Vítejte v E-shopu

Phase sedačky

Vážení zákazníci,

pokud to máte do nejbližší prodejny Phase příliš daleko, anebo se vám prostě nechce nikam chodit, nevadí – sedačku od nás si můžete objednat také v e-shopu. Najdete v něm nejčastěji objednávané sestavy v nejžádanějších potahových materiálech. Stačí vyplnit objednávkový formulář potahu sedačky, která se vám líbí, a my na vaši adresu pošleme vzorek potahového materiálu sedačky z obrázku. Finální objednávku sedačky pak můžete závazně potvrdit telefonicky u naší obchodní asistentky, prostřednictvím níže uvedeného kontaktu.

Jak vybrat
a objednat sedačku
v našem E-shopu?

  1. Nejdříve si vyberte kategorii sedaček.
  2. Vyberte si model sedačky a prostorové uspořádání, které se hodí do vašeho obýváku.
  3. Vyplňte ve formuláři svoji adresu a my vám okamžitě pošleme domů vzorek materiálu, ze kterého bude sedačka vyrobena.
  4. Do e-mailu vám pošleme nezávaznou rezervaci sedačky, kterou jste si vybrali a všechny potřebné informace.
  5. Pokud se vám bude nabízený potahový materiál líbit, zavolejte na kontakt, který je uveden u vybraného modelu a sedačku si rezervujte. Následně vám bude vystavena zálohová faktura a po jejím uhrazení zadáme sedačku do výroby.
  6. Výroba potrvá 10–14 týdnů.
  7. Pokud máte jinou představu o prostorovém uspořádání nebo chcete jiný potahový materiál, tvar i potah sedačky si můžete domluvit individuálně – s pomocí naší kolegyně. Zavolejte na číslo: +420 601 156 007, nebo napište na e-mail: titzova@sedackyphase.cz naše asistentka prodeje – paní Titzová vám pomůže s výběrem a vhodnou konfigurací sedačky.

Vyberte kategorii sedaček

Vyberte si model