Křeslo PRATO

Stáhněte si katalog

Nádherné designové křeslo PRATO oslní každého milovníka nevšední elegance. Díky široké vějířovité opěrce zad na vás zapůsobí až romantickým dojmem. PRATO však není jenom krásné, ale i velmi pohodlné. Opěrka zad i široký sedák jsou vyrobeny tak, aby se vám na křesle pohodlně sedělo i několik hodin. Otočný podstavec vám umožňuje natočit se tak, jak zrovna potřebujete.

Originální křeslo PRATO můžete směle použít jako doplněk vašeho obýváku nebo jako nedílnou součást vaší kanceláře. Vzhled tohoto designového křesla ocení především romantické a kreativní duše. PRATO vám rádi vyhotovíme ve všech potahových materiálech (látce, kůži, kožence). Pro více informací kontaktujte kteroukoliv prodejnu PHASE.

Ceník

BĚŽNÁ KVALITA STŘEDNÍ KVALITA VYSOKÁ KVALITA EXCLUSIVE Kůže jemná Kůže hrubá
SESTAVA Vienna, Florida Napoleon, Dock, Stone Mazara, Cameleon, Cartago, Astoria Emotion, Endurance Prince, Nevada Florida, By Cast
1 kus 17 810 18 121 18 433 18 986 21 971

 

Sed – samostatně stojící sedačka
L – levá (levou a pravou stranu je potřebné určit z čelního pohledu k sedačce)
P – pravá (levou a pravou stranu je potřebné určit z čelního pohledu k sedačce)
L-P sed s jednou područkou – komponent, který je na levé anebo pravé straně ukončený područkou, k části bez područky můžete připojit další komponent (levou a pravou stranu je potřebné určit z čelního pohledu k sedačce)
Sed bez područek – komponent, který není ukončený područkou a z obou stran se na něm dá připojit další komponet. (najčastejší při sedačkách tvaru U)

Tyto potahové materiály najdete exkluzivně pouze v prodejnách PHASE
Běžná kvalita Střední kvalita Vysoká kvalita Exclusive
5 letá záruka
Kůže
VIENNA
FLORIDA
STONE
DOCK
NAPOLEON
ARIA
CARTAGO
NAPOLEONOV II
MAZARA
CAMELEON
ASTORIA
EMOTION
ENDURANCE
BY CAST
FLORIDA
NEVADA
PRINCE

Rozměry