výrobě, děláte úžasnou práci.

  S pozdravem

  Veronika Baráková

 • Dobrý den,

  odpovídám Vám na dopis, který nám přišel poštou. Děkujeme za přání, se sedačkou jsme spokojeni a doufáme, že nám dlouho bude sloužit. Také jsme byli spokojeni s rychlostí vyřízení objednávky a možností sledovat její výrobu.

 • Dobrý den

  Promiňte, že opožděně reaguji na Váš dopis, ve kterém jste projevili vděk za důvěru zakoupením Vašich výrobků. Od Vaší firmy jsme zakoupili sedačku, se kterou jsme zatím spokojeni. Kromě toho jsme si objednali i židle, kde jste v rámci předvánoční akce nabídli i dva polštáře. Tuto možnost jsme rádi využili.
  Na zkvalitnění Vašich služeb navrhuji, abyste k prodávaným sedačkám přibalili i kousek látky, ze které je vyhotovena. Vzpomínám to proto, neboť při pořizování doplňků k sedačce, jsme ne vždy dokázali barevně je sladit (např. koberec, ale i potah židlí, které jsme nakonec zakoupili u Vás a byly očalouněny stejnou látkou jako je sedačka). Toto jsme nakonec dosáhli díky personálu Vaší prodejny v Trnavě, kterému se chci touto cestou poděkovat.
  Myslím, že toto je všechno, co jsem měl v úmyslu Vám dát na vědomí. Děkuji.

 • Vážený pane Duras,

  ke konci roku jsem si od Vaší společnosti objednala rohovou sedačku a přestože bylo krátce před vánoci, tak jsme na svátky již sedačku měli. Jsme s ní velice spokojeni, barevně i materiálově odpovídá tomu,co jsme od ní očekávali. Myslím, že za tu cenu vypadá opravdu luxusně, na doporučení jsem zvolila látku Napoleon, protože máme doma dva pejsky, ale na údržbu je opravdu super. Chtěla bych touto cestou poděkovat ještě jednou personálu prodeny ve Zlíně, dámy byly opravdu ochotné a hlavně velmi milé, pomohly mi s výběrem barvy a poradily vskutku dobře. Téměř celý loňský rok jsem pátrala po sedačce, která by nám vyhovovala jak rozměrově, materiálově i cenově,sedačka od Vás byla trefa do černého! Už jsem Vás doporučila několika známým, kteří také uvažují o nové sedačce. Ještě jednou díky. Na závěr jenom jednu malou výtku, dát dohromady ty dva kusy sedačky tzv. aby zapadly byl opravdu oříšek, trvalo nám to docela dlouho, sice drží dobře pohromadě, ale přesto bych se přimlouvala za jiné řešení.

  S pozdravem Gromanová Renata

 • Dobrý den pane Duras,

  asi dva týdny se těšíme z nové sedačky Atlanta z Vaší firmy. Celý nákup – od vyhledávání Vaší nabídky na internetu, po návštěvu prodejny v Žilině, od objednávky až po dovoz domů, probíhal profesionálně, bez problémů. Také montáž sedačky byla celkem jednoduchá. S manželem jsme konečně (!) nebyli zaskočeni žádnou nepříjemností , která se nám za poslední roky při rozbalování nového nábytku, vždy objevila (např. ze dvou objednaných skříní byla jedna jiné barvy, rošt postele byl menší než rám, o chybějících šroubcích ani nemluvím).

  Děkujeme a přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků.

 • Přeji hezký večer pane Duras,

  chtěl bych Vám tedy poreferovat, sedačku od Vás již máme doma. Vybrali jsme LONG ISLAND s jedním křeslem a jsme maximálně spokojeni. Vypadá velmi luxusně a pohodlně. Prodavačka na pobočce v Brně byla velmi ochotná, stejně tak jako řidič dodávky, který pomohl s vynášením.
  Ještě uvažujeme dokoupit k této sestavě konferenční stolek.
  S pozdravem Dušek Milan

 • Dobrý večer pane řediteli.

  Při svém pracovním vytížení jsem se až nyní dostal k tomu abych se s Vámi podělil o svoji zkušenost s nákupem sedací soupravy Vaší firmy. Od konce března 2012 jsem majitelem sedací soupravy Atlanta. Celý proces výběru na prodejně, objednání i dodání proběhlo na té nejprofesionálnější úrovni. Vaše pracovnice na prodejně v Brně zaslouží ocenění za svůj přístup k zákazníkovi. S takovým přístupem se člověk nesetkává každý den.

  S pozdravem

  Zdeněk Dostal

 • Vážený pane majitel,

  dne 08.06.2012 v čase o 17.55 hod. jsme spolu s manželem navštívili Vaši pobočku v Brně. Přestavujeme domek, takže jsme se za to roční období setkali se všelijakým přístupem ze strany prodejců. Když jsem jako studentka VŠ pracovala chvíli v zahraničí poznamenalo mě to natolik, že jsem nevěděla pochopit chování prodejců u nás v České republice. Od té doby prošlo již 6 let, ale po návštěvě Vaší pobočky jsem zůstala v němém úžasu, a proto jsem Vám o tom MUSELA napsat. O Vašich sedačkách jsem se dozvěděla ze sociální sítě. Po návštěvě Vaší internetové stránky, kde mě překvapila i online poradkyně, jsem byla přesně informována o pobočce a také o přibližné ceně za sedačku, kterou jsem si vybrala. Tak jsme se v pátek po práci vybrali s manželem do Brna a ke Vaší prodejně jsme dorazili, jak jsem již výše uvedla, v čase o 17.55 hod.. Já jsem už neměla naději, že by se nám někdo v PÁTEK a o takovém ČASE ještě věnoval, ale můj Luky mě povzbudil, abychom to aspoň zkusili. Omluvili jsme se paním prodavačkám, že přicházíme v takovém čase, ale na moje milé překvapení nás čekal VŘELÝ PŘÍSTUP, ÚSMĚV a PROFESIONALITA. Hned nám vypočítaly cenu za sedačku, poradily …… můžete být na ně hrdý, opravdu mají a také Vy máte náš obdiv! Z pobočky jsme odcházeli později než v 18.00 hod., i když jim o takovém čase pracovní doba skončila. V sobotu pobočku navštívil můj kolega, který se k vám chystal již delší dobu a můj výskot a nadšení v telefonu ho jen povzbudili. A jaké bylo jeho překvapení? Zjistil, že jsem mluvila pravdu a zažil stejný přístup jedné šikovné paní prodavačky. Já jsem se na první pohled zamilovala do rohové sedačky London, ale po zhlédnutí té krásy naživo jsme se shodli na COMET. Na emailu jsem si hned našla propracovanou celou cenovou nabídku, kterou jsem si při odchodu z prodejny poprosila, a kterou mi zaslaly ne o týden, ne o měsíc, ale tak jako slíbily. Kdybychom mohli, už máme podepsanou objednávku ….. ale já věřím, že jestli si ji objednám o týden nebo o měsíc, JA JI JEDNOU V obýváku BUDU MÍT …. ty linie, šití a materiál ….. .. jedna nádhera …..Srdečně děkujeme za Vaši práci a za celý Váš kolektiv … dali jste královskou korunu vašemu výrobku, který nabízíte s nadnárodní profesionalitou!!

  Přejeme Vám Hodně úspěchů! S pozdravem Katka & Luky Krasovi

 • Sedačka phase

  Sedačku od této firmy mohu vřele doporučit, je kvalitní! Mám ji doma 3 roky a vypadá jako kdybychom ji teď dovezli! Je super. Doporučovali mi ji známí, kteří ji mají také už víc roků! A musím pochválit úžasný ochotný a trpělivý personál v Ostravě, kde jsme ji byli vybrat!
  Mifkovičova Silvia

 • Dobrý den pane řediteli,

  děkuji za Váš dopis a dovolte, abych využil možnost vyjádřit spokojenost se službami Vaší společnosti a přístupem k zákazníkovi. Vaše výrobky jsou nadstandardní jak svojí kvalitou, tak i možností variability. Mimořádný je i přístup k zákazníkovi ze strany prodavačů. Já jsem si sedací soupravu objednával v prodejně Vaší společnosti v Českých Budějovicích. Vzhledem k tomu, že jsem spolu s manželkou tuto prodejnu poprvé navštívil spíše náhodou, poměrně pozdě odopledne a sortiment nás velmi zaujal, nevšimli jsme si, že obchod mezi tím má již nejméně půl hodiny po zavírací době. Přes tuto skutečnost se nám personál dále věnoval, aniž by slovem dal najevo, že mu již skončila pracovní doba.
  S dodanou sedací soupravou jsme spokojeni a pravděpodobně to nebude jediný nákup u vaší firmy. Stejně tak nebudu váhat s doporučením výrobků Vaší firmy svým přátelům a známým.
  Přeji Vám do dalšího období mnoho obchodních úspěchů i osobní spokojenosti.

  S pozdravem Karel Janda

 • Děkujeme Vám

  za veškerou ochutu a za profesionální přístup. Sedačku jsem si dneska přivezli domů a jsme
  z ní nadšení. Líbí se nám filozofie společnosti Phase a přístup k zákazníkovi, opravdu se to dnes moc nevidí. Zůstaňte stále takový, budeme Vás doporučovat a to je ta nejlepší reklama. Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků a my věříme, že nám sedačka vydrží opravdu dlouho. Husárovi

 • Dobrý den pane Durasi,

  rádi bychom Vám poděkovali za úžasný přístup společnosti Phase a za profesionální přístup personálu v Českých Budějoviccích. Nejen, že jsme překvapeni celkovým přístupem, telefonáty spokojenosti a možnostmi sledovat výrobu na netu, ale dnes jsem si přivezli sedací soupravu domů a jsme z ní nadšeni, je krásná, kvalitní. Zůstaňte stále takový jaký jste. Husárovi

 • Děkujeme

  za krásnou sedačku od Vás, jsme s ní maximálně spokojeni, jsme velká rodina a vždy se super vejdeme. Sedačku Cosmo jsme nejprve viděli u známých, tak se nám zalíbila a vyžádali jsme si kontakt. Ještě jednou díky! Dobosiová

 • Poděkování

  Já bych Vám a vašim zaměstnancům chtěl poděkovat, sedačku od Vás vlastníme od února a jsme maximálně spokojení. Také přístup Vašich zaměstnanců v prodejně ve Zlíně byl vysoce profesionální a zároveň přátelský ale nevtíravý, prostě na vysoké úrovni.

  S pozdravem

  Marek Ridzoň

 • Dobry den,

  ráda bych touto cestou vyzdvihla vysokou odbornost Vašich zaměstnanců, a to od nákupu (prodejna v Liberci), dodávku až po řešení reklamace. Je skvěle, že v Čechách existuje společnost, která nepoužívá slova jako KVALITA a spokojenost zákazníků jen jako frázi.
  Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů!

  Zuzana Fratričová

 • Dobrý den pane řediteli,

  moc děkuji za zájem. Sedačku máme doma a je moc krásná a perfektně vypracovaná. Manžel velmi chválil Váš systém rozkladu 3 sedu (konstruoval a vymyslel prý génius).
  Chystám se ještě napsat chválu na Vaši firmu a doporučit i ostatním zájemcům. Také pracuji jako obchodník a jsem denně v kontaktu s výrobou. Dovedu proto pochopit jisté problémy, které mohou v jejím průběhu nastat, ale oceňuji zájem vše vyřešit. Já se také snažím maximálně uspokojit své zákazníky a vyhovět všem jejich požadavkům.
  Velmi si také vážím Vaší osobní intervence, abychom sedačku dostali v termínu!
  Opravdu jsem zatím v Česku, kromě menších soukromníků nepoznala firmu s takovým zájmem o zákazníka.
  I pan technik, který sedačku dovezl byl velmi příjemný (ostatně jako všichni Vaši zaměstnanci) a se sedačkou nám pomohl
  – je opravdu hodně těžká a z toho předpokládám, že bude i velmi kvalitní!
  Krásně nám tady provoněla nádherná kůže celý obývací pokoj.
  Vzhledem k těmto zkušenostem s Vaší firmou ji budu s radostí doporučovat všem svým známým.

  Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji Vám i všem zaměstnancům vydařenou a odpočinkovou dovolenou!

  Jitka Jurdová

 • Dobrý den kolektivu prodejny sedacích souprav PHASE ve Zlíně.

  Objednali jsme si u Vás sedací soupravu Cosmo. Objednávku u Vás jsme udělali i díky vaší pracovnici p.Kasálkovej. Tři roky jsme se snažili najít vhodnou sedací soupravu do našeho domu. Když jsme i našli, neprofesionalitu a neochota prodejního personálu nás nakonec odradila. p. Kasálková byla nejen velmi milá a vstřícná, ale i její znalosti ohledně produktu, který jsme si vybrali byli na vysoké úrovni. Poradila i takové detaily, které nás nenapadly. 🙂 Tímto se chci ještě jednou poděkovat p.Kasálkovej a celému kolektivu popřát mnoho spokojených zákazníků.

  S pozdravem rod.Suláková

 • Děkuji

  Jitce z brněnské pobočky za perfektní péči a úvodní info k sedačce. Spolupracovník, který je nadšený z výrobku, které prodává, je tim nejlepším doporučením. Jitka je pravý člověk na svém místě a nábytek z Phase je parádní.
  Lenka Hrochová

 • Hezký večer,

  DĚKUJEME velmi se z ní těšíme :)) byt ještě dokončujeme, tak když budeme zařízený, zabydlený pofotíme a pošleme fotky, doufám, že to bude co nejdříve …

  ještě musím pochválit váš přístup k zákazníkům, vybavení, dodání … milý personál vše na PROFESIONÁLNÍ úrovni, jaká se bohužel vidí na Slovensku málokdy ….

  Budeme vás jen doporučit, ještě jednou děkujeme … :))

  S pozdravem Martina a Stanley :)))

 • Dobrý den,

  dnes jsme podruhé navštívili pobočku v Českých Budějovicích, a vybrali jsme si s přítelkyní sedačku. Proč ? Prodejna je skvělá, sedačky taky. Ale takových prodejen a sedaček jsme viděli hodně. V čem byl ten rozdíl, který u nás rozhodl ? Servis. Obsluha. Paní Jana Štěpánková i na moje vysoké nároky splnila všechno co jsem od ní čekal na 10/10, ne-li více. Maximální možná empatie, znalosti i diskrétnost. Díky za všechno, vám i paní Janě, važte si jí, takto obětavých lidí je dnes málo. Těšíme se na novou sedačku ,

  s pozdravem Filip Kříž + Alena Polidarová

 • Vážený pane řediteli,

  chtěli bychom se s Vámi podělit o velice příjemný klientský zážitek s celou Vaší firmou. Zařizujeme nově postavený rodinný dům a došlo i na sedací soupravu. Vzhledem k tomu, že jsme již ve zralém věku, vybíráme při zařizování především kvalitu a jednoduchost, ale velkou roli pro nás hraje i obsluha a servis. Sedačky Phase jsme objevili na internetu již začákem léta, první velice příjemný zážitek byl na Vašich stránkách – přehlednost, atraktivnost a velice příjemná komunikace po chatu. Z chatu jsme se také dozvěděli, že nemusíme platit dlouhou cestu za převoz sedačky z Brna (původně nejbližší prodejna), protože v srpnu otevíráte pobočku v Hradci Králové. Protože znám hradecké prodejce nábytku, šli jsme začátkem září s mírnými obavami o obsluhu i k Vám. Obsluha Vašich pracovnic však předčila naše očekávání – ochota, vstřícnost a přitom nevtíravost nás přesvědčily, že volíme správně. Navíc jsme byli mile překvapeni průzkumem spokojenosti “po telefonu” s obsluhou na prodejně několik hodin po jejím objednání. Sedačku Cosmo máme objednanou a velice se na ni těšíme. Věříme, že budeme spokojeni se sedačkou jako jsme byli doposud nadšeni Vaší prezentací firmy a profesionálním přístupem všech obsluhujících pracovníků. PS: chválíme Vás a doporučujeme v okruhu svých známých, přejeme Vám hodně úspěchů v další kvalitní práci.

  Třasákovi, České Meziříčí

 • Srdečně zdravím,

  dnes, vlastně včera jsme objednali sedačku. V prodejně jsme byli 2x a naštěstí, nebylo to naposled, ale já se už nemohu dočkat, kdy sedačka přistane u nás v obýváku, chtěla jsem napoleon antracit, a přece jsem změnila na windsor, ale toto není tak podstatné. Naprosto úžasný personál, ale jak jsem četla, samé kladné ohlasy nejen na Slovensku, ale i v Čechách. Těším se. Protože vím, že svět a dobu tvoří lidé. Jsme tu jeden pro druhého. A u Vás je to tuším posláním. Jen tak dál.

  Díky moc, ať se daří a my si pravděpodobně ještě dojdeme doobjednat lenošky ))

 • Dobrý den,

  posílám foto sedačky kterou jsme si zakoupili ve vaší prodejně. Jsme velmi spokojený doporučujeme každému. Kromě toho že je krásná, je i velmi pohodlná Děkujeme

  Monika Krajčirovičova Benkovska

 • Vážení,

  se zakoupeným výrobkem sedací soupravou Boston s funkcí 3-sed sólo roztahovací jsem spokojená. Věřím, že při správném zacházení se budu dlouho těšit z jejího používání. Zatím ji vlastním 10 dní.

  Ráda bych vyzdvihla vstřícnost p. Válcové z prodejny v Brně se zabezpečením tří pánů na vynesení sedací soupravy do panelového bytu na třetí patro.

  Náročnost na vynesení je velká, při váze výrobku, úzkém schodišti a šířce dveří do bytu. Sama bych měla velký problém zajistit si výnos a kdyby nebylo p. Válcové, tak bych bez služby výnosu vaší firmou objednávku zrušila.

  Přeji vám, aby ve vaší společnosti pracovaly samé paní Válcové.

  S pozdravem

  Věra Konečná

 • Dobrý den pane Duras,

  Srdečně Vás zdravím a i já s manželem si dovolujeme vyjádřit náš názor na Vaši firmu. Již dlouho jsem se nesetkala s takovou profesionalitou, ochotou a vstřícností jako před pár dny ve Vaší prodejně v HK. Ze začátku jsme nebyli rozhodnuti v jaké prodejně sedačku koupíme, ale Vaše prodejna byla naše první volbou a také tou poslední. Díky sympatiím a ochotě Vašich zaměstnankyň jsme již neměli potřebu jet objíždět další obchody.

  Musím ocenit i to, že nám názorně ukázali, co se stane s potahem, když se na sedačku vyleje voda. I to nás utvrdilo v tom, že se vyplatí si třošku připlatit a vsadit na kvalitu.

  V HK byl skvěle sehraný tým, prodavačky se výborně doplňovaly a bylo vidět, že vědí o čem mluví (což není v dnešní době samozřejmost). Široká škála barev, potahů a různých kombinací je paar exelant.

  Sedačka se nám nyní vyrábí a to, že můžeme online sledovat její výrobu je krásná třešnička na dortu.

  Pochvala tedy patří i Vám, jelikož vedete skvěle firmu.

  díky Lenka

 • Dobrý den pane Duras,

  chtěla bych se Vám velmi pěkně poděkovat za pomoc s reklamací mé sedačky. Prečalouněnou “Cometku” máme doma něco přes měsíc a dovolím si říct, že je nádherná. Splnila všechna moje očekávání. Chtěla bych poděkovat i paní Habánkové za ochotu při vyřizování detailů kolem reklamace.

  Ještě jednou mockrát děkuji,

  S pozdravem,
  Kristína Kubejová

 • Dobrý den pane Duras.

  Pevně věřím, že tento mail se dostane až k Vám a budete si ho mít možnost přečíst. Pan Duras, alespoň takovou cestou bych se chtěl velmi pěkně poděkovat personálu ve vaší prodejně v pobočce Hradec Králové. Speciálně bych chtěl poděkovat p. Řezníčkové, která mi pomáhala s objednávkou. Její přístup byl ukázkový. Přestože jsem prošel v poslední době hodně prodejen s nábytkem a mohu říci, že všude se snažil personál, paní Řezníčková i tak citelně vyčnívala. Byla ochotná, iniciativní (ne však otravná), milá, trpělivá. A těch pozitiv bych mohl najít ještě mnoho. Ten stolek, který jsem si koupil u Vás, jsem viděl ještě minimálně ve dvou prodejnách a cena byla všude přibližně stejná. Důvod proč jsem si ho koupil právě ve Vaší prodejně, je již výše zmiňovaný přístup personálu a hlavně p. Řezníčková. Řeknu Vám, že takto si představuji, že má vypadat obsluhující personál. A hlavně kvůli němu se rád ještě určitě v budoucnu zastavím ve Vašem obchodě a budu zvažovat další koupi.

  S úctou

  Mgr. Milan Jendrišák

 • Dobrý den pane Duras,

  ráda bych se Vám touto cestou chtěla ještě jednou mockrát poděkovat za kladné vyřízení mé neobvyklé požadavky při koupi sedací soupravy. Vytoužená sedačka splnila moje očekávání, doporučuji každému!

  Musím kladně ocenit úžasný přístup personálu v prodejně v pobočce Zlín a také jim chci velmi pěkně poděkovat.

  Přeji Vám a celému kolektivu hodně pracovních a osobních úspěchů.

  S pozdravem

  Andrea V.

 • Dobrý den pane Durasi,

  v pátek 2.11.2012 nám přivezli sedačku, kterou jsme si od Vás objednávali. Musím říct, že je skvělá. Šofér maximálně vstřícný při vynášce. A také musím pochválit prodavačky v prodejně Brno, byly uplně perfektní při výběru i zpracování objednávky. Kdyby takových prodejen a obsluhujících jak u vás bylo více. Skutečně musím vyslovit upřímné díky za ochotu, promtné vyřízení objednávky a také za kvalitu. Naplnila naše očekávání a věřím, že bude sloužit.

  Přeji Vám i celému týmu mnoho pracovních a osobních úspěchů.

  Všechno dobré!

  S pozdravem Zuzana

 • Dobrý večer mladá paní Fojtíková,

  Transakce proběhla úspěšně. Sedačka COMET je již v bytě rozložená a právě na ní pohodlně ležím :-).
  Jsem maximálně spokojený, jak se sedačkou, tak s Vašim lidským přístupem a to hlavně z pohledu, že se v branži pohybuji již 12 rokem.
  Díky Vám je COMET části mého daru k mým narozeninám, i když jsem si ho musel zaplatit sám.

  Pěkný večer Vám přeje Pinkas Karel

 • Děkuji

  špičkové a profesionální firmě Phase za dokonalý a rychlý servis a především za vytouženého, pohodlného a předčasného Ježíška! 🙂

  Jste super!

 • Dobrý den pane Duras,

  před pár dny jsem navštívila vaši prodejnu v Brně a musím říct, že jsem byla naprosto okouzlena… A to nejen krásnou prodejnou a úžasnými pohovkami, ale v první řadě oběma paními prodavačkami. Musím vám napsat, že jsem se snad za svůj život s tak ochotnými a příjemnými prodávajícími opravdu nesetkala, krásně mě i s dětmi uvítaly, děti si nadšeně celou dobu hráli v dět. koutku a já měla dostatek času a prostoru všechny pohovky v klidu ozkoušet,na všechny dotazy mi paní prodavačky velmi ochotně a mile odpověděly, vše ukázaly.. No klobouk dolů, paní jsou bezvadně sehraný team, ještě druhý den jsem díky nim měla výbornou náladu… Potom jsem si ještě potřebovala něco ujasnit po telefonu a zase paní byla do telefonu velmi milá, příjemná… A to se dnes téměř nevidí, prodavačky, které jsou profesionálky, které svoji práci dělají velmi rády a přitom jsou “lidské”. V sobotu se chystám vzít na vaši prodejnu ještě manžela, aby vaše pohovky viděl také naživo, ještě se rozhodujeme mezi Londonkou a Cometkou .-))

  V sobotu se tedy chystáme znovu na vaši prodejnu, možná by jsme už udělali objednávku, tak samozřejmě budu moc ráda, pokud by sleva šla uplatnit, každá ušetřená korunka dobrá..

  Každopádně vám musím ještě napsat, že v Brně jsme objezdili xxx prodejen s pohovkami a v žádné prodejně jsem nebyla nadšená a to ani z pohovek, ani z personálu… Takže u vás opravdu velmi příjemné překvapení, už jsem to ani nečekala… Jediné co mne trošku mrzí, že třeba Cometka ani Londonka nemá úložný prostor a není rozkládací -pro případné návštěvy, ale zase to jaký má design, to jaký máte úžasný výběr potahovek a super materiály (myslím Napoleon ), tím u mne vyhrála na celé čáře a oželím i úložný prostor i rozkládání… A ten pocit, který jsem si z vaší prodejny odnesla, ten to jen podtrhl..

  Tak jediné, co ještě mohu napsat, jen tak dál, moc se těším, až budu mít vaši pohovku doma…

  Krásný den, Linda Kuncová

 • Dobrý večer, pane Duras,

  byla jsem přesvědčená, že mi odpovíte, a trochu jsem doufala, že kladně, ale opravdu jsem nečekala, že takto obratem. Intuice mi říkala, že co jsem si přečetla na Vaší stránce, není jen reklama. Já skutečně obdivuji Vaši filozofii, obdivuji Váš postoj k zákazníkům, obdivuji, co jste jako mladý člověk dokázali a velmi Vám držím palce.

  A samozřejmě, velmi Vám děkuji!

  Posílám Vám tedy čísla mých objednávek: 32454 a 32422.

  Jak jsem Vám napsala, nezáleží mi až tak na tom, aby to bylo do Vánoc. Já už jsem přesvědčena, že s mými sedačkami bude i moje rodina spokojená.

  Ještě jednou velký dík.

  S úctou

  Regina Hvězdova

 • Je tomu teprve měsíc,

  co jsme se stěhovali, ale i tak už je náš obývák útulný, díky PHASE sedačce.

  Díky skvělému personálu v Českých Budějovicích, díky panu majiteli i řidičům dodávky i všem ostatním, kteří se na tom podíleli, jsme ve finále OPRAVDU spokojeni.

 • Dobrý večer,

  chození po obchodech je pro mě jako muže utrpením. Manželka se rozhodla vyměnit starou sedačku a dotáhla mě i s mou nechutí k nakupování nábytku do Vaší prodejny v Plzni. Byl jsem mile překvapen, po vyzkoušení okouzlen a po objednání u příjemné obsluhy prodejny jsme odcházeli oba spokojení, hlavně já jsem byl ze své pozitivní reakce překvapen. Plánovaná objednávka 8 týdnů výborně dodržena, dovoz předem avizovaný a přesný, vykládka bez problémů. Nyní lenoším na lenoške a manželka v Long Islandu. Taburetku okupuje náš yorkshire. Domácí idylka a spokojenost.

  Jen doporučujeme. Fandím tomuto výrobci.

  rod.Brunovská / Plzeň

 • Nádherná sedačka Phase …

  koupě v prodejně Olomouc. Milá a ochotná prodávající, ale i Váš zákaznický servis na netu velmi pomohl s výběrem.

  Musím jen doporučit.

  Dakujem.

  Dominika N.

 • Dobrý den,

  touto cestou bychom se i my chtěli srdečně poděkovat za Vaši skvělou sedačku a prostřednictvím fotky Vám ukázat, jak krásně nám do bytu zapadla:)))

 • Dobrý den,

  posílám Vám foto naší sedačky od Vás 🙂
  Moc Vám děkujeme. Jsme velice spokojení 🙂
  S pozdravem Hromádková Eliška

 • Dobrý den!

  Posílám Vám fotku naší sedečky, kterou jsme koupili u Vás v prodejně v Brně.
  Jsme s vaší sedačkou velmi spokojeni, tak jak jsme byli spokojeni s prodavačkami ve Vaší prodejně!
  S pozdravem

  Dagmar Růžičková, Stanislav Veselý

 • Dobrý den,

  posílám fotografii našeho obýváku, kde jak vidno, dominantou je sedačka Cosmo od Vás. Jsme velmi spokojeni, sedačka je nádherná, prostorná, už nyní má mnoho obdivovatelů. Pokud budete mít zájem, fotografii klidně můžete zveřejnit, aby se zákaznici mohli inspirovat.
  Doufám, že i tato foto přispěje k získání nových zákazníků.
  Přeji hodně úspěchů a spokojených zákazníků (jako jsem já :-), s pozdravem Rusnáková Martina (Plzeň)

NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme