logo sofa-phase sedackyphase

Sedačky

Sedací soupravy od společnosti Phase vynikají svým originálním designem a kvalitním, nadčasovým zpracováním. Jednotlivé modely sedaček se plně přizpůsobí možnostem a požadavkům zákazníků. Vysoká variabilita kombinování prvků znamená možnost vyskládat si sedací soupravu z jednotlivých elementů podle vašich potřeb a představ. Samozřejmostí je možnost výběru z množství potahových materiálů. Nezáleží na tom, zda hledáte luxusní sedačku do designového bytu nebo sedací nábytek do domácnosti s malými dětmi. V naší nabídce najdete látkové sedačky, kožené sedačky a také omyvatelné sedací soupravy. Všechny potahové materiály jsou precizně a kvalitně zpracované v manufaktuře. Každá z našich sedaček je jedinečná a každý model něčím výjimečný. Polohovatelné hlavové opěrky či područky, nastavitelný sklon sedadla nebo možnost praktického rozložení – vše pro váš maximální komfort. Každá sedací souprava je vystavená v našich prodejnách, abyste se o kvalitách našich sedacích souprav mohli přesvědčit na vlastní oči ještě před samotnou koupi.

Látkové sedačky

Naše látkové sedačky jsou standardem, který nezklame. Sedací soupravy PHASE jsou velmi kvalitní a stylové. Pohodlné a měkké čalounění sedaček z látky je příslibem dokonalé relaxace a pohody. Látka je příjemná na dotyk, ale náročnější na údržbu. Oproti nadčasové kůži je potřebné častější vysávání a čištění, povrchovou úpravu je třeba jednou za rok obnovit impregnačním sprejem.

Látkové sedačky jsou vhodné kamkoliv. Skvěle zapadnou do obývacího i studentského pokoje, v reprezentativních prostorách vytvoří též příjemnou atmosféru.

V naší nabídce najdete skutečně široký výběr látek v pěti kvalitativních kategoriích. Nejkvalitnější látky patří do kategorie Exclusiv a Exclusiv VIP. Vyznačují se voděodolnou povrchovou úpravou, což je užitečné zejména pro rodiny s malými dětmi. Velmi zajímavá je též látka Cameleon, která díky speciálnímu prošívání jakoby měnila barvu. Látky Exclusive VIP najdete excluzivně jen v prodejnách Phase. Vaše nová sedací souprava čeká jen na vás!

NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme