logo sofa-phase sedackyphase

Proč Phase?

Proč právě sedací soupravu značky PHASE?

Zde je několik důvodů, proč jsou Phase sedačky tak výjimečné a proč se pro sedačku právě této značky rozhodlo již více než 50 000 zákazníků.

ZÁRUKA 4 ROKY na sedací soupravu ZDARMA

Namísto standardních 2 let Vám poskytneme celé 4 roky záruku na své výrobky a to zdarma.

Za kvalitou našich výrobků si stojíme, proto jako důkaz kvality poskytujeme záruku až na 4 roky. Záruka je platná od 1.9.2017

 

CO PRO VÁS ZNAMENÁ ZÁRUKA 4 ROKY?

Mít jistotu celých 4 roky je pro takový sortiment obzvlášť důležité. Nikdy nevíte co se může stát a s prodlouženou zárukou nemusíte mít obavy. MY se o všechno postaráme. Jako jediní Vám nabízíme tuto možnost nadstandardní záruky, kterou jsme donedávna poskytovaly pouze za příplatek.

Záruka 4 roky se vztahuje na celý výrobek bez potahového materiálu. Záruka se nevztahuje na rozkládací mechanizmy sedaček.

Na potahový materiál platí standardní záruka 2 roky. Jestliže si zvolíte sedačku v potahovém materiálu Emotion , Fiorellina a Stellina získáte záruku 5 let  na potahový materiál.

ZELENÁ LINKA – ZDARMA

V případě dalších dotazů, nebo podrobnějších informací nás prosím kontaktujte na bezplatném zeleném čísle: 800 411 410

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Každého z nás dokáže pořádně naštvat, když si koupí jakýkoliv výrobek a dostane ho poškozený nebo se na něm něco poškodí později. Ani po uplynutí sjednané záruční lhůty nejsou nám naši zákazníci lhostejní. Na požádání jim poskytneme jakoukoliv opravu v rámci servisu naší společnosti. Také podáme pomocnou ruku při nepředvídaných událostech, které mohou zákazníka překvapit při užívání našich výrobků.

Nemusíte chodit na žádnou prodejnu, vše vyřídíte z pohodlí Vašeho domova vyplněním Servisního listu. Servis můžete rovněž využít iv případě pokud toužíte po změně. Pokud byste chtěli po letech změnit druh látky nebo kůže nic není nemožné. Můžete ji nahradit jiným barevným designem látky či kůže.

PřEJít NA POZÁRUčNí SERVIS

Skupiny látek Exclusive a Vysoká kvalita najdete jen v prodejnách PHASE a jsou vyrobeny exkluzivně jen pro tohoto jediného prodejce. V jiných, konkurenčních prodejnách je nenajdete. Tyto látky jsou výjimečné a určené pro výjimečné domácnosti. Doporučujeme prohlédnout si je osobně na prodejně Phase.

EMOTION

Objevte kvalitní novinku v naší nabídce! Látka EMOTION utkána ze speciálních polyesterových vláken s úpravou Easy-care, která je odolná vůči oděru a umožňuje snadnou a rychlou údržbu sedací soupravy.

Za kvalitou látky EMOTION si stojíme! Na látku poskytujeme záruku až 5 let!

VÍCE O LÁTCE EMOTION

FIORELLINA

Novinka v nabídce látkových potahů, látka FIORELLINA, si Vás okamžitě získá svým lákavým vzhledem, příjemným materiálem a Vaší designové sedačce dá nový rozměr. Speciálně utkány polyesterová vlákna s úpravou Easy-care, umožňují bezproblémové čištění a snadnou údržbu. Navíc poskytuje zvýšenou ochranu proti oděru.

Na látku FIORELLINA poskytujeme až pětiletou záruku.

VÍCE O LÁTCE FIORELLINA

STELLINA

Objevte kvalitní novinku v naší nabídce! Látka STELLINA utkána ze speciálních polyesterových vláken s úpravou Easy-care, která je odolná vůči oděru a umožňuje snadnou a rychlou údržbu sedací soupravy.

Za kvalitou látky EMOTION si stojíme! Na látku poskytujeme záruku až 5 let!

VÍCE O LÁTCE STELLINA

Skupiny látek Exclusive a Vysoká kvalita najdete jen v prodejnách PHASE a jsou vyrobeny exkluzivně jen pro tohoto jediného prodejce. V jiných, konkurenčních prodejnách je nenajdete. Tyto látky jsou výjimečné a určené pro výjimečné domácnosti. Doporučujeme prohlédnout si je osobně na prodejně Phase.

SLOVENSKÁ VÝROBA

Na slovenském trhu jsme již 10 let, během kterých jsme se zdokonalili nejen v technologií, obchodě ale i kvalitě. Jedinečný design, který najdete jen v prodejnách Phase sedačky. Sedačky nenakupujeme, MY sedačky design.

Disponujeme vlastním vývojovým studiem a výrobou. Náš designér Mgr. art Peter Ondrejka se snaží ve svých návrzích dosáhnout kvalitu a inovaci, která je synonymem firmy Phase. Posloucháme Vaše potřeby a směr, kterým se ubíráme definují i ​​požadavky našich zákazníků. Kromě vizuální stránky produktů dbáme na komfort uživatele. Navrhování sedaček není jen o tvaru, ale také pocitu, který se Vám snažíme zprostředkovat komfortem ze samotného sezení nebo ležení. Sedačka Phase musí sloužit pro Vaše pohodlí.

SLOVENSKÝ DESIGNÉR

Mgr. art Peter Ondrejka

Designér sedaček PHASE

“Udáváme trendy a plníme sny o dokonalém bydlení” Design nábytku, ale i celkový design, je pro mě nejkrásnější cesta, jakou jsem si mohl v životě zvolit. Neberu to jen jako práci, co mě živí, ale i jako zálibu v navrhování nových a krásných věcí, které dokážou potěšit nejen mě ,ale hlavně i naše zákazníky, kteří si je zakoupí. Snažím se v mých návrzích dosáhnout funkčnost a estetiku.

Společnost Phase má velký potenciál, je to inovativní firma, která se nezabývá kvantitou, ale hlavně kvalitou. Má svou cestu, odhodlání, filozofii a plány do budoucna, které tuto firmu daleko převyšují nad ostatní. Je mi potěšením pracovat v této firmě jako designér a tvořit skvělé designérským sedačky, které budou sloužit lidem celé roky. Jako designér důvěřuji této firmě a jsem rád, že používají kvalitní materiál a mají nadprůměrný přístup k zákazníkovi a snaží se mu vyhovět co nejvíce. Ve svých návrzích se snažím dosáhnout kvalitu a inovaci, která je synonymem firmy Phase. Kromě vizuální stránky produktů se snažím dbát na komfort uživatele, jelikož navrhování sedaček není jen o tvaru, ale i pocitu, když na ní sedíte nebo ležíte. Musí sloužit pro pohodlí zákazníka.

„Naším cílem není prodej výrobku za každou cenu, ale spokojený zákazník. Raději nebudeme mít žádného zákazníka než nespokojeného …“

Martin Duras, majitel PHASE

Pokud nesplní sedačka PHASE Vaše očekávání, vrátíme Vám peníze!

Ptáte se, jak je to možné? Čtěte dál a dozvíte se více:

URČITĚ SI KLADETE PŘI VÝBĚRU SEDAČKY TYTO OTÁZKY:

  • Z jaké firmy nebo jakou značku sedací soupravy si mám koupit?
  • Koupím raději levnější nebo dražší sedačku?
  • Nezklame mě firma, pro kterou se rozhodnu?
  • Co když jim nalétnu na jejich sliby?
  • Co když si vyberu barvu potahu, která mi po dodání nebude vyhovovat?
  • Jak se ke mně zachovají, když jim nahlásím reklamaci?

Pokud koupíte sedačku PHASE, kupujete si jistotu a potěšení z krásné sedačky bez obav. Kromě toho, že máte „Záruku 4 roky„, rozhodli jsme se zavést další důkaz kvality a to „Záruku vrácení peněz do 3 dnů od dodání sedačky“.

Pokud nesplní sedačka PHASE Vaše očekávání, zavazujeme se k tomu, že ji vezmeme zpět a vrátíme Vám peníze! Bez udání důvodu. Celkem nadstandardně a nad rámec zákona.

VRACENIZBOZI@SEDACKYPHASE.CZ

Fotografie od našich zákazníků

 

Fotografie

Reference od našich zákazníků

 

Reference

NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme