logo sofa-phase sedackyphase

Na zákaznících nám skutečně záleží

Potřebujete poradit?

S našimi zákazníky chceme být neustále v kontaktu proto máme k dispozici naše kolegyně na online chatu, které Vám ochotně poradí denně od 7:00 až do 22 hod. Jsme tu pro zvědavé uživatele, pomáháme lidem při výběru sedačky, pomůžeme i ohledně reklamací. Jsme tu pro Vás, pro jakékoliv otázky, informace či rady.

Přejít na online chat

 

Jsme k Vám blíž

To, že jsme stále online, hovoří za nás i sociální sítě, kde s Vámi konzultujeme ty nejnovější informace, inspirace a oznámení. Prostřednictvím sociálních sítí se s Vámi dělíme o všechny důležité informace, zkušenosti, akce a připravované novinky. S námi Vám nikdy nic neujde.

 

Přinášíme nové trendy

S časem se mění jednotlivé trendy v bydlení a dekorovaní – i to je jeden z důvodů, proč se zúčastňujeme na zahraničních a slovenských výstavách. Proto Vám neustále přinášíme, ale i aplikujeme ty nejnovější trendy v bydlení a dekorovaní.

Přejít na blog

Miriam Bekčíková

Detaily k výrobě objednávky

Pro naše zákazníky jsme vytvořili konto zákazníka, kde kromě jiného může vidět i proces výroby sedačky. Ve svém kontě máte uložené všechny potřebné dokumenty k objednávce, manuály a videa pro správnou péči o svoji sedačku. Přesně v jednotlivých bodech můžete vidět, v jakém procesu je výroba Vaší sedačky. Od podepsání objednávky, dodání potahového materiálu, vystřihnutí, ušití, zpracovaní dřeva na kostru, dodaní molitanů, očalounění, montáž noh a kovaní, výstupní kontroly, zabalení, naskladnění až po samotné dodání k vám domů.

Přihlásit se do konta zákazníka

 

3D Konfigurátor

Abychom vám ulehčili výběr a celou představivost sedačky, připravili jsme pro vás 3D konfigurátor, pomocí kterého si velmi jednoduše můžete nadizajnovat svoji sedačku až do posledních detailů. Svoji vybranou sestavu máte možnost zaslat na svůj mail. Vámi vybranou nakonfigurovanou sedačku v potahovém materiálu taktéž můžete zaslat k nám a my Vám vytvoříme cenovou nabídku na míru.

Přejít na 3D konfigurátor

Spokojení zákazníci hovoří za nás

Na vaší spokojnosti nám velmi záleží! Neustále pracujeme na tom, abychom Vám poskytli ty nejodbornější informace. Naše asistentky jsou pravidelně proškolované tak, aby Vám uměly vždy poskytnout poradenství ne jen ohledně sedaček, výroby, ale i v oblasti dizajnu. Spokojení zákazníci s množstvím krásných vyjádření a fotek jsou tou nejlepší referencí.
Mezi odborníky a nejméně tisícem spokojených spotřebitelů jsou čím dál víc v kurze originální sedací soupravy z našich dílen.

Přejít na fotografie od našich zákazníků

NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme