logo sofa-phase sedackyphase

Vše pod jednou střechou

Chceme, aby naši zákazníci dostali všechno na jednom místě! Od profesionálního poradenství až po možnost doladění svého bydlení do dokonalosti, čím zároveň šetříme váš čas. Neustále pracujeme na tom, abychom zlepšovali služby pro Vás. Protože spokojený zákazník je to, na čem nám skutečně záleží.

Kolekce dekoračních doplňků

Aby se sedačka stala šperkem Vaší domácnosti, rozšířili jsme pro Vás sortiment o kolekci dekoračních doplňků. Pro lepší představivost a nápady, jak si zkrášlit svoje bydlení máme pro Vás online dekorační videa, díky kterým se snadno stanete malým dizajnérem. V nabídce máme konferenční stolky, dekorační polštáře, stylové deky, dekorace na stůl a samozřejmě jsme nezapomněli ani na Vaše domácí mazlíčky. I pro ně máme kolekci psích pelíšků, které budou dokonale ladit s Vaší sedačkou.

Navštívit eshop

Exkluzívní koberce s úpravou Stains Off

Nejnovější novinkou, která Vám úplně dotvoří, pohled na sedačku jsou exkluzívní koberce se speciální povrchovou úpravou Stains OFF. Z koberců s pomocí papírové utěrky jednoduše odstraníte skvrny od kávy, vína, čaje a pod… Díky našim kobercům tak Vaše sedačka dostane úplně jiný rozměr.

Dozvědět se víc
NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme