Pro zobrazení akcí si vyberte kategorii sedaček:

Únorová AKCE na sedací soupravy kategorie CLASSIC (Platí od 14. 2. do 28. 2. 2018.)

Únorová AKCE na sedací soupravy kategorie CLASSIC (Platí od 14. 2. do 28. 2. 2018.)

Vážený zákazníku,

Výše slevy na Vaši sedačku z kategorie CLASSIC záleží jen na Vás
Pokud navštívíte kteroukoliv prodejnu Phase, můžete využít aktuální zvýhodnění 10%.

Pokud si na sedačku objednáte náš potahový materiál z kategorie Vysoká kvalita (Gordon nebo Moxy), navíc si připočtete slevu 5%.

Sedačky kategorie CLASSIC budeme vystavovat na všech prodejnách až od 1.4.2018. Od tohoto data se dají oficiálně objednat. Je tu však možnost, objednat si sedačku z kategorie CLASSIC v předprodeji s větší slevou 20%. To znamená, že pokud na prodejně do 31.3.2018 podepíšete objednávku na sedačku z kategorie Classic, automaticky získáte předprodejní slevu 20%. 

Po vystavení sedaček na prodejně Vás bude naše asistentka prodeje kontaktovat, abyste si sedačku přišli podívat osobně a oficiálně potvrdili Vaši objednávku do výroby. Samozřejmě bude možné Vaši objednávku upravit dle Vašich požadavků.

Na naší stránce naleznete sedačky ve 3 kategoriích, Luxury, Elegance a Classic. Každá kategorie má své výhody a každá kategorie sedaček má svou akci. Pokud si ji chcete prohlédnout, nahoře si překlikněte kategorii.

Všechny židle, křesla, konferenční stolky a lenošky se slevou 15%
Pokud si objednáte jakékoliv židle, křeslo, lenošku, stolek, nebo doplňky k Vaší nové sedací soupravě, dostanete slevu 15%.

Revoluční koberce CARPET DECOR exkluzivně pouze v prodejnách PHASE a se slevou 36%
Slyšeli jste už o kobercích, které odolají nečistotám, neprosáknutí vody, jsou zdravotně nezávadné a navíc se dají prát v pračce? Představujeme Vám novou kolekci revolučních koberců Carpet Decor s fantasticky provedenou úpravou EASY CLEAN.

Všechny designy koberců můžete vidět a koupit pouze v prodejnách Phase sedačky, nebo na naší internetové stránce www.carpetdecor.sk.

U příležitosti 10. výročí založení firmy Phase máte možnost koupit koberec se speciální až 36% slevou. Původní cena koberce je 8 680,- Kč s DPH, po odečtení slevy pouze 5572,- Kč  s DPH.

Těšíme se na Vaši návštěvu.