logo sofa-phase sedackyphase

Jsme slovenská výroba s vlastním designem

Na slovenském trhu jsme už 10 let, během kterých jsme se zdokonalili nejen v technologii, obchodě ale i v kvalitě. Jedinečný dizajn, který najdete jen v prodejnách Phase sedačky. Sedačky nenakupujeme, MY sedačky dizajnujeme.

Disponujeme vlastním vývojovým studiem a výrobou. Náš dizajnér Mgr. art Peter Ondrejka se snaží ve svých návrzích dosáhnout kvalitu a inovaci, která je synonymem firmy Phase. Posloucháme Vaše potřeby a směr, kterým se ubíráme, definují i požadavky našich zákazníků. Kromě vizuální stránky produktů dbáme na komfort uživatele. Navrhování sedaček není jen o tvaru, ale i pocitu, který se Vám snažíme zprostředkovat komfortem ze samotného sezení nebo ležení. Sedačka Phase musí sloužit pro Vaše pohodlí.

Mgr. art Peter Ondrejka

Dizajnér sedačiek PHASE

„Udáváme trendy a plníme sny o dokonalém bydlení“

Dizajn nábytku, ale i celkový dizajn, je pro mne nejkrásnější cesta, jakou jsem si mohl v životě zvolit. Neberu to jen jako práci, která mě živí, ale i jako zálibu v navrhování nových a krásných věcí, které dokážou potěšit nejen mě ale hlavně naše zákazníky, kteří si je zakoupí. Snažím se ve svých návrzích dosáhnut funkčnost a estetiku.

Společnost Phase má velký potenciál, je to inovativní firma, která se nezaobírá kvantitou, ale hlavně kvalitou. Má svoji cestu, odhodlání, filozofii a plány do budoucnosti, které tuto firmu daleko převyšují nad ostatní. Je mi potěšením pracovat v této firmě jako dizajnér a tvořit skvělé dizajnérské sedačky, které budou sloužit lidem celé roky. Jako dizajnér důvěřuji této firmě a jsem rád, že používají kvalitní materiál a mají nadprůměrný přístup k zákazníkovi a snaží se mu vyhovět co nejvíc.

Ve svých návrzích se snažím dosáhnout kvalitu a inovaci, která je synonymem firmy Phase. Kromě vizuální stránky produktů se snažím dbát na komfort uživatele, jelikož navrhování sedaček není jen o tvaru, ale i o pocitu, když na ní sedíte nebo ležíte. Musí sloužit pro pohodlí zákazníka.

NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme