Pro zobrazení akcí si vyberte kategorii sedaček:

Zářijová AKCE na sedací soupravy kategorie ELEGANCE (Platí od 17.9.2018 do 30.9. 2018)

Zářijová AKCE na sedací soupravy kategorie ELEGANCE (Platí od 17.9.2018 do 30.9. 2018)

Vážený zákazníku,
Výše slevy na Vaši sedačku z kategorie ELEGANCE záleží jen na Vás

Pokud navštívíte kteroukoliv prodejnu Phase, můžete využít aktuální zvýhodnění, slevu 6, 8, nebo 10%, podle výšky ceny Vaší objednávky.

- Pokud si na sedačku objednáte potahový materiál z kategorie Exclusive (Emotion, Stellina nebo Fiorellina se zárukou 5 let), navíc si připočítáte slevu 5%. Totéž platí i na objednávku v kůži Noble.
- Pokud si na sedačku objednáte potahový materiál z kategorie Vysoká kvalita), navíc si připočítáte slevu 2%.

Všechny židle, křesla, konferenční stolky a lenošky se slevou 15%
Pokud si objednáte jakékoliv židle, křeslo, lenošku, stolek nebo doplňky dostanete slevu 15%.


Na naší stránce naleznete sedačky ve 3 kategoriích Luxury, Elegance a Classic. Každá kategorie má své výhody a každá kategorie sedaček má svou akci. Pokud si ji chcete prohlédnout, nahoře si překlikněte kategorii.

!! Nepromeškejte termín objednání, abyste dostali sedačku do VÁNOC !!

Pokud si sedačku stihnete objednat do 13.10.2018, dostanete od nás garanci, že bude vyrobena a dodána do VÁNOC. Po tomto termínu už nedokážeme zaručit dodání ještě v tomto roce, protože v tomto období objednává sedací soupravu 3x více zákazníků než obvykle v průběhu roku. Proto si nenechávejte svou objednávku na poslední chvíli.

Pokud potřebujete sedačku těsně před vánocemi, můžete si ji objednat již nyní, rezervujete si tak volnou kvótu ve výrobě a budete mít 100% nou jistotu, že sedačka bude vyrobena včas.Těšíme se na Vaši návštěvu.