logo sofa-phase sedackyphase

Za kvalitou si stojíme

Sedačky značky PHASE jsme navrhli, vyvinuli a vyrobili na Slovensku. Těší nás, že čalouněný nábytek PHASE si našel a nachází svoje místo ve Vašich domovech. O vzhled a kvalitu sedaček se stará tým zapálených návrhářů, zkušených řemeslníků, odborníků s dlouholetou praxí v odvětví vývoje a výroby nábytku. Za zrodem čalouněného nábytku stojí lidé, kterým záleží na tom, abyste se v pohovkách od společnosti PHASE cítili dlouho komfortně.

Záruční a pozáruční servis

Každého z nás dokáže pořádně nahněvat, když si koupí jakýkoliv výrobek a dostane ho poškozený nebo se na něm něco brzy pokazí. Ani po uplynutí dohodnuté záruční doby nám nejsou naši zákazníci lhostejní. Na požádání poskytneme jakoukoliv opravu v rámci servisu naší společnosti. Také podáme pomocnou ruku při nepředvídatelných událostech, které mohou zákazníka překvapit při užívaní našich výrobků. Nemusíte chodit na žádnou prodejnu, všechno zařídíte z pohodlí Vašeho domova vyplněním Servisního listu. Servis můžete také využít i v případě když zatoužíte po změně. Pokud chcete po letech změnit druh látky nebo kůže nic není nemožné. Můžete ji nahradit jiným barevným dizajnem látky či kůže.

Záruka vrácení peněz

Poskytujeme služby na nejvyšší úrovni. Našim cílem není prodej výrobku za každou cenu, ale spokojený zákazník. Proto jsme se rozhodli zavést další důkaz kvality a to Záruku vrácení peněz do 3 dnů od dodání sedačky.

Dozvědět se víc

Prodloužená záruka 5 let na sedací soupravu

O tom, že si za kvalitou opravdu stojíme svědčí i to, že poskytujeme možnost prodloužené záruky až na 5 let na celý výrobek. Uvnitř sedačky se ukrývají jen kvalitní materiály. Každá naše sedačka se skládá z masívní bukové kostry, kvalitních molitanových sedáků, opěrek, kovaní či odolného potahového materiálu.

Dozvědět se víc

Záruka 5 let na potahový materiál

Látky, které nabízíme splňují nejvyšší Britský standard a vysokou trvanlivost. Na exkluzivní látku poskytujeme záruku až 5 let. Látka poskytuje snadné čištění, vysokou odolnost, měkkost na dotyk, vysokou trvanlivost a zdravotní nezávadnost.

Dozvědět se víc

NEWSLETTER
Pro pohodlnější výběr té správné sedačky používáme cookies. Přečtěte si, jak je používáme